INTERIÉR A EXTERIÉR

Feng šuej spálňa – mýty a fakty – Spálňa podľa tradičného feng šuej – 3. časť

Podľa roku narodenia si nájdite svoje priaznivé smery a spite na jeden z nich.

FENG SHUI SPÁLŇA – MÝTY A FAKTY – SPÁLŇA PODĽA TRADIČNÉHO FENG SHUI – 3. ČASŤ

GUA osoby:

Astrológia 9 hviezd KI je časťou čínskej astrológie, pozerá a skúma človeka podľa roku narodenia. Podľa tejto teórie sa z roku narodenia vypočíta t.z.v. GUA číslo. Existuje 9 typov GUA čísla a rozdeľuje ľudí do dvoch skupín- východnej a západnej.

GUA číslo nám ukazuje základné charakterové črty človeka, odkiaľ prúdia pozitívne vibrácie /priaznivé a nepriaznivé smery/, ako a načo ich môžeme využiť a naopak ktorým smerom/ svetovým stranám/ by sme mali vyhnúť.

Priestor kde spíme sa rozdeľuje na osem výsekov/ 8 svetových strán/, a tu máme na výber, ktoré smery využijeme na relax, spánok, prácu a v ktorých nebudeme energiami hýbať, aby nás neovplyvňovali.

Vyberte si jeden zo svojich priaznivých smerov, avšak prvoradé je umiestnenie postele podľa základných pravidiel Feng Shui a až potom si vyberte svoj priaznivý smer: FENG SHUI SPÁLŇA – MÝTY A FAKTY – SPÁLŇA PODĽA TRADIČNÉHO FENG SHUI – 1. ČASŤ

Ak vaš priaznivý smer vychádza pod okno, alebo nohám k dverám, zvoľte umiestnenie postele podľa základných pravidiel uvedených v prvom článku. Nemajte obavy, že je to veľmi zlé, ak nie je možnosť nasmerovať vás na váš priaznivý smer. Dôležité je, že ste zvolili umiestnenie postele tak, aby pri spaní vytvorila posteľ zdravú oporu pre spiaceho.
Čo ak vaše smery sú iné ako partnerove? Vtedy sa volí priaznivý smer spania pre hlavného živiteľa rodiny. Ak sa ten má dobre, má sa dobre celá rodinka:)

Nasledujúca tabuľka je súhrnom priaznivých smerov pre všetky GUA čísla.

GUA číslo

1

2

3

4

5

muž

5

žena

6

7

8

9

Sheng chi

Úspěch

JV

SV

J

S

SV

JZ

Z

SZ

JZ

V

Tian Yi

Zdraví

V

Z

S

J

Z

SZ

SV

JZ

SZ

JV

Nian Yian

Vztahy

J

SZ

JV

V

SZ

Z

JZ

SV

Z

S

Fu Wei 
Relax                  

S

JZ

V

JV

JZ

SV

SZ

Z

SV

J

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server