O nás

onas-1.jpg

Naša spoločnosť

Spoločnosť vznikla pred viac ako 18 rokmi založením pani Martiny T. Ako jej študent som prevzala spoločnosť a spolu s ďalšími odborníkmi v obore tvoríme tím, ktorí sa usiluje o zabezpečenie dodania bezkonkurenčných produktov. Tovar neodoberáme z bežných európskych skladov ako konkurencia, ale priamo od výrobcov z Ázie.

Ako ďalším doplnením je aj vyhľadávanie už obývaných  priestorov pre konkrétneho klienta, tak aby mu v súlade s feng šuej a čínskou astrológiou priestor priniesol úspech do života. 

Okrem poradenstva ponúkame aj služby v spojení s kompletnými prestavbami obytných a podnikateľských priestorov. Novostavby feng šuej podľa konkrétnych požiadaviek majiteľov. 

Vaše názory..

FENG SHUI HARMONY - “O MNE”

 

Pred 20 rokmi som prvý krát vykročila zo svojej domoviny natrvalo spoznávať iný svet, inú kultúru, nové spoločenstvá. Považovala som a považujem aj dnes za úžasné zažiť cudziu krajinu v celej jej kráse. Toto turista nikdy nedokáže za pár týždňov pochopiť. Jeden z mojich bývalých zamestnávateľov, bohatý muž, ktorý precestoval celý svet si na vianočnom večierku vypočul moju vášeň pre žitie v cudzích krajinách. So slzou v oku mi povedal, že mi vlastne závidí. Znova som si potvrdila, že peniaze nie sú všetko.

Spoznala som mentalitu, silu a charakter nielen rozličných miest ale aj ľudí. Dostala som príležitosť rozvíjať umenie, ktorému sa hovorí Feng šuej. Postupne som pochopila, ako si človek môže maličkosťami život vylepšiť, alebo radikálnymi rozhodnutiami v bývaní aj dosť pohoršiť.

Pomocou čínskej astrológie som pochopila, že nie každý dokáže ovládať svoje slabé stránky, alebo že dokonca o nich ani nevie. A naopak, ako silný ľudia dokážu mať obdobie, kedy veci zvládajú skvele alebo obdobie, kedy si s nimi život robí čo chce. Že sú ľudia, ktorí stále pokúšajú šťastie v investíciách, v podnikaní, ale nie sú obklopení správnymi ľuďmi, alebo si pre svoju tvrdohlavosť hľadajú smery, v ktorých nevynikajú práve oni. Či im je súdené byť bohatými, alebo majú byť len obyčajnými spokojnými zamestnancami v obore, kde vynikajú.

Považujem za úžasné, že dokážem niekomu otvoriť oči a nasmerovať ho tým správnym smerom, ako si žiť pokľudný život bez zbytočne prehnaných nárokov a snov, alebo naopak nakopnúť tých, čo sú už blízko svojim snom. Osobne považujem túto možnosť poznania za základnú školu poznania seba samého a svojich možností.

Pochopte svoj životný potenciál, ako mapu vašej životnej cesty.

Kto ste, ako sa správate, aké máte dary, talenty, silné a slabé stránky. V dôležitých momentoch vášho života sú dôležité rozhodnutia, ktoré vás posúvajú ďalej. Vďaka konzultácii dokážete vidieť svoj potenciál lepšou optikou, získať iné možnosti, zvoliť lepšie rozhodnutia a žiť lepší život.

Gabriela Horáčková Voštináková

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server