Blog

Získanie bohatstva pomocou feng shui bolo jedným z dôvodov, prečo sa západný svet o feng shui začal vôbec zaujímať.

Avšak východný svet vo feng shui vidí viac, ako len budovanie bohatstva. Vďaka feng shui si dokážete vytvoriť kvalitnejší život, zlepšiť si zdravie a pritiahnuť lásku či vybudovať harmóniu vo vzťahoch, vybudovať si úspešnú kariéru,  atď.

SPÁLŇA

V tradičnom feng shui sa hovorí, že farby v interiéry nezohrávajú úlohu a človek si má zvoliť čo sa mu páči. Avšak novodobé feng shui a aj tradičná čínska medicína využíva aj farby pre balanciu človeka. Veď keď si predstavíte oheň. Prinesie pocit tepla a pohodlia, človek sa schúli do seba, kde sa tak trošku akoby hladí a užíva si blahodarné pocity.

Vodné prvky sa vo Feng Shui priraďujú k dobrému šťastie i k peniazom. Umiestnenie čistej vody na správnom mieste dáva príležitosť na vytvorenie pozitívnej CHI, ktorá ovplyvňuje všetkých obyvateľov domu. Naopak nevhodné umiestnenie dokáže zapríčiniť stratu peňazí, šťastie a nových pracovných príležitostí

Existuje niekoľko zásadných vecí, ktorým by ste sa mali pri kúpe domu vyhnúť.Nie je správne ak sa z akýchkoľvek príčin rozhodnete pre nepriaznivý dom so škodlivou energiou a potom sa budete snažiť ho podľa feng shui ošetrovať a chi ,,prerábať,,. Feng shui odporúča investovať do ,,na prvý pohľad,, energeticky prínosného a šťastného domu a potom dobrú chi zveľaďovať a podporovať.

Podľa roku narodenia si nájdite svoje priaznivé smery a spite na jeden z nich.

FENG SHUI SPÁLŇA – MÝTY A FAKTY – SPÁLŇA PODĽA TRADIČNÉHO FENG SHUI – 3. ČASŤ

GUA osoby:

Astrológia 9 hviezd KI je časťou čínskej astrológie, pozerá a skúma človeka podľa roku narodenia. Podľa tejto teórie sa z roku narodenia vypočíta t.z.v. GUA číslo. Existuje 9 typov GUA čísla a rozdeľuje ľudí do dvoch skupín- východnej a západnej.

Tzv. Fu Wei alebo relaxačný sector je ideálny pre ľudí, ktorí trpia nespavosťou a prajú sa uzdraviť. Vhodné pre meditácie, štúdium a spálňu. Kde sa tento sektor nachádza u vás?

GUA DOMU

Každá osoba má podľa roku narodenia svoje tzv. GUA číslo. Aj keď postavíme dom, okrem mriežky lietajúcej hviezdy má aj dom svoje vlastné GUA. Vychádza z polohy domu a prostredia v ktorom je dom zasadený. Na jeho zistenie môžete použiť nasledujúcu tabuľku.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server