Tip 5 : Umiestnite si v spálni krásny obraz vyjadrujúci lásku. Pozor muž a žena by nemali stáť k sebe chrbtom alebo žena by nemala kľačať pred mužom, či ležať pod ním. Ide o zobrazenie rovnováhy vo vzťahu.

Tip 6 : Starajte sa o svoju spálňu akoby ste tam už svoju lásku mali, tešte sa z nej a užívajte si ju. Budete magnetom na pritiahnutie lásky do vášho života.

Vedeli ste, že existuje možnosť aktivovať si lásku podľa vášho dňa narodenia. Táto metóda sa nazýva HVIEZDA broskyňového kvetu. V starej Číne je broskyňový kvet symbol romantickej lásky. Táto prináša ako magnet atraktivitu v očiach ostatných. Môže to byť aj na priateľskej úrovni. Je to najvhodnejší spôsob ako aktivovať magnet pre osobnú príťažlivosť alebo pre nájdenie si vážneho vzťahu.

Naše osobné priaznivé a nepriaznivé smery

Teória Feng Shui ,, 8 smerov '' určuje naše 4 priaznivé a 4 nepriaznivé smery (svetové strany). Je to jedna z najľahších a najpoužívanejších metód vo Feng Shui. Naše osobné šťastné smery môžeme využiť na zachytenie priaznivej energie a jej využitie v našich životoch. Dôležité je rozdelenie ľudí na dve skupiny podľa roku a času narodenia. 

Číňania sa často obracajú na správny výber vhodného dátumu na dôležité životné udalosti. A neboli to vždy len oni. Zmienky o výbere správnej energie dňa už zaznamenali Indiáni, Gréci i Mayovia. Dnešná moderná doba je veľmi rýchla, podpisovanie dôležitých kontraktov, svadby, sťahovanie

Zrejme ste už na túto tému čítali mnoho článkov a aj vyskúšali klasiku, áno červená peňaženka je to správne podľa feng shui, tá to všetko aktivuje a peniažky v nej budú vždy pripravené na útratu.A tí čo ste to aj vyskúšali podeľte sa s nami o tie svoje zážitky s kúpou novej peňaženky v určitej farbe.

Kariéra v našich životoch predstavuje celoživotnú alebo len určitú časť života. V momente ukončenia štúdia a vstupu na pracovný trh sa snažíme získať si zaslúžilé pracovné miesto. Tým si získavame svoju rolu v spoločnosti. Podľa G. W. F. Hegela  je práca počiatok a podmienka spoločenského života, základ spoločenskej podstaty človeka

V dávnych dobách v Číne ľudia nemali rodný list so všetkými údajmi o narodení. Mali kúsok papiera s ich BAZI. Tak ako je teraz rodný list jednou z najdôležitejších listín, takú váhu prikladali ľudia v Číne BAZI. Zvyčajne to bolo prísne chránené a utajované, nakoľko BAZI prezradilo o človeku všetko. Tak ako v iných formách astrológie, aj BAZI využíva dátum, čas a miesto narodenia.

Podkategórie

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server