Ročný horoskop Byvol

Ročný horoskop Byvol

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 
BYVOL
Rok narodenia: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913
 

Byvol 2021 prehľad

V tomto roku úraduje hviezda  Tai Suay u znamenia byvola, to predpovedá náročný rok. Ide o neistoty a bohužiaľ je tu aj možnosť straty nejakých peňazí v investíciách. Aj keď sa črtá zmena, nemusí to nevyhnutne znamenať, že sa veci zlepšia k lepšiemu. Bolo by vhodnejšie počkať do budúceho roka. Pre tento rok by bolo rozumné, aby ste ostali v pokoji a boli trpezliví.

Bude veľa vzostupov a pádov a aj prekážok, z ktorých sa poučte. Tieto poznatky využite  v momentoch, keď ste na vrchole. Kvôli účinkom niekoľkých zlých hviezd stratíte koncentráciu a ľahko začnete byť emotívni. Buďte pokojní a  trpezliví sami so sebou - koleso šťastia sa dostatočne skoro otočí vo váš prospech.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú august a november, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov máj, jún a september.

Byvol 2021 láska

Ak chcete, môžete to zvaliť na hviezdu Tai Suay, ale horoskop lásky  do roku 2021 ukazuje, že vaše milostné šťastie je tento rok nie je až také dobré. Pre tých slobodných nie je veľa príležitostí na nový milostný vzťah, nanajvýš by ste mohli byť zamilovaní do niekoho, kto to necíti rovnako. Preto tento rok využite čas pre vylepšenie seba samého ako obohatiť svoje telo a dušu. 

Pre zadaných,   pokúste sa uzavrieť mier so svojím blízkym; nenechajte tieto malé malicherné hádky medzi vami dvoma pokaziť to, čo máte. A nedovoľte, aby peniaze spôsobovali problém. Nájdite spôsoby, ako si užiť spoločný čas bez toho, aby ste trávili príliš veľa času bez aktivity, napríklad pešou turistikou, cykloturistikou alebo spoločným cvičením.

Byvol 2021 financie

Je potreba plánovať dopredu a byť pripravení na rok s poklesmi. Nech zarobíte čokoľvek, skúste si to šetriť na ťažšie dni. A ak plánujete minúť svoje ťažko zarobené peniaze, investujte ich do seba a nie do trhu. Choďte študovať náboženstvo, filozofiu alebo získajte certifikát alebo dva, ktoré vám pomôžu sa zdokonaliť.

A ak musíte investovať na trhu, vyhýbajte sa veľkým investíciám a nikdy nekonajte na základe impulzívneho rozhodnutia. V skutočnosti môže existovať možnosť najmenej dvoch finančných strát, preto tento rok buďte veľmi opatrní a konzervatívni. Ak ste žena, ktorá dostáva stabilný plat, bude to pre vás lepší rok.

Byvol 2021 kariéra

Tento rok bohužiaľ  konflikty a prekážky. Ak chcete tento rok uspieť, byť produktívni a byť v zákulisí

a vyhýbať sa konfrontačným situáciám.

Ak sa vaša kariéra zameriava na oblasť umenia a zábavy, váš talent zažiari a čoskoro sa objaví úspech. Dávajte si pozor na svoju náladu v práci a nenechajte sa vtiahnuť do hádok so svojimi spolupracovníkmi.

Byvol 2021 zdravie

Tento rok venujte pozornosť ľahkým chorobám, ale dávajte si  pozor hlavne  na tráviaci systém. V skutočnosti ste zraniteľnejší v prípade nehôd, preto venujte väčšiu pozornosť pri jazde a taktiež tomu, čo jete. Možno sa v práci budete niekedy cítiť vystresovaní, ale nenechajte sa tým dostať. Zhlboka sa nadýchnite a verte mi, všetko bude v poriadku. Všeobecne si dávajte pozor na ostré predmety a keď obsluhujete ťažké stroje, najdôležitejšie je byť v strehu, keď jazdíte po ceste.

buvol
 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server