Ročný horoskop Byvol

Ročný horoskop Byvol

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 
BYVOL
Rok narodenia: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913
 
Lepší rok je na obzore. Kompatibilita potkana a byvola bude plná požehnania a pokroku. Štastie prichádza.
Na druhej strane budú vzťahy vyžadovať trochu viac lásky a starostlivosti. Komunikácia bude pre tento rok kritická, snažte sa byť usilovný a udržiavať otvorenú myseľ. Aj keď to bude náročné, je vhodné pravidelne komunikovať poprípade využiť aj terapiu, ak to bude nevyhnutné. Akékoľvek snahy budú nápomocné.
kariéra

 

Minulý rok nebol ideálny, ale tento rok pocítite rozdiel. Potkan je na vašej strane. Byvol je známy pre svoju čestnosť                a vytrvalosť, preto môže očakávať  povýšenie a komplimenty. Vaše najlepšie charakterové vlastnosti budú viditeľné pre všetkých a vaša tvrdá práca sa nakoniec oplatí. Vychutnajte si vedomie, že všetko, na čom ste pracovali, sa uskutoční.            S úspechom na obzore máte dokonca príležitosť začať niečo nové. Vytvorte niečo nové a využite šťastie vám naklonené pre tento rok. 
Jediné problém môže nastať v komuikáci u spolupracovníka, nemusí byť rovnaký ako vy.
Štastné mesiace: február, apríl, júl, august a november.
Nešťastné mesiace: január, marec, jún a september.
zdravie

 

Ako jeden z najzdravších zvierat zverokruhu môže môže byvol očakávať rok plný pohody. Silní a robustní, budú schopní vydržať akékoľvek menšie choroby a stres z pracovného života. No nezabúdajte na pravidelné kontroly, iba tak sa dá predchádzať chorobám. Tesne pod povrchom sa môže vždy niečo skrývať, preto každo ročné kontroly sú vždy v poriadku. 
 
Buďte zvlášť opatrní na dodržanie pravidelného stravovacieho režimu. Ak pracujete nadčas, ovplyvňuje to vaše jedlá. Ak sa nemôžete dostať z kancelárie, prineste si so sebou pár zdravých občerstvení vhodných podľa TCM. Vaše tráviace zdravie je rovnako dôležité ako ostatné!
vzťahy

 

Aby sa vám darilo vo vzťahoch, musíte sa snažiť o jasnú komunikáciu. Zadaný aj nezadaný byyvol bude musieť zapracovať na komunikácii a venovať sa tomu každý deň, vnímajte čo sa vám snažia povedať.
Ak sa vám podarí prinútiť svojho partnera vnímať vašu potrebu, že chcete byť s ním, tak sa vám to vráti aj s úrokmi. Spoločná ťažká doba často vedie pár k zdravšiemu a silnejšiemu vzťahu.

Buďte opatrní, môže sa objaviť tretia osoba, ktorá vám bude chcieť narušiť váš vzťah. Ak chcete udržať vzťah, tak ukončite všetky zálohové vzťahy. Ak chcete vzťah ukončiť, urobte to citlivo.

životný štýl

 

Rok 2020 bude mať vplyv na byvola v pozitívnom smere. Po celý rok bude potrebná tvrdá práca, ale keďže to prirodzene prichádza, mala by to byť hračka. Šťastie je na vašej strane, preto nemrhajte svoj čas v malých hrách. Pracujte na svojom mene, aj keď sa zdá, že ste príliš mimo dosah.  

Urobte všetko pre to, aby ste sa udržali aktívni a fit. Vo svojich vzťahoch buďte milujúci, láskavý a komunikatívny. Čokoľvek urobíte pre tento rok, robte to so skutočným zameraním na tvrdú prácu a úspech. Určite sa vám to podarí!

buvol
 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server