Ročný horoskop Drak

Ročný horoskop Drak

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

DRAK
Rok narodenia: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916

 

Tento rok sa bude drakom dariť. Vaše zameranie by malo byť zamerané na kariéru, ako naznačuje  horoskop draka. Práca vás spotrebuje, a preto vzťahy môžu skĺznuť na okraj. Myslite na svoju psychickú pohodu v prvom rade.
kariéra

Silní a nezávislí drakovia budú pracovať na svojej kariére. Vzťah potkana a draka je kompatibilný a úspech je tu pre vás. Výsledky môžu byť hneď za rohom, takže pokračujte v dobrej práci s použitím svojho talentu. Plán malého podnikania by sa mohol zmeniť na výnosnú spoločnosť. Aj keď ste veľmi schopní dosiahnuť svoje ciele samostatne, tímová práca je nevyhnutná. Dobrá spolupráca s nadriadenými a kolegami nepochybne pomôže vašim obchodným podnikom uspieť. Len si dajte pozor na svoju intenzitu vzťahov v kancelárii, čo by mohlo ulížiť vašim budúcim cieľom. 

Štastné mesiace: február, júl, august a november.
Nešťastné mesiace: apríl, máj, september a december.
zdravie

Draci sú požehnaní vynikajúcim zdravím, duševne aj fyzicky. Môžu posúvať svoje limity a robiť viac, ako priemerný jednotlivec. Avšak choroba sa môže týkať aj draka. Rovnako ako ostatné zverokruhy sú náchylné na prechladnutie a menšie choroby. Zamerajte sa na príznaky už v počiatku a predítete dlhšej práce neschopnosti. Na zabránenie choroby používajte éterické oleje a preventívne lieky. Majte na pamäti obehové a tráviace problémy po celý rok.

Je dôležité aj pre drakov, aby pochopili, že aj keď idú za hranicu možností, že nie ich telá nie sú nevyčerpateľné. Naučte sa spomaliť tempo, aby ste nevyhoreli.

vzťahy

Pre nezadaných je to rok, kedy sa môžu obohacovať kurzami, hrnčiarstvom, jógou, atď a možno tam spoznáte niekoho, kto by vám mohol vyhovovať.  Ak ste ukončili vzťah, užite si čas pre seba. Nezávislosť je nevyhnutnou súčasťou zdravého vzťahu.

Pre zadaných bude život bez problémov. Jedine tvrdohlavosť môže brániť vašej celkovej spokojnosti so vzťahom. Ak potrebujete vychladnúť, urobte si priestor na usporiaddanie si myšlienok a začnite znova. Schopnosť komunikácie je významným faktorom šťastného manželstva.

životný štýl

Potkan bude pre draka rokom šťastia. Vzťah medzi potkanmi a drakmi znásobí úspech. Zo všetkých predpovedí bude vaša kariéra najviac prospešná. Tvrdo pracujte na dosiahnutí vašich cieľov, ale netlačte sa za bod zlomu, inak môžete skončiť v posteli celé týždne. Najlepšie bude zamerať sa na seba vo všetkých aspektoch, od zdravia po vzťahy. Užite si tento šťastný rok!

drak
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server