Ročný horoskop Drak

Ročný horoskop Drak

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

DRAK
Rok narodenia: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916

 

2021 Drak prehľad

Rok 2021 je zmes vzostupov a pádov. Budete však tým, kto bude ovládať svoje šťastie. V skutočnosti sedí šťastná jinová hviezda „Tai Yin“ na dominantnom mieste, vďaka čomu je jinová energia silná a jangová slabá. Yin predstavuje ženu, takže keď bude ťažké, získate pomoc od svojich kamarátok , šéfky, spolupracovníčky.

Sledujte si ľudí, ktorých by vás mohli podraziť. Pozor na fámy alebo čo je horšie, mohlo by proti vám dôjsť k súdnemu sporu. Musíte sa sústrediť a zostať v pokoji, rok by sa mohol začať trochu z ostra, ale potom sa veci upokoja.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú júl, august a november, buďte ostražití počas lunárnych mesiacov marec a september.

2021 Drak láska

Pokiaľ ide o romantiku, bude to pre vás dračích ľudí dobrý rok. V skutočnosti  budete celkom obľúbení u opačného pohlavia. Ak ste slobodní, majte oči otvorené dokorán, vždy vyzerajte čo najlepšie, pretože tento rok máte veľkú šancu stretnúť niekoho špeciálneho. Pozor udržiavajte dostatočný priestor pre osobu opačného pohlavia, aby sa nezľakla. Choďte von a socializujte sa, spoznajte nových priateľov, choďte na nejaké kurzy alebo si zájdite do fitcentra.

Ak ste zadaní, môžete konečne tento rok počuť svadobné zvony. Pokiaľ ide o ženatých drakov, pamätajte, nebuďte príliš priateľskí k opačnému pohlaviu a pamätajte, že sa vyhýbajte pokušeniu a iným záležitostiam.

Ak budete uprednostňovať svoju kariéru pred láskou a manželstvom tak do vašich vzťahov môže prenikať stres z pracoviska. Kvôli zmenám nálady sa budete s partnerom hádať častejšie, môžete dokonca odmietnuť intimitu a spojenie, vďaka čomu nebudete ochotní spolu komunikovať. Toto obdobie ale pominie.

2021 Drak financie

Pre tých, ktorí majú stabilné pracovné miesta na plný úväzok, by malo byť všetko v poriadku bez veľkých obáv. Ale pre tých, ktorí pracujú na províziu, ako sú poistenie, nehnuteľnosti, musíte plánovať dopredu a byť pripravení na rok s poklesmi. Všeobecne sa vyhnite veľkým investíciám, najmä v prvej polovici roka, a nikdy nekonajte na základe impulzívneho rozhodnutia. Pri investovaní buďte objektívni a racionálni.

A pamätajte, neverte každému tipu od svojich priateľov a držte sa ďalej od riskantných investícií, partnerstiev alebo hazardných hier. V skutočnosti niekto plánuje, ako vás oklamať nejakými finančnými ziskami. Nenechajte sa nimi oklamať.

Musíte byť tiež konzervatívni ohľadom svojich výdavkov. Musíte sa naučiť namiesto toho, aby ste hneď míňali zarobené peniaze, ušetriť viac. Navyše, vyhýbajte sa hazardu, šťastie nebude v roku byvola na vašej strane. Verte mi, budete radi, že ste to urobili.

2021 Drak kariéra

Kariéra je určite na vzostupe. V roku byvola, pokiaľ do toho vložíte svoje srdce, budete schopní dosiahnuť svoj cieľ a priania. Navyše získate veľa pomoci od priateľky či šéfky .Takže vložte svoje srdce a dušu do svojej kariéry a ukážte jej, čo je vo vás.

Existujú príležitosti na povýšenie a zvýšenie vzdelania, takže veľa šťastia. Ak vlastníte firmu, snažte sa nerobiť drastické kroky a tento rok len dodržujte stabilný a konzervatívny plán. Avšak pod vplyvom hviezdy „Tai Yin“, ak vaše podnikanie alebo práca súvisí so ženami, alebo ak vašou hlavnou klientskou základňou sú ženy (kozmetika, kúpele, odevy atď.), potom máte dobrú šancu na dobrý výsledok tento rok.

2021 Drak zdravie

 

Tento rok sa môžete niekedy v práci cítiť vystresovaní, ale nenechajte sa tým dostať. Zhlboka sa nadýchnite a verte mi, všetko bude v poriadku. Pokúste sa neprepracovať samého seba, nebude to dobré pre vaše emócie ani pre vašu pokožku. Nájdite spôsob, ako sa starať o svoje zdravie a zároveň ísť za tým, čo chcete v živote dosiahnuť.

Medzitým musíte venovať väčšiu pozornosť tráviacemu systému. Ak máte chronické ochorenie, majte svoj liek neustále pri sebe.

Buďte opatrní aj pri stolovaní s priateľmi a rodinou, pretože je veľmi pravdepodobné, že tento rok zažijete nejednu zažívací problém! Pri výbere jedál buďte opatrní a buďte v dostatočnej vzdialenosti od hygienických zariadení.

drak
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server