Ročný horoskop Had

Ročný horoskop Had

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

HAD
Rok narodenia: 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917

 

2021 Had prehľad

Celkovo pôjde o dobrý rok. Sláva a bohatstvo je na ceste, romantika je na vzostupe a všade pribúdajú príležitosti. Navyše, podnikanie, kariéra alebo dokonca škola vám pôjde podľa vašich predstáv.

V skutočnosti rok byvola prináša hadom popularitu, propagáciu a zvýšenie reputácie. Kolegovia, priatelia a nadriadení vám budú veľmi nápomocní a budú vo vašom úsilí pevne stáť za vami.

Pravda malé prekážky a problémy sa môžu prejaviť vo forme niečej žiarlivosti, čo môže spôsobiť problémy alebo dokonca súdne spory. Nenechajte sa tým poraziť, pamätajte, že ste požehnaní pomocnými ľuďmi, kedykoľvek to najviac potrebujete, takže všetko dopadne dobre.

Bude občas potrebné spomaliť kariéru aj vzťahy. Ak sa vám podarí udržať vaše povinnosti na uzde, tento rok bude pre vás veľmi príjemný.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú august a december, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov január a október.

2021 Had láska

V tomto roku nie je priazeň lásky pri ženách tohto znamenia, naopak oproti mužom.

Pre tých, ktorí sa narodili v rokoch 1977 a 1965, dôjde vo vašom romantickom živote k nejakým zmenám. Či sa to zmení k lepšiemu alebo k horšiemu, je úplne na vás.

Ak ste v stabilnom vzťahu, je to skvelý rok, kedy môžete s partnerom urobiť ďalší krok. To by mohlo znamenať spoločné sťahovanie, zasnúbenie alebo sobáš. Rok 2021 bude tiež skvelým časom na obnovenie vašich sľubov, pretože po celý rok posilňujete svoje puto.

Pre tých, čo sú už dlhodobo vo vzťahu, musíte viac komunikovať a vyriešiť problémy. Aj keď práca alebo cestovanie môžu byť dôvodom narastajúcej vzdialenosti medzi vami dvoma, nesmiete tieto problémy ignorovať, pretože ak sa nimi teraz nezaoberáte, môžu byť predzvesťou väčšieho problému.

2021 Had financie

Finančné vyhliadky sú v roku byvola 2021 dobré , najmä pre tých, ktorí majú stabilné pracovné miesta na plný úväzok, a dokonca existujú nejaké príležitosti na voľnej nohe / konzultácie pre extra hotovosť. Investícia bude zisková, ale začnite pomaly a nebuďte príliš impulzívni, urobte si domácu úlohu a potom z toho budete mať úžitok. Dokonca aj u tých, ktorí pracujú na províziu, ako sú poistenie, nehnuteľnosti, uvidíte tiež mierne zvýšenie zostatku na vašom účte.

Pamätajte však, že nebuďte chamtiví a dávajte ruky preč od nelegálneho zisku. Ak vás oslepí chamtivosť, môžete sa dostať do právnych problémov.

2021 Had kariéra

Prichádza veľa príležitostí - takže je len na vás, aby ste využili svoje šance a vynikli! V skutočnosti ste dostali dosť dobrú šancu na povýšenie alebo zvýšenie platu, takže aj napriek tomu, že budete vo svojej práci venovať veľa času a úsilia, budete prinajmenšom odmenení. Okrem toho vám priatelia budú veľkou pomocou, pokiaľ ide o vašu kariéru a podnikanie.

Tiež by ste sa nemali púšťať do politikárčenia v kancelárii a strážiť si chrbát, kedykoľvek je to možné, pretože niekto na vás žiarli a číha na príležitosť.

Had 2021 zdravie

Zdravie je pre tento rok v poriadku. Niet sa čoho báť pôjde len o  menšie chrípky, horúčky a bolesti žalúdka. Musíte si dať pozor na oblasti ako pečeň a artritída.

Keď cestujete, majte oči otvorené. Vyhýbajte sa chorým priateľom v nemocnici alebo nenavštevujte pohreby a naopak trávte veľa času v horúcom a slnečnom podnebí alebo choďte na svadby. Žite v pozitívnom prostredí.

Venujte pozornosť seniorom v rodine, najmä tým, ktorí už niekedy boli chorí. Dôsledne ich sledujte a buďte v strehu pri akýchkoľvek malých ochoreniach. Všeobecne pamätajte na to, že sa musíte dobre najesť, dobre spať a pravidelne cvičiť, všetko bude v poriadku.

 
had
 
 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server