Ročný horoskop Had

Ročný horoskop Had

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

HAD
Rok narodenia: 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917

 

Rok potkana neprináša zmien pre toto znamenie. Aj keď to nie je také nešťastné ako pre  kôňa, stále musíte byť na pozore pred nie bežnými situáciami. Na druhej strane k vám príde šťastie vo forme priateľa alebo obchodného spoločníka. Ak môžete odložiť svoje obavy, šťastie vás vyhľadá. Úspech budú mať tí, ktorí sa snažia.
kariéra

Hadi môžu v porovnaní s predchádzajúcim rokom zaznamenať mierne zlepšenie svojej kariéry.  Jeden z vašich kolegov alebo spolupracovníkov bude odrazovým mostíkom pre ďalší úspech. Využite všetku pomoc, ktorú vám môže poskytnúť.

Veľké zmeny sa tento rok neodporúčajú. AK je to možné, zostaňte na svojej aktuálnej pozícii a pokračujte tam ďalej. 
Ak nie ste spokojní so svojou prácou, môžete sa vždy pokúsiť zarobiť peniaze stranou prostredníctvom online obchodu alebo koncertu na voľnej nohe. Počkajte na lepší rok, kým dôjde k zmene zamestnania alebo k veľkému pohybu.
Tento rok budete musieť žiť v rámci svojich možností, pretože financie môžu byť problémom. Nemiňajte viac, ako musíte,        a vyhýbajte sa nákupu veľkých položiek. 
Štastné mesiace: apríl, júl, august a november.
Nešťastné mesiace: február, marec, jún a október.
zdravie

Tento rok sa váš zdravotný stav zhorší nielen pre hady, ale aj pre ich priateľov a rodinných príslušníkov. Kultivácia vášho zdravia je nevyhnutná pre produktívny rok. Prísna strava, denné cvičenie a dostatočný spánok pomôžu zmierniť chorobu (rovnako ako dobré gény).

Dajte si pozor na svojich rodinných príslušníkov. Muži a starší členovia rodiny budú náchylnejší viac. Často ich navštevujte       
a snažte sa podporovať zdravú výživu.
vzťahy

Rok 2020 je vynikajúcim rokom na preskúmanie vašej emocionálnej stránky. Nájdite si čas a dozviete sa o sebe čo najviac, čo si vážite vo vzťahu alebo čo vám prekáža. Schopnosť porozumieť a milovať sa predstavuje skvelý základ pre nadviazanie nových vzťahov, okrem práce na existujúcich partnerstvách. Nezadaní vytvoria nové spojenia. 

Pre zadaných je potreba vyvinúť väčšie úsilie pre pokoj. Komunikácia je ten správny kľúč a udržanie svojich emócií v pokoji. Ak dokážete byť otvorení a milujúci, vzťah bude prekvitať.

životný štýl


Rok potkana bude pre hada pomerne typickým rokom. Žiadne veľké problém, ba dokonca malé úspechy sú vítané. Šťastie môžete nájsť vo forme sprievodcu, niekoho, kto vám pomôže pri vašich zápasoch. Vaša kariérna a vzdelávacia štúdia sa bude dariť, ak nájdete svojho opatrovníka pre tento rok. Vzťahom sa bude dariť dobre, ak dokážete hovoriť o vašich pocitoch otvorene. Nešťastie má formu zdravia. Buďte pripravení, že môžete čeliť zlým správam od rodiny alebo priateľov. Celkovo sa teda môžete zamerať na svoje fyzické a duševné zdravie,
 
had
 
Traja Vrahovia – v čínštine San Sha, je to najhorší ročný negatívny vplyv, v roku 2020  sa nachádza na JUHU, kde sa odporúča nerobiť hlučné prestavby, reorganizácie, nekopať v záhrade , vyhnúť sa stavbe a ťažkým strojom. Ak predsa v tomto smere napríklad vaši susedia stavajú dom alebo robia inú väčšiu prestavbu, je dobré zavesiť si do  sektoru 6 rúrkovú celokovovú zvonkohru. Vyrušenie troch vrahov prináša rodine nešťastie, stratu financií, choroby, hádky a súdne spory. Pozor by si mali dávať hlavne ľudia narodení v roku hada, koňa, kozy. Taktiež v roku 2020 neseďte chrbtom na juh, sedenie tvárou je OK. Ak máte na juhu vchod alebo celý dom, byt je orientovaný na juh, okrem kovového ošetrenia si umiestnite smerom na juh ochrancov - pár dvoch chilinov , párik dvoch Fu psov, pár Pi Yaovcov. Vhodná je aj kombinácia Fu pes, ChiLin a Pi Yao.
 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server