Ročný horoskop Kohút

Ročný horoskop Kohút

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI 

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

KOHÚT
Rok narodenia: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921

 

2021 Kohút prehľad

Vďaka nezvyčajnej harmónii medzi kohútom a hviezde Tai Suay, bez ohľadu na to, akým prekážkam čelíte, sa veci nakoniec vždy obrátia k lepšiemu. V oblastiach, ktorým sa venujete dosiahnete úspech. Ak sa vám naskytne nová kariérna príležitosť, či už ide o lepšiu pozíciu alebo presťahovanie sa do vášho vysnívaného mesta, mali by ste sa jej bez váhania chopiť.

Priatelia budú hrať dôležitú úlohu vo vašom živote v tomto roku. Určite vám poskytnú pomocnú ruku, keď budete v núdzi, najmä od niekoho, kto je starší alebo nadriadený alebo dokonca klient.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú marec, apríl a december, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov február a september.

2021 Kohút láska

Budete pôsobiť charizmatickejšie bez toho, aby ste si to všimli, a pravdepodobne tým prilákate veľa potenciálnych milostných záujmov.  Nezabudnite preukázať svoj talent a dobré vlastnosti a choďte von a spoznajte nových milých priateľov a kamarátov.

Slobodní môžu navyše na konci roka urobiť zásadné rozhodnutie o láske, na ktoré sa určite treba tešiť!

Pre zadaných je tu stabilita. Nie je nič dramatické ani vzrušujúce. Pamätajte, že si musíte hovoriť  o svojich pocitoch a emóciách! V najhoršom aj blízkemu priateľovi. Buďte optimistickí a majte pozitívny prístup v oblasti lásky.

2021 Kohút financie

Šťastie je na vašej strane, takže ak máte plán, na ktorý ste si mysleli už dlho, teraz je ten pravý čas na vyskúšanie. Budete mať šťastie vo svojich financiách. V skutočnosti, ak máte v banke peniaze navyše, môže to byť rok  na kúpu svojho prvého domu alebo investujete na burze.

Snažte sa však neinvestovať v januári alebo v júli, namiesto toho pokračujte v mesiacoch marec, máj alebo august.

Napriek tomu buďte pri investovaní opatrní a držte sa ďalej od hazardu. Pokiaľ ide o výdavky, musíte byť konzervatívnejší, nemusíte si vždy zaobstarávať najnovšie produkty a snažiť sa míňať akoby o rok nemalo byť inak.

 

2021 Kohút kariéra

Vo vašej kariére sa tento rok bude dariť, v skutočnosti máte dosť dobrú šancu na povýšenie. Ak máte príležitosť postupu, choďte do toho, najmä ak ju predstavil kamarát. Ak chcete začať podnikať, choďte do toho. Ak chcete rozšíriť svoje súčasné podnikanie, choďte do toho.

Avšak rok  nie je úplne bez starostí. V práci budú problémy a budete z toho dosť vystresovaní. Sledujte neprajníkov, ktorí sa tvária ako priatelia, a nedávajte  na klebety, musíte sa sústrediť a zostať v pokoji, potom sa všetko obráti k lepšiemu.

2021 Kohút zdravie

Pokiaľ ide o zdravie nebudete čeliť žiadnej vážnej chorobe. Napriek tomu si dajte pozor na možné poranenia ostrými predmetmi. Keď ste vo vode alebo na vysokých miestach, buďte mimoriadne opatrní. Vďaka vplyvu nepriaznivej hviezdy „Fei Lian“ môžete vo svojom každodennom živote zažiť niekoľko nehôd. Aby ste zabránili účinkom hviezdy, snažte sa neustále vnímať svoje okolie a vyhýbajte sa vystaveniu možnému nebezpečenstvu.

kohout
 
 
 
 
 
 
 
        

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server