Ročný horoskop Kohút

Ročný horoskop Kohút

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

KOHÚT
Rok narodenia: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921

 

Potkan začína nový cyklus obnovy, preto ako kardinál buďte buďte pripravení využiť váš talent vo svoj prospech v kariérových príležitostiach a nezabudnite obklopiť sa priateľmi a rodinou. Všetky dobré veci pochádzajú z milujúceho, podporného domu. Rok potkana bude rokom veľkého úspechu a zlepšenia.
Na druhej strane nezabudnite mať svoje emócie pod kontrolou. Kohúti  majú tendenciu byť precitlivení a ľahko sa dokážu rozhnevať. Pracujte na tom, aby ste boli miernejší a mierumilovnejší vo všetkých situáciách, najmä v situáciách týkajúcich sa kancelárie.
kariéra

Kohút uspeje v tomto roku za predpokladu, že bude robiť inteligentné rozhodnuti S takou vážnou a rozhodujúcou povahou bude kohút tento rok určite žiariť. Kariérne pohyby budú prekvitať. Spolupracujte s kolegami na dosiahnutí najlepších výsledkov. Šťastie je už na vašej strane. Neváhajte a konajte.

Pre svoju citlivosť u kohúta môžu utrpieť obchodné dohody. Je nevyhnutné jasne premýšľať, zhodnotiť pocity druhých a vždy zvážiť situáciu. Kardináli by sa mali vyvarovať rozhovorov, ktoré sa zaoberajú kontroverziou alebo politikou. Udržujte hovorené body ľahké a priateľské a budete mať úžitok.
Hazardné hry sa tento rok nevyplatia. Držte sa ďalej od hracích automatov. Použite svoje peniaze v menej rizikových oblastiach. Namiesto toho utrácajte zárobky za priateľov, rodinu a zábavné zážitky.
Štastné mesiace: január, marec, apríl, jún, august a december.
Nešťastné mesiace: február, máj, september a október.
zdravie

Váš zdravotný stav sa od predchádzajúceho roku príliš nezlepší. V osobných záležitostiach buďte opatrní, od výživy               
a stravovania až po štýl jazdy. Budete náchylnejší na nehody. Dávajte pozor na cestách. K nehodám môže dôjsť kedykoľvek. Ako vyberavý jedlík je pre vaše zdravie dôležité, aby ste si vybrali správne potraviny. Nezabudnite sa zamerať na získavanie živín zo všetkých skupín, najmä z ovocia a zeleniny.

Vyváženie emocionálneho stavu je nevyhnutné pre produktívny rok. Stres nepomáha. Skúste znížiť svoju pracovnú záťaž alebo precvičte upokojenie mysle. Meditácia je vynikajúci spôsob riešenia stresu a vytvára zdravé myslenie.
vzťahy

Kohúti budú mať tento rok veľa príležitostí na lásku. Vďaka veľkému množstvu rýb v mori je tento rok ten správny pre vzťah. Buďte vždy pripravení na romantiku. Možnosti nájdete na pracovisku alebo na dovolenke. Vždy je dobré urobiť pozitívny dojem, a preto je potrebné vynaložiť ďalšie úsilie, aby ste boli prezentovateľní.

Tento rok bude potrebné, aby zadaní ostali ostražití. Existuje možnosť mimomanželského vzťahu. Tí, ktorí stoja o svoje manželstvo, pokúste sa udržať romantiku nažive. Choďte na rande, pripravujte si špeciálne jedlo alebo si naplánujte zábavný výlet. Urobte všetko, aby ste sa vyhli flirtovaniu s okolím. U niekoho môže prísť na radu nové dieťatko. 
životný štýl

Úspech je na obzore. Rok potkana prinesie požehnanie do mnohých oblastí života. Vzťahy budú kvitnúť, kariéra prinesie úžitok a život bude dobrý. Starostlivosť o vaše zdravie, bez ohľadu na okolnosti, bude pre úspešný rok rozhodujúci. Pravidelne cvičte, stravujte sa kvalitne a pravidelne. Meditujte na vysokej úrovni.  Keď sa časy stanú stresujúce, nezabudnite si vziať nejaký čas na seba.

kohout
 
 
 
Tai Sui alebo GRAND DUKE JUPITER  – sa v roku 2020 nachádza na severe ­ medzi 352.6° - 007.5°. Ide o najobávanejší negatívny vplyv a vždy sa nachádza v sektore vládnuceho zvieraťa toho roku. V Číne je  považovaný za boha roka, uctievajú ho a rešpektujú. Na severe sa odporúča  nevyrušovať tento sektor . Ak smerujú vaše dvere na sever, dávajte si obzvlášť pozor. V priamom konflikte s tai sui je hlavne potkan a kôň a nepriamo aj kohút a zajac , títo by mali  nosiť pri sebe prívesok ochrancu Pi Yaa a do priestoru na severe tiež umiestniť Pi Yaov. Severný sektor sa neodporúča rušiť hlučnou aktivitou, búraním, renováciou,..... inak môže spôsobiť problémy, finančnú stratu a nešťastie. Je lepšie nesedieť a nespať smerom na sever, neaktivovať tento sektor hlukom a prestavbou.
Vplyv Tai Sui však nie je vždy negatívny. Prináša do života zmenu, ktorá buď je pozitívna alebo negatívna.
Ako osobná ochrana sa doporučuje nosiť pri sebe prívesok byvola z jádeitu.
 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 
 
        

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server