Ročný horoskop Kôň

Ročný horoskop Kôň

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

Kôň
Rok narodenia: 2014,2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918

 

Rok potkana bude pre koňa nepríjemný. Bude to ťažký zápas. Pretože kone a potkany nie sú kompatibilné, okolo každého rohu sa objavia problémy. Ak chcete bojovať proti tomuto nešťastiu, vykonávajte počas celého roka dobré skutky, ako sú napríklad verejné služby alebo náhodné skutky dobra. Hoci je smolu na obzore, potkan priniesol úspech všetkým. Ak dostanete šancu, okamžite ju zoberte.
kariéra

Na pracovisku bude musieť kone postupovať opatrne. Je vhodnejšie sa vyhýbať sa veciam, ktoré vás dráždia. Je dôležité zachovať si v ťažkých chvíľach chladnú hlavu. Zúčastnite sa workshopov na komunikáciu pre lepšie vzťahy v kancelárii. Cvičenia zamerané na budovanie tímu sú skvelé pre povzbudenie pozitívnych vzťahov v kancelárii. Únikové miestnosti sa na tento účel stávajú veľkým hitom, ale postačia aj jednoduché obedy. Keď sa nachádzate v ťaživej situácii, nezabudnite jasne hovoriť so súcitom a rešpektom k zúčastneným ľuďom. Ak chcete uspieť v tomto roku, budete musieť dobre pracovať so svojimi kolegami. Potkan vám pošle požehnanie, ak dokážete spojiť svoje úsilie ako skupina.

Tento rok bude potrebné venovať veľkú pozornosť právnym otázkam na pracovisku. Ak ich nebudete riešiť, môžu vám              v nadchádzajúcich rokoch brániť v celkovom úspechu. Je dôležité nezačleniť sa  do nesprávneho davu. Zostaňte na trati, udržujte svoje emócie na nízkej úrovni a buďte tímovým hráčom.
Štastné mesiace: marec, jún a september.
Nešťastné mesiace: január, apríl, máj, júl, november a december.
zdravie

Pokiaľ ide o zdravie, kone budú mať priemerný  rok. Dávajte pozor, aby ste predišli vyhoreniu z extrémneho pracovného plánu. Aj keď je vaša energia vysoká a môžete pracovať cez noc, príliš vás to bude stáť. Bez pravidelného harmonogramu spánku je každý náchylný k chorobe. Tento rok bude čokoľvek od chrípky po tráviace problémy. U starších koní budú problémy s bedrami a chodidlami nepríjemné. Pokúste sa vziať to ľahké a odpočívať, kedykoľvek je to možné.

vzťahy

Prognóza lásky na tento rok bude nevyvážená. Kone nezažijú veľa uspokojenia. Nezadaní  by mohli skončiť osamotene počas celého roka. Preto je vodné zamestnať sa naplno, aby ste sa neocitli v depresiach. Namiesto utrpenia v samote sa obklopte ostatnými. Rodina je vždy k dispozícii pre pohodlie a priateľstvo. Vaši najbližší priatelia sa budú snažiť, aby vás rozveselili. 

Manželské páry prežijú podobne pozoruhodný rok. Tí vo vzťahu sa budú musieť postarať o svoj milostný život. Tanečné kurzy môžu urobiť zázrak! Vyskúšajte spoločenský tanec alebo tango. Účasť na intímnej činnosti vás oboch priblíži. Ak ste sa narodili v dni koňa, čiže je to vaše znamenie zodpovedné za vzťahy, tak si  dávajte si pozor na svoju podráždenosť. Jedno nesprávne slovo alebo fráza by mohlo vytvoriť zlo na niekoľko týždňov. Pokúste sa pamätať na dôvody, prečo ste sa zamilovali na prvom mieste a na všetky dobré pocity, ktoré si spájate so svojím partnerom. To vám pomôže upokojiť svoju myseľ a umožní lepšiu komunikáciu so svojím partnerom.
životný štýl

Kôň bude mať najhorší rok zo všetkých zverokruhov. Aby ste bojovali proti nešťastiu roka, udržiavajte si svojich priateľov          a rodinu blízko. Láska, ktorú pre vás majú, vás počas drsných časov udrží nad vodou. Najmä na pracovisku vám pomôže každá pomoc, ktorú získate od kolegov. Bude prospešné všetko, čo môžete urobiť, aby ste zlepšili svoj rok!

kun
 
DETAILNE ZDRAVIE PRE Koňa v roku 2020 na severovýchode ohrozuje zdravie nebezpečná hviezda chorôb 2.  Ideálne je udržiavať na SV  pokoj alebo miestnosť nepoužívať . Ak to nie je možné, budú v roku 2019 potrebné kovové ošetrenia . Ak  máte na SV vchod alebo spálňu, je lepšie tu nespať alebo aplikovať viaceré ošetrenia. Hviezda chorôb prináša zdravotné problémy, stres, nešťastie, žalúdočné a zažívacie problémy, disharmóniu v rodine, vzťahoch, ohováranie        i podrazy. 

Ohrozený je hlavne žalúdok a slezina. Najlepším ošetrením hviezdy chorôb je Wu Lou tekvica ( Zlatá mosadzná wulou tekvica so stonkou a lístkom prináša celej rodine šťastie a hlave rodinný dlhý život), ktorej prívesok môžete nosiť pri sebe a sošku Wu  Lou si umiestniť k posteli. Vhodný je aj Budha , ktorý prináša pocit pokoja a harmónie.

Najlepšie ošetrenie zemitej 2 je kov, preto v prípade vchodu alebo pracovne, použite kovovú zvonkohru, Wu Lou , 6 mincí alebo mosadznú dračiu korytnačku s Wu Lou. Na SV sa vyhnite červeným doplnkom, sviečkam      a silnému osvetleniu a prírodným kameňom...udržujte tu ticho, poriadok a neaktivujte SV hlukom, hlasnou hudbou, novými dekoráciami, prestavbou. Vhodné farby sú biela, zlatá, strieborná, mosadzná, medená. 
 
 
Tai Sui alebo GRAND DUKE JUPITER  – sa v roku 2020 nachádza na severe ­ medzi 352.6° - 007.5°. Ide o najobávanejší negatívny vplyv a vždy sa nachádza v sektore vládnuceho zvieraťa toho roku. V Číne je  považovaný za boha roka, uctievajú ho a rešpektujú. Na severe sa odporúča  nevyrušovať tento sektor . Ak smerujú vaše dvere na sever, dávajte si obzvlášť pozor. V priamom konflikte s tai sui je hlavne potkan a kôň a nepriamo aj kohút a zajac , títo by mali  nosiť pri sebe prívesok ochrancu Pi Yaa a do priestoru na severe tiež umiestniť Pi Yaov. Severný sektor sa neodporúča rušiť hlučnou aktivitou, búraním, renováciou,..... inak môže spôsobiť problémy, finančnú stratu a nešťastie. Je lepšie nesedieť a nespať smerom na sever, neaktivovať tento sektor hlukom a prestavbou.
Vplyv Tai Sui však nie je vždy negatívny. Prináša do života zmenu, ktorá buď je pozitívna alebo negatívna.
Ako osobná ochrana sa doporučuje nosiť pri sebe prívesok byvola z jádeitu.

Traja Vrahovia – v čínštine San Sha, je to najhorší ročný negatívny vplyv, v roku 2020  sa nachádza na JUHU, kde sa odporúča nerobiť hlučné prestavby, reorganizácie, nekopať v záhrade , vyhnúť sa stavbe a ťažkým strojom. Ak predsa v tomto smere napríklad vaši susedia stavajú dom alebo robia inú väčšiu prestavbu, je dobré zavesiť si do  sektoru 6 rúrkovú celokovovú zvonkohru. Vyrušenie troch vrahov prináša rodine nešťastie, stratu financií, choroby, hádky a súdne spory. Pozor by si mali dávať hlavne ľudia narodení v roku hada, koňa, kozy. Taktiež v roku 2020 neseďte chrbtom na juh, sedenie tvárou je OK. Ak máte na juhu vchod alebo celý dom, byt je orientovaný na juh, okrem kovového ošetrenia si umiestnite smerom na juh ochrancov - pár dvoch chilinov , párik dvoch Fu psov, pár Pi Yaovcov. Vhodná je aj kombinácia Fu pes, ChiLin a Pi Yao.

SUI Po - sa nachádza oproti Tai sui, čiže na juhu. Aj tu platí v roku 2020  nekopať, nerobiť hluk, nerenovovať. Vyrušenie tejto energie prináša náhle zdravotné problémy. Sektor ošetríte 6 rúrkovou celokovovou zvonkohrou alebo kovovou pagodou, 6 mincami. Ohrození sú kone, ktorí by mali nosiť pri sebe amulet pagody.

 

 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server