Ročný horoskop Kôň

Ročný horoskop Kôň

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

Kôň
Rok narodenia: 2014,2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918

 

2021 Kôň prehľad

V tomto roku sa sa neodporúčajú investície do nehnuteľnosti a naopak, ak teraz vlastníte nehnuteľnosť, tento rok sa nesťahujte.

Bude tam plno vzostupov aj pádov a prekážok, budete sa cítiť emotívne a rozrušení. Pokúste sa poučiť zo svojich chýb počas týchto chvíľ a vhodne ich zužitkujte v čase, keď budete zase na výslní.

Nerobte nijaké zásadné kroky ani si neplánujte, mohlo by byť lepšie počkať do budúceho roka.

Keď však pôjde do tuhého, vždy nájdete svoju šťastnú hviezdu od niekoho, komu ste blízki, kto je starší a múdrejší. Môže to byť priateľ, člen rodiny alebo spolupracovník alebo šéf. Vďaka pomocnej ruke od tejto osoby sa veci obrátia k lepšiemu.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú január, jún, august a september, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov máj a november

2021 Kôň láska

Pokiaľ ide o slobodných, môžete mať pri hľadaní potenciálnych partnerov pripravených niekoľko výziev. Aj keď to nebude celkom prázdna stránka, v skutočnosti môžete stretnúť niekoho, kto sa vám páči, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude len flirt alebo letná romantika. Takže pre túto osobu neklesajte bezhlavo.

Zadaní musia  pamätať na to, aby  neboli príliš priateľskí k opačnému pohlaviu a vyhýbajte sa pokušeniam a iným záležitostiam.

2021 Kôň financie

Pozorne sledujte svoju peňaženku, v skutočnosti by ste mohli tento rok o nejaké peniaze prísť, ale netreba sa ničoho obávať. Investujte múdro a opatrne. Buďte objektívni a racionálni, pokiaľ ide o investície; neverte každému tipu od vašich priateľov.

Dajte si pozor na podvody a nerobte čestné vyhlásenie pre nikoho v roku byvola 2021 . Môžete však skúsiť šťastie raz za čas kúpou lotérie, nemusíte vyhrať milióny, ale tento krát môžete skutočne niečo vyhrať.

Opatrní by ste mali byť aj pri svojich osobných veciach, pretože ste tento rok náchylnejší na krádeže.

2021 Kôň kariéra

Tento rok bude priemerný. Budete sa musieť spoľahnúť sám na seba a mimoriadne tvrdo pracovať.

Musíte sa naučiť, ako byť tímovým hráčom, a venovať viac pozornosti detailom. V roku byvola  2021 neurobte nijaké drastické kariérne rozhodnutie, mohlo by byť lepšie počkať si na veľký krok až do budúceho roka.

Jednou výnimkou však je, ak vám niekto starší dá príležitosť, potom môžete zvážiť a možno zmeniť svoju prácu.

Ak je vašou úlohou alebo podnikaním  vyjednávanie s klientmi, potom môže byť váš rok lepší. Dávajte si však pozor na svoje vlastné správanie a dávajte si pozor na ústa, pretože tie vás často dostanú do problémov.

2021 Kôň zdravie

V roku 2021 môže mať pre vaše zdravie veľa skrytých problémov. Stretnutie s Tai Sui spotrebuje veľa vašej energie a často sa môžete cítiť znepokojený  alebo deprimovaný; môžete dokonca trpieť dlhodobými negatívnymi účinkami týchto energií. Nájdite zdravé aktivity, ako je napríklad šport, ktorý vás baví alebo túry v prírode, pretože vás to psychicky i fyzicky nabije. Majte na pamäti, že kvôli Tai Sui budete tento rok náchylní k náhodným zraneniam. Keď pôjdete v noci na ulicu, dávajte si pozor na potenciálne nebezpečenstvo a pri jazde buďte opatrní.

Ak chcete pôsobiť proti týmto účinkom, musíte venovať osobitnú pozornosť svojim denným návykom a zamerať sa na zlepšenie svojho zdravia vykonaním malých úprav životného štýlu. Všeobecne pamätajte na to, že sa musíte dobre najesť, dobre spať a pravidelne cvičiť, všetko bude v poriadku.

Venujte pozornosť seniorom v rodine. Dôsledne ich sledujte a buďte v strehu pri akýchkoľvek malých ochoreniach.

kun
 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server