Ročný horoskop Koza

Ročný horoskop Koza

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA


Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

KOZA
Rok narodenia:2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919

2021 Koza prehľad

Rok 2021 môže byť náročný rok.  Medzi kozou a byvolom je kolízia (Tai-Suay), dôjde k stretu a vy musíte byť ostražitejší viac ako obvykle. A vzhľadom na to, že tento rok budete pod vplyvom viacerých nešťastných hviezd,  môžete mať pocit, že strácate koncentráciu a svoju dobrú náladu, alebo dokonca môžete prísť o nejaké množstvo peňazí.

V skutočnosti, okrem byvola, môžete byť ďalším znamením, ktoré bude mať ťažký rok v roku byvola. Vašou najlepšou stratégiou je ostať stranou a nerobiť žiadne zásadné zmeny a rozhodnutia. Nemeňte prácu a nekupujte nový dom ani firmu. Dajte si pozor na zradcov, ktorí proti vám plánujú.

Vždy používajte svoj najlepší úsudok a nepoddávajte sa svojim emóciám bez ohľadu na to, čo na vás život hodí. Bradu majte hore, pretože ku koncu roka sa vaše šťastie bude zlepšovať.

Vďaka vašej popularite a šťastnej hviezde (Di Jie), keď sa problém vyskytne, však nakoniec získate pomoc pri jeho riešení. Musíte tiež venovať pozornosť svojim emóciám, pretože sa ľahko stanete precitlivými. Sledujte, čo hovoríte, a dajte si pozor na právne problémy.

Zažijete frustrácie a rozptýlenie, ktoré vás môžu spomaliť alebo poškodiť na duchu.

Na konci dňa však bude všetko fungovať k lepšiemu a získate cennú múdrosť. Dozviete sa dôležitosť kompromisu, najmä pokiaľ ide o vzťahy.

Nezabudnite sa podeliť o svoje pozitívne vibrácie, a to aj v ťažkých časoch. Nakoniec sa uchýľte k sociálnym a charitatívnym prácam, pretože vám dajú pokoj, dôveru a odhodlanie, ktoré hľadáte.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú február a október, buďte ostražití počas lunárnych mesiacov september a december.

2021 Koza láska

Pokúste sa uzavrieť mier s vašim milovaným; nenechajte tieto malé malicherné hádky medzi vami dvoma pokaziť to, čo máte. Udržujte komunikáciu otvorenú, rešpektujte sa navzájom a uvidíte rozkvet obnovenej lásky. Mimochodom, svadby, narodenie dieťaťa alebo narodeninová oslava vám môžu priniesť šťastie.

Pre  nezadaných to bude rokom, kedy budete viac zameraní na seba. Každopádne užívajte si spoločnosť v prípade, že je vám to príjemné.

2021 Koza financie

Pretože vo vašich financiách existuje možnosť veľkých strát, prognóza pre peniaze 2021 ukazuje, že tento rok musíte byť veľmi opatrní a konzervatívni. Nerobte žiadne impulzívne rozhodnutie. Snažte sa ušetriť čo najviac. Vyvarujte sa požičiavania alebo požičiavania peňazí ľuďom, ktorých poznáte, a dajte si pozor na krádeže alebo lúpeže.

Pozor na podvody a nerobte čestné vyhlásenie pre nikoho v roku byvola. Bez ohľadu na to, ako vaši priatelia prosia, nepožičiavajte peniaze ostatným a vyhýbajte sa hazardu.

2021 Koza kariéra

Tu to nebude vyzerať zle. Aj keď sa vaše pracovné vyťaženie môže zvýšiť, všimne si tiež vašu tvrdú prácu a talent. Môže existovať príležitosť vycestovať, takže využite túto príležitosť a zažiarte a ukážte im na čo máte.

A nehanbite sa požiadať o pomoc. Vaši spolupracovníci sú skutočne radi, že vám môžu pomôcť. Veci pôjdu ešte lepšie, ak pracujete s niekým, kto sa narodil v znamení koňa.

Naučte sa nové zručnosti, keď zistíte, že vaše súčasné kariérne vyhliadky sú pochmúrne.

2021 Koza zdravie

Koza musí tento rok urobiť z vášho zdravia najvyššiu prioritu. Kvôli konfliktu s Tai Sui budete náchylnejší na choroby. Z času na čas sa nebudete cítiť úplne najlepšie, a pretože budete mať na pamäti stres, môže vám dôjsť motivácia a bude vás deprimovať.

Pravidelné vyhorenie môžu sprevádzať menšie zdravotné problémy, napríklad prechladnutie alebo problémy s trávením. Preventívne opatrenia prídu vhod. Uistite sa, že sa staráte o svoje emocionálne a duševné zdravie tým, že púšťate veci, nad ktorými nemáte kontrolu.

Snažte sa, aby vás stres nezvládol. Nájdite konštruktívne spôsoby, ako sa vyrovnať so svojím stresom, a ako bude rok pokračovať, bude sa vaše zdravie zlepšovať.

Tiež pozorne sledujte seniorov v rodine a buďte v strehu pri akýchkoľvek malých ochoreniach.

 

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server