Ročný horoskop Koza

Ročný horoskop Koza

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA


Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

KOZA
Rok narodenia:2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919

Predchádzajúci rok priniesol pre kozy veľa šťastia avšak rok potkana bude mať svoje nedostatky. Buďte pripravení čeliť ťažkostiam v tomto roku. Vytrvalosť vám bude dobre poslúži. Aj keď prídu zlé veci, potkan prinesie úspech v niektorých ohľadoch. Plne využite všetky požehnania. Aj keď predpoveď nie je v mnohých ohľadoch priaznivá, vaša kariéra sa ukáže ako úspešná.

kariéra

Vytrvalosť, sila a motivácia budú vašimi sprievodcami. Príležitosti, propagačné akcie a bonusy vás neminú. Kozy, ktoré pracujú na základe provízie, budú môcť ťažiť zo všetkej ťažkej práce. Tešte sa z týchto príležitostí.

Ako veľkorysí ľudia budú musieť kozy opatrne rozdávať nadbytočné bohatstvo. Bolo by múdre odložiť čosi pre nasledujúce roky finančnej neistoty. Pri výdavkoch buďte opatrní. Nechcete prísť o ťažko zarobené peniaze v jedinom výlete.
Štastné mesiace: január, február, máj, september a október.
Nešťastné mesiace: marec, júl a november.
zdravie

Kozy nie sú všeobecne požehnané dobrým zdravím a tento rok sa zase zhorší. Pri takom slabom imunitnom systéme je potrebné byť opatrný pri nepatrných zmenách vo vašej pohode. Zmena teploty v priebehu celej sezóny bude dôvodom na obavy. Noste vhodný odev, pite veľa vody a jedzte zdravé jedlá. Chrípka a horúčka vás v tomto roku s najväčšou pravdepodobnosťou dostanú, ale taktiež si dávajte pozor na vaše trávenie, citlivosť zubov a obličky.

vzťahy

Rok krysy neprináša kozám veľa v láske. Pre nezadaných sú možnosti dosť obmedzené. Ak sa aj niečo objaví, nebude to trvalé. Nestrácajte energiu hľadaním toho pravého, ale vložte energiu do svojich priateľov. 

Pokiaľ ide o vydaté kozy, okorenenie vášho milostného života si bude vyžadovať myslenie mimo poľa. Naplánujte si romantickú dovolenku pre vás dvoch, výlet za exotikou, by mohol priniesť oheň, ktorý tam raz bol. Dokonca aj tie najjednoduchšie večery môžu vyvolať vzrušenie. Tí, ktorí sú zvyknutí na rutinu, môžete sa tešiť taktiež. 
životný štýl

Aj keď budú kozy v roku potkana čeliť nešťastiu, rok 2020 prinesie aj malé úspechy. Udržanie trvalej húževnatosti s vašimi cieľmi bude fungovať dobre vo váš prospech. Kozy budú musieť v tomto roku venovať osobitnú pozornosť zdraviu. Zdravé stravovanie a cvičenie vám urobia zázraky. Vo vzťahoch sa nič moc nebude diať, ale akákoľvek aktivita môže priniesť nečakané  i keď v inej oblasti ako je vzťah. Pokiaľ ide o kariéru,  odhodlanie a vytrvalosť vypláca dividendy. Pamätajte, že svoje šťastie môžete kedykoľvek zmeniť pomocou pozitivity a vytrvalosti.

koza

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky symbolov pre podporu znamenia kozy.

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z ponuky pre podporu lásky a štúdia: MANDARÍNSKE KAČKYPAGODYPLAGÁTY LÁSKY, DRAČIA KORYTNAČKA

 
Traja Vrahovia – v čínštine San Sha, je to najhorší ročný negatívny vplyv, v roku 2020  sa nachádza na JUHU, kde sa odporúča nerobiť hlučné prestavby, reorganizácie, nekopať v záhrade , vyhnúť sa stavbe a ťažkým strojom. Ak predsa v tomto smere napríklad vaši susedia stavajú dom alebo robia inú väčšiu prestavbu, je dobré zavesiť si do  sektoru 6 rúrkovú celokovovú zvonkohru. Vyrušenie troch vrahov prináša rodine nešťastie, stratu financií, choroby, hádky a súdne spory. Pozor by si mali dávať hlavne ľudia narodení v roku hada, koňa, kozy. Taktiež v roku 2020 neseďte chrbtom na juh, sedenie tvárou je OK. Ak máte na juhu vchod alebo celý dom, byt je orientovaný na juh, okrem kovového ošetrenia si umiestnite smerom na juh ochrancov - pár dvoch chilinov , párik dvoch Fu psov, pár Pi Yaovcov. Vhodná je aj kombinácia Fu pes, ChiLin a Pi Yao.
 
 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server