Ročný horoskop Opica

Ročný horoskop Opica

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

OPICA
Rok narodenia: 2016, 2004, 1992, 1980. 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

 

Nový rok prináša opice veľa šťastia a nešťastia. Vaša kariéra nebude vidieť veľa zlepšenia, ale rok potkana však nanešťastie prinesie šťastie do ďalších oblastí, ako je vzdelávanie, zdravie a vzťahy.
Opice si budú musieť tento rok pamätať na svoje silné a slabé stránky. Vaša inteligencia bude prospešná, ale vaša podráždenosť a tvrdohlavosť sa môžu ukázať ako problematické. Pokúste sa tento rok nájsť v sebe pocit harmónie a to tým, že sa vyrovnáte so situáciou tak, že ju prijmete. 
kariéra

Tento rok bude ťažké zvládnuť prácu. Avšak s darom inteligencie budete môcť triumfovať. 

Nasmerovanie vašej presvedčivosti a nadšenia vám pomôže, najmä na vedúcich pozíciách. Pri interakcii s kolegami nezabudnite zvládnuť svoju náladu a dbajte na vplyv pozitívnych vzťahov v kancelárii. Kolegovia budú v prípade potreby schopní poskytnúť radu, tak skúste odložiť svoju tvrdohlavosť a počúvať. Vaši spolupracovníci budú tento rok zdrojom povzbudenia.
Ako kreatívni jedinci môžu opice podnikať aj z domova. Vezmite si niečo, čo máte radi a urobte z toho podnikanie, od všetkého, od písania po zábavu. Pri výbere partnerov buďte opatrní, pretože môžete na pracovisku čeliť zrade.
Štastné mesiace: marec, jún a november.
Nešťastné mesiace: január, február, máj, august, september a december.
zdravie

Aj keď tento rok má všeobecne dobré vyhliadky na zdravie, treba sa sústrediť na stres. Pretože opice bývajú ľahko rozhnevané a rozrušené, je nevyhnutné udržiavať vyvážený duševný stav. Zúčastnite sa jogy v miestnej telocvični alebo si nájdite meditačného guru, ktorý vám pomôže s vedomím - čokoľvek, čo zníži vaše zvýšené emócie. Pamätajte, že mentálna nerovnováha môže ovplyvniť všetko od vašej kariéry až po váš vzťah.

Opice sú aktívnymi jedincami a na dosiahnutie dobrého zdravia nebudú musieť tvrdo pracovať. Pravidelne cvičte  a zabezpečte dostatok tekutín. Zostať vo forme pomáha predchádzať akejkoľvek chorobe v dôsledku zmien počasia počas celého roka. Aj napriek tomu môže byť dôvod na obavy. Ovocie a zelenina s obsahom vitamínu C budú potrebné pre dobré zdravie.
vzťahy

Rok potkana ponúka dobré vyhliadky na vzťahy. Vaše kvality budú tento rok jasne žiariť a nápadníci si to všimnú. Predveďte svoje najlepšie charakterové vlastnosti priateľskosti, zábavy a inteligencie. Tento rok môžete stretnúť dobrých ľudí a aj partnerov.

Páry si spolu užijú  šťastný rok. Po predchádzajúcom roku intenzívnej vášne bude tento rok klesať, ale partneri sa budú stále ľúbiť . Nebudete sa musieť starať o vonkajšie vplyvy na vaše manželstvo. Váš vzťah bude pre tento rok pevný.
životný štýl

V roku potkana budú opice čeliť výzvam v kariére, ale budú mať úžitok aj v iných oblastiach. Tento rok bude o vyrovnávaní stresu a využití vašich schopností vo svoj prospech. Ak sa chcete dostať cez rušné časti roka, zamerajte sa na posilnenie duševného zdravia. Ovládajte svoju podráždenosť a tvrdohlavé vlastnosti. Ak dokážete tieto veci splniť, tento rok si budete môcť naplno vychutnať.

opica
 
18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z ponuky pre podporu lásky a štúdia: MANDARÍNSKE KAČKYPAGODYPLAGÁTY LÁSKY, DRAČIA KORYTNAČKA

 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server