Ročný horoskop Opica

Ročný horoskop Opica

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

OPICA
Rok narodenia: 2016, 2004, 1992, 1980. 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

 

2021 Opica prehľad

Pre opice prichádza skvelý rok 2021. S niekoľkými šťastnými hviezdami na obzore sa veci vždy obrátia k lepšiemu. Sláva a bohatstvo sa blíži k vašej ceste, romantika narastá a všade sa objavujú príležitosti. Navyše, podnikanie, kariéra alebo dokonca škola bude prebiehať podľa vašich predstáv. V skutočnosti rok byvola prináša opiciam popularitu, slávnosť, šťastie v záujmu opačného pohlavia a zvýšenie reputácie.

Niekto blízky priateľ, člen rodiny alebo kolega vám pomôže a veci  sa budú vyvíjať podľa vašich predstáv.

Dávajte si však pozor na svoje vlastné správanie a dávajte si pozor na ústa, pretože tie vás často dostanú do problémov. Takže pozor na to, čo hovoríte. Musíte sa tiež naučiť myslieť na svoje podnikanie, ak to neurobíte, môžete sa nechať vtiahnuť do niečoho, čo by ste skutočne nemali. Môžete tiež zistiť, že vďaka vašej psychickej neprítomnosti môžete ľahko zabudnúť alebo stratiť veci.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú marec a november, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov január, jún a október.

2021 Opica láska

Prichádza rok príležitosti. Opice si celkom obľúbia opačné pohlavie. Ak ste slobodní, majte oči otvorené dokorán, vždy sa snažte vyzerať čo najlepšie, pretože máte dobrú šancu tento rok nájsť toho či tú  špeciálnu osobu, najmä pre tých, ktorí sa narodili v rokoch 1968 a 1980. Partner s najväčším potenciálom, by bol niekto z vášho vnútorného kruhu priateľov.

Pre zadaných, je rok vhodný k svadbe. Napriek tomu budú aj zadané opice v tomto roku v pokušení zatúlať sa. Je potreba udržať si pevnú vôľu a nepodľahnúť chvíľkovému nutkaniu. Udržujte komunikáciu medzi vami a partnerom otvorenú a príjemnú, uvidíte rozkvet lásky, rešpektujte vernosť partnera. Rovnako, ak sa snažíte o dieťa, vaše želanie sa tento rok konečne splní.

2021 Opica financie

Čokoľvek máte na mysli - nový podnik alebo investíciu, môžete z toho pekne profitovať. Napriek tomu svoje peniaze nevyhadzujte ako vodu, urobte si prieskum a verte svojmu inštinktu a získate úrodu, ktorú si želáte. Ak máte okolo seba dostatok hotovosti, môžete skúsiť investovať do fondov alebo nehnuteľností.

Od svojich priateľov získate veľa pomoci, kedykoľvek to budete potrebovať.  Nebuďte však  príliš nenásytní, keď investujete.

2021 Opica kariéra

Rok byvola bude pre vás plný príležitostí. V skutočnosti ste dostali celkom dobrú šancu na povýšenie alebo zvýšenie platu, takže aj napriek tomu, že budete  svojej práci venovať veľa času a úsilia, budete prinajmenšom odmenení. Okrem toho vám priatelia budú veľkou pomocou, pokiaľ ide o vašu kariéru a podnikanie. Dajte teda do svojej kariéry srdce a dušu a ukážte im, čo je vo vás. Existujú príležitosti na povýšenie a zlepšenia vzdelania, takže veľa šťastia.

Musíte dávať pozor na to, čo hovoríte. Skúste si svoj názor nechať pre seba a prejavujte súcit a úctu ostatným.

Pozor pri vlastných aktivitách, či podnikaní, niekedy môžu byť vaše veľké ústa vašim najhorším nepriateľom, ktorý vám spôsobia ťažkosti. Medzitým kvôli vám môžu niektorí spolupracovníci vďaka skvelému výkonu v práci žiarliť. Snažte sa nezaoberať v práci politikou a strážte si chrbát, kedykoľvek môžete, pretože na vás niekto číha.

2021 Opica zdravie

Tento rok ste bohužiaľ zraniteľnejší, vyčerpanie a menšie choroby. Preto hlavne ak ste starší venujte pozornosť svojmu zdraviu, najmä srdcu a obehovému a dýchaciemu systému.

Môžete tiež trpieť občasnými záchvatmi imunitnej nedostatočnosti, ktoré môžu viesť k ďalším zdravotným problémom. Podporte si imunitu na maximum.

Ak je jedlo  vašou vášňou,  musíte si začať dávať pozor na krvný tlak a cholesterol. Takže venujte vysokú pozornosť tomu, čo jete a čo by ste nemali jesť.

opica
 
 
 
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server