Ročný horoskop Pes

Ročný horoskop Pes

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

PES
Rok narodenia: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

 

2021 Pes prehľad

Prichádza rok vzostupov a pádov. Pretože je hviezda Tai Suay na vašom znamení, musíte byť v strehu ako obvykle. Dávajte tiež pozor na to, čo hovoríte, vaše slová a správanie môžu byť dôvodom, ktorý vás dostane do problémov.

Vďaka niekoľkým šťastným hviezdam na obzore však vyzerá váš výhľad na financie a kariéru dobre. Napriek tomu to môže medzi priateľmi alebo spolupracovníkmi vzbudiť určitú žiarlivosť, takže pozor na niektorých zadubencov. Kolegovia, priatelia a nadriadení, niekto, kto je od vás starší, vám bude veľmi nápomocný a bude vo vašom úsilí pevne stáť za vami.

Najlepšie mesačné mesiace sú január, október a november, počas lunárnych mesiacov marec, jún a august buďte v strehu.

2021 Pes láska

Pre zadaných ale aj tých čo sa rozišli bude rok 2021 dobrý. Pre zadaných to môže skončiť aj svadbou.

Napriek tomu bude aj tento rok pre ženatých, rok pokušenia. Udržujte si svoju vôľu pevnú a nepodľahnite chvíľkovému nutkaniu. Udržujte komunikáciu medzi vami a vašim partnerom otvorenú a vrelú, uvidíte rozkvet lásky, rešpektujte vernosť svojho partnera.

Rovnako, ak sa snažíte o dieťa, vaše želanie sa tento rok konečne splní.

Nezadaní budete pravdepodobne pokračovať v hľadaní svojej polovičky. Aj keď možno nestretnete toho alebo tú pravú, je tu veľká šanca stretnúť jednoho z najlepších priateľov, ktorý je niekedy ešte lepší ako románik.

2021 Pes financie

Ak ste konzultant, nezávislý pracovník, realitný agent alebo poisťovací agent, veci sa začnú hýbať vo váš prospech a váš príjem sa bude zvyšovať, od svojich súčasných klientov môžete získať nejaké ďalšie peniaze z nových príležitostí.

Všeobecne sa vyhnite veľkým investíciám a nikdy nekonajte na základe impulzívneho rozhodnutia. Do cesty vám prídu nečakané peniaze. Môže to byť zvýšenie platu alebo bonus z práce, takže sa v práci snažte, kedykoľvek je to možné.

A ak plánujete investovať, nezabudnite, investujte s rozumom s malou časťou svojich vlastných peňazí. Ak si peniaze na investovanie požičiate, nemusí sa vám investícia pravdepodobne prejaviť. Tiež môžete skúsiť šťastie raz za čas (nie príliš často) kúpou lotérie, nemusíte vyhrať milióny, ale tentokrát môžete skutočne niečo vyhrať.

2021 Pes kariéra

Kariéra je na vzostupe, najmä u tých, ktorí sa narodili v roku 1971. V skutočnosti ste mali veľkú a dobrú šancu na povýšenie, takže aj keď budete  svojej práci venovať veľa času a úsilia, prinajmenšom budete odmenení. Okrem toho vám priatelia budú veľkou pomocou, pokiaľ ide o vašu kariéru a podnikanie.

Síce budete mimoriadne zaneprázdnení, ale minimálne vás to bude baviť a šéf si vás všimne za vašu tvrdú prácu. Naznačuje to tiež zvýšenie plau  alebo povýšenie - využite svoje rozhodovacie a manažérske schopnosti a prosperujte. Rovnako sa držte ďalej od kancelárskej politiky a majte oči / uši otvorené. Niekto na vás číha.

Ak riadite vlastné podnikanie, môžete skúsiť zamestnať niekoho, kto sa narodil v znamení koňa.

2021 Pes zdravie

Sledujte svoj tráviaci systém, sledujte, čo jete, a pravidelne cvičte. Nezabudnite jesť ľahko a dobre. Kvalitne  spať a pravidelne cvičiť, všetko bude v poriadku.

 
pes
 
                      
      
  
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server