Ročný horoskop Pes

Ročný horoskop Pes

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

PES
Rok narodenia: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

 

Rok 2020 bude pre psov úspešným rokom, ktorý odmeňuje vašu lojalitu a inteligenciu vo všetkých snahách, od kariéry až po životný štýl. Priatelia budú hrať zásadnú úlohu počas celého roka, preto sa spoľahnite na nich pri podpore počas úspechu alebo neúspechu.
Rok prasaťa priniesol šťastie do vašej kariéry a spolu s tohtoročným úspechom buďte pripravení na skutočné príležitosti na rast a celkový pokrok.
kariéra

Pre psov prináša potkan rast a obnovu. Vychádzajúc z bohatstva predchádzajúceho roka sa vyplatí tvrdá práca a zvýšené úsilie. Obchodným podnikom sa budú dobre dariť. Aj napriek veľkému množstvu príležitostí na postup je však múdre alebo skôr vhodné zostať vo svojej súčasnej práci. Predtým, ako sa pohnete vpred, zvážte výhody a dôsledky.

Aj keď lojalita na pracovisku bude odmenená, buďte opatrní pri príliš veľkom riziku. Nerobte náhle obchodné rozhodnutia. Premyslené, dobre naplánované podniky vám poskytnú výhodu. Môže byť lepšie zostať na mieste, aby vás stabilný tok práce prinútil dosiahnuť vaše konečné ciele.
S vašim nahromadeným bohatstvom bude pokušenie míňať viac. Majte na pamäti toto, úspora peňazí do budúcnosti sa oplatí, najmä preto, aby ste v nadchádzajúcich rokoch zažívali aj tvrdšie časy.
Štastné mesiace: február, máj, júl, august, september a november.
Nešťastné mesiace: október a december.
zdravie

Potkan prináša šťastie spolu s dobrým zdravím. Správna strava, cvičenie a zvládanie stresu zlepší vašu dispozíciu. Aj pri tých najnešťastnejších zdravotných problémoch existuje vynikajúca šanca prekonať akúkoľvek diagnózu. Pamätajte, že tento rok je jedným z dobrých poznatkov a prejaví sa na vašom zdraví.

Najdôležitejšia vec, ktorú môžete urobiť pre svoje zdravie, je zostať aktívny a uvedomovať si svoje potreby. Prepracovanie je jednoznačnou (prevenciou) príčinou zhoršujúceho sa zdravia. Vyváženie všetkých oblastí života bude prospešné pre vaše telo    a myseľ.
Psi by mali byť pripravení zostať verní a prevziať zodpovednosť za rodinné záležitosti. Podpora rodiny je obzvlášť dôležitá, keď je milovaná osoba chorá.
vzťahy

Vzťahy budú pre psov ľahké, pretože sú verné a srdečné. Buďte na pozore. Nebudete musieť hľadať ďaleko pre nový vzťah, vo vašom okolí môže byť niekto výnimočný. Priateľ sa môže stať novou láskou. Väzby medzi priateľmi sú vždy dobrým miestom na začatie hľadania správnej osoby. Potenciál je priamo pred vami! Láska na prvý pohľad môže byť vašou novoročnou realitou.

Zadaní budú mať dobrý rok plný šťastia a pohody.  
Aj keď rok potkana prinesie úspech, budú aj slabšie obdobia. Aby ste sa vyhli negativite, zamerajte sa na dobré veci svojho partnera. Pred vstupom na neisté územie majte na pamäti svoje pozitívne vlastnosti. Nevera a zrada môžu byť príčinou zmeny. Všimnite si zmeny vo vás a vo vašom partnerovi.
životný štýl

Vplyvom kovového potkana bude zmena zrejmá. Ako jeden z najpriateľskejších zverokruhov, môžu psi očakávať, že ich povzbudia priatelia. Majte svojich priateľov blízko, aby ste uspeli. Sociálne interakcie by sa v nasledujúcom roku mali ukázať ako úspešné.

Prosperita bude na vzostupe vo všetkých snahách o kariéru, vzťahy a životný štýl. Najvýznamnejšia pozitívna zmena sa zameria na kariéru. Správnym nasadením môžete svoju kariéru desaťnásobne zvýšiť. Vzťahy budú kvitnúť a život bude dobrý po dlhú dobu.
 
pes
 
                      
      
  
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server