Ročný horoskop Potkan

Ročný horoskop Potkan

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou Feng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. 

Tu si môžete skontrolovať v akom znamení ste sa narodili v

- hodine (vnútorná osobnosť, smer, vzťah k deťom a podriadeným)

 - dni(láska, vzťahy, vzťah s obchodným partnerom, pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980),

- mesiaci(práca, rodina, kamaráti, kolegovia)

- roku(zdravie, cesty, úrady, verejný život) - KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

 

POTKAN
Rok narodenia: 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924

 

Aj keď je rok zverokruhu tradične najšťastnejší, naložený nešťastím, rok 2020 bude pre potkana primerane dobrý. Úspech bude mať formu kariéry, oslavujte skutočnosť, že vaše úsilie bude odmenené a videné. Na druhej strane sa vaše zdravie a vzťahy ukážu ako zápas. Navštívte svojho lekára pri prvých príznakoch choroby a snažte sa vytvoriť milujúce             a příjemé prostredie okolo vás. Tento rok môže pôsobiť negatívne, ale objavia sa aj pozitívne faktory, ktoré ho môžu zvrátiť. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. 
kariéra

Tvrdá práca bude odmenená, vaše šikovné zručnosti, rýchle myslenie a optimizmus vás posunú vpred. Exkluzívne bonusy sa dostanú k tým, ktorí sa narodili v prvej polovici roka. Potkany narodené v nasledujúcich mesiacoch sa budú musieť o svoje ciele usilovnejšie usilovať. Financie budú prosperovať po celý rok! Váš príjem sa môže dokonca zdvojnásobiť.  Snažte sa vyhnúť tomu, aby ste to všetko utratili za luxusné veci a dovolenky. Namiesto toho rozumne investujte a odložte si na ďalší rok

Štastné mesiace: marec, september a november.
Nešťastné mesiace: apríl, júl a október.
zdravie

Potkan, ktorý citlivý na prechladnutia a únavu,  bude musieť byť v roku 2020 mimoriadne opatrný. Pri prvých príznakoch  sa okamžite obráťte na svojho praktického lekára. Čím rýchlejšie to budete riešiť,  tým rýchlejšie sa uzdravíte. Ak chcete zostať zdravý, posilnite imunitný systém pridaním vitamínov do svojej stravy - tj.varená vyvážená strava tzn. mať na tanieri dusenú alebo varenú zeleninu, zdravé sacharidy a živočíšne bielkoviny s mierou. Vyhýbajte sa múčnym jedlám a polotovarom, či sladkému a alkoholu. Spravidla platí, že správna strava, cvičenie a spánok udržujú zdravého človeka. A toto je síce obohraná pesnička, ale je to iba takto jednoduché. 

 
vzťahy

 

Vo vzťahoch to tento rok bude o niečo ťažšie pre páry aj jednotlivcov. Počas celého roka budete čeliť mnohým zápasom, vaša vrodená pozitivita vám však pomôže prekonať ťažké časy. Ak ste slobodní, tento rok je najlepšie vyhnúť sa túžbe po partnerovi. Pravdepodobnosť nájdenia niekoho dlhodobého je veľmi nízka. Namiesto toho sa bavte a užívajte si slobodu a spoznajte nových ľudí. Vezmite túto zlú správu a pozrite sa na svetlú stránku!
 
V manželstvách hrozia drobné argumenty, finančné hádky alebo podozrenia vás môžu tento rok naozaj potrápiť. Keď sa tieto problémy objavia, nenechajte sa tým odrovnať. Vyrovnajte sa so všetkým a zažite lepší rok. Zamerajte sa na lásku, ktorú máte k svojmu partnerovi, táto osoba je váš domov, vaša bezpečná zóna a váš milovaný. Zamilujte sa.
 
životný štýl

 

Potkany zažijú v roku potkana úspechy aj neúspechy. Úspech sa prejaví na pracovisku a vo vzdelávaní, zatiaľ čo vzťahy            a zdravie budú oblasťami, ktoré potrápia. Celkovo má tento rok oveľa lepší výhľad, ako naznačuje typický rok zverokruhu. Potkany by sa mali radovať z ich šťastia. Ich prirodzená schopnosť vytvárať úspechy je dar, dar, ktorý sa prejaví vo finančnom zisku.
krysa
 
 
 
 

Tai Sui alebo GRAND DUKE JUPITER  – sa v roku 2020 nachádza na severe ­ medzi 352.6° - 007.5°. Ide o najobávanejší negatívny vplyv a vždy sa nachádza v sektore vládnuceho zvieraťa toho roku. V Číne je  považovaný za boha roka, uctievajú ho a rešpektujú. Na severe sa odporúča  nevyrušovať tento sektor . Ak smerujú vaše dvere na sever, dávajte si obzvlášť pozor. V priamom konflikte s tai sui je hlavne potkan a kôň a nepriamo aj kohút a zajac , títo by mali  nosiť pri sebe prívesok ochrancu Pi Yaa a do priestoru na severe tiež umiestniť Pi Yaov. Severný sektor sa neodporúča rušiť hlučnou aktivitou, búraním, renováciou,..... inak môže spôsobiť problémy, finančnú stratu a nešťastie. Je lepšie nesedieť a nespať smerom na sever, neaktivovať tento sektor hlukom a prestavbou.
Vplyv Tai Sui však nie je vždy negatívny. Prináša do života zmenu, ktorá buď je pozitívna alebo negatívna.
Ako osobná ochrana sa doporučuje nosiť pri sebe prívesok byvola z jádeitu.
 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 


MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server