Ročný horoskop Potkan

Ročný horoskop Potkan

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

 

POTKAN
Rok narodenia: 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924

2021 Potkan prehľad

Horoskop pre potkana na rok 2021 po minuloročnej ťažkej ceste si konečne môžete s úľavou vydýchnuť. Tento rok budem celkom dobrým rokom, najmä v druhej polovici roka. S niekoľkými šťastnými hviezdami na obzore sa veci obrátia k lepšiemu.

Hviezda kvetu broskyne na vás bude pôsobiť, čiže sa stanete celkom populárnymi v práci a aj medzi priateľmi.  Aj keď to znie ako veľká zábava, hviezda broskyňového kvetu vám môže spôsobiť aj nejaké ťažkosti. Preto sa musíte naučiť používať hviezdu vo svoj prospech v kariére a vzťahu. Musíte si tiež uvedomiť svoje vlastné jednanie a vyhýbať sa akýmkoľvek sporom.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú marec, júl a december, buďte v strehu počas lunárnych mesiacov február, máj a jún.

2021 Potkan predpovede pre lásku

Horoskop lásky potkana na rok 2021 ukazuje, že pokiaľ ide o romantiku, bude to pre vás, dobrý rok. Požehnaní hviezdou Kvetu Broskyne budú potkany celkom populárne u opačného pohlavia. Majte však na pamäti, že nepôjde o dlhodobé vzťahy, ale iba o nejaké vzťahy. Aj keď sa možno nestretnete s tou PRAVOU / tým PRAVÝM, stále budete mať možnosť  stretnúť sa s  rôznymi ľuďmi a nájsť si nových priateľov.

Ak ste slobodní, majte oči otvorené dokorán, vždy vyzerajte čo najlepšie, pretože tento rok máte veľkú šancu stretnúť niekoho špeciálneho. Partnerom s najväčším potenciálom by však mohol byť niekto, koho stretnete z práce alebo priateľov.

Pre zadaných potkanov vám môže hviezda Kvetu Broskyne priniesť pokušenia. Nebuďte príliš priateľskí k opačnému pohlaviu a pamätajte, že sa vyhýbajte pokušeniam a záležitostiam. Snažte sa tiež uzavrieť mier so svojím blízkym; nenechajte tieto malé malicherné hádky medzi vami dvoma pokaziť to, čo máte. Udržujte komunikáciu otvorenú, rešpektujte sa navzájom a uvidíte rozkvet obnovenej lásky.

Potkan  2021  financie

Predpoveď pre potkanov na rok 2021 vo finančnej sfére ukazuje, že váš finančný výhľad je v roku byvola  2021 dobrý. Váš príjem sa zvýši a bude veľa príležitostí na investovanie. Musíte však pamätať, špekulácie sa úplne líšia od investícií, preto ak ste ostrieľaným investorom, investujte s rozumom s malou časťou svojich peňazí, a čo je najdôležitejšie, urobte si prieskum a verte svojmu inštinktu, získate úrodu si prajete.

A hoci sa váš príjem zvyšuje, musíte sa naučiť ovládať svoje výdavky. Pamätajte, že nie vždy si musíte zaobstarať najnovšie produkty a snažiť sa míňať.

Potkan 2021 kariéra

Vo vašej kariére sa bude dariť. Rok byvola 2021 bude fúkať vietor zmien práve pre vás. Využite nové príležitosti a nebojte sa experimentovať a odvážiť sa na nezmapovaných územiach!

Ak máte stále pracovné miesto 9 - 5, máte dosť dobrú šancu na povýšenie, takže aj napriek tomu, že pri svojej práci budete venovať veľa času a úsilia, budete prinajmenšom odmenení.

Ak máte vlastné podnikanie, možno nezaznamenáte výrazný nárast výnosov v dôsledku celosvetovej recesie. Ak sa však porovnáte s ostatnými, v skutočnosti ste na tom lepšie ako ostatní ľudia narodení v iných znameniach.

A pre tých, ktorí pracujú na voľnej nohe, či ako konzultanti či osoby platené  za províziu, veci sa začnú zlepšovať a vaša kariéra sa bude uberať správnym smerom.

Potkan 2021 zdravie

Pokiaľ ide o zdravie, potkan sa nebude musieť v roku 2021 obávať žiadnych vážnych chorôb alebo ohrození zdravia, pôjde hlavne o chrípky, horúčky a bolesti žalúdka. Nezabudnite dobre jesť, dobre spať a pravidelne cvičiť a všetko bude v poriadku.

 

 
krysa
 
 
 
 


MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server