Ročný horoskop Prasa

Ročný horoskop Prasa

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI 

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

PRASA
Rok narodenia: 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

 

2021 Prasa prehľad

Najlepšou stratégiou v roku byvola  je ostať stranou a nerobiť žiadne zásadné zmeny a rozhodnutia, ako je kúpa domu, zmena práce alebo začatie vlastného podnikania.

Jednou z kľúčových hviezd tohto roku vo vašom znamení je hviezda „Yi Ma“ (hviezda konského posla). To znamená, že tento rok budete mať veľa príležitostí na vycestovanie. Avšak vaše vlastné kroky a tvrdá práca rozhodnú, či sú tieto výlety skvelé alebo problematické pre vašu budúcnosť.

V roku byvola sa budete musieť spoliehať na seba viac ako na kohokoľvek iného. To znamená, že musíte pracovať mimoriadne tvrdo. Musíte sa naučiť, ako byť tímovým hráčom, a venovať viac pozornosti detailom. Zdá sa tiež, že vaša tvrdohlavosť vás tento rok zlepší. Mali by ste sa snažiť byť pružnejší a trénovať a naučiť sa počúvať a komunikovať s ostatnými.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú január a jún, buďte ostražití počas lunárnych mesiacov apríl, júl a október.

2021 Prasa láska

Nezadaní, choďte do spoločnosti a stretávajte nových zaujímavých ľudí, či nových priateľov.

Opäť platí, že vďaka hviezde Yi Ma by mohol byť dobrý nápad vycestovať do zámoria, pretože by ste niekoho mohli na cestách stretnúť.

Zadaní, kvôli hviezde „Yi Ma“, ktorá vás tento rok privedie k veľa cestovaniu, budete pravdepodobne musieť pracovať tvrdšie, aby to vo vašom vzťahu iskrilo ďalej. U vydatých či ženatých  narodených v roku 1971 musíte byť veľmi opatrní a zdržať sa akejkoľvek možnej aféry.

Skúste sa namiesto toho dozvedieť viac o svojom súčasnom partnerovi a dovoľte si zamilovať sa.

2021 Prasa  financie

Všeobecne sa vyhnite veľkým investíciám a nikdy nekonajte na základe impulzívneho rozhodnutia.

Pokiaľ ide o financovanie, musíte sa rozhodnúť sami. Neposlúchajte takzvaných odborníkov a vyhýbajte sa investíciám, pôžičkám a hazardu. Ušetrite čo najviac, budete radi, že ste to urobili.

Cestovanie vám môže priniesť nečakané prekvapenie, ktoré zvýši vaše finančné zisky. Tak neváhaj, začni plánovať svoju budúcu dovolenku. Môže byť tiež dobrý nápad začať podnikať alebo vziať nejakú prácu na voľnej nohe zo zámoria.

2021 Prasa kariéra

Tu sa musíte spoliehať sám na seba a pracovať mimoriadne tvrdo. Musíte sa naučiť, ako byť tímovým hráčom, a venovať viac pozornosti detailom. V roku byvola 2021 neurobte nijaké drastické pracovné rozhodnutie , mohlo by byť lepšie počkať si na veľký krok až do budúceho roka.

Pre tých, ktorí majú stabilné pracovné miesta na plný úväzok, pokračujte v práci a počkajte na ďalší rok na povýšenie alebo zvýšenie platu. Pre ľudí bez práce nebude ľahké nájsť si novú prácu, takže toto voľno môžete tiež využiť na osvojenie si nových zručností.

Pre tých, ktorí pracujú na províziu, ako sú poistenie, nehnuteľnosti, musíte pracovať mimoriadne usilovne, aby ste zabezpečili plynutie hotovosti. Takže veľa šťastia a udržte si vieru. Budúci rok to bude lepšie.

2021 Prasa zdravie

Môžu sa občas vyskytnúť modriny a vyvrtnutia, ale nič vážnejšie. Môžete sa tiež cítiť neustále unavení, len si počas víkendu doprajte dostatok odpočinku. Vyhýbajte sa chorým priateľom v nemocnici alebo nenavštevujte pohreby a trávte veľa času v horúcom a slnečnom podnebí alebo choďte na svadby. Obklopujte sa pozitívnym prostredím a ľuďmi.

prase
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server