Ročný horoskop Prasa

Ročný horoskop Prasa

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou Feng Shui Kalendára.

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

PRASA
Rok narodenia: 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

 

Rok potkana bude určite lepší pre prasa ako ten predchádzajúci. Znamená to, že ak je niečí rok zverokruhu prináša to nešťastie. To platilo pre prasa v roku 2019. Teraz, keď je na obzore nový rok, môže sa prasa pozerať na oblohu a čakať na lepší zajtrajšok, najmä v druhej polovici roka.
Príležitosti sa môžu prezentovať kedykoľvek, takže sa máte na čo tešiť. Stále tu budú aj nejaké ťažkosti, preto nebude ľahké udržať si dobrú náladu a koncentráciu.  Urobte všetko, čo je vo vašich silách, aby ste sa mohli dobre zamerať na tento rok.
kariéra

V kariére prasaťa sa objaví množstvo príležitostí. Využite svoju pozitívnu energiu a nadšenie na zdokonalenie svojich cieľov. Ak to znamená povýšenie, nové zamestnanie , mali by ste vidieť skutočnú zmenu. V prvej polovici roka bude potrebné venovať sa obetavosti a tvrdej práci - najmä v prvých mesiacoch, ktoré otestujú vaše limity (ale verte, že to bude stáť za to). So silným základom vás bude zvyšok roku poháňať na vrchol a prísľub úspechu bude váš!

Nič však nie je dokonalé. Vo vašej kariére si stres vyberie svoju daň. Ak je to možné, urobte si  malú prestávku. Pamätajte si, že deň voľna je dobrá vec. Dávaj na seba pozor. Pozor neobetujte veľa času na odpočinok od práce. 
Štastné mesiace: február, jún, september a december.
Nešťastné mesiace: január, marec, apríl, august, október a november.  

zdravie

Aby prasa zostalo zdravé tento rok, musí byť ostražité pri starostlivosti o seba, pričom musí venovať osobitnú pozornosť tráviacemu a močovému systému. Pri výbere reštaurácií  alebo trhov s potravinami buďte opatrní, pozor na nezdravé pracovné prostredie alebo nehygienické postupy.  Otrava jedlom vás v určitom okamihu v priebehu roka dostane dole. 

Pretože prasa má sklon k ležaniu, preto využite možnosti pohybu ako to len ide.  Cvičenie je užitočné pre každého. Pokúste sa uviesť  svaly do činnosti najmenej tridsať minút až hodinu denne, aj keď len chodením.
vzťahy

Pripraviť sa; ako tento rok, ošípané zažijú absolútne najlepšie šťastie všetkých zverokruhov, pokiaľ ide o lásku. 

Pripravte sa na absolútne šťastie pokiaľ ide o lásku. Vášeň vás bude sprevádzať kamkoľvek, pre nezadaných aj zadaných. Choďte na rande, spoznajte nových ľudí a sledujte, ako sa kúzlo odohráva. Tento rok by skutočne mohol byť rokom pre vašu dlho očakávanú lásku.

Zadaní budú na úrovni vášni maximálne prepojení, čo prinesie nové úrovne vzťahu. Radujte sa navzájom a vyťažte maximum  z tohto šťastného roka. Pre manželské páry tu a tam bude stále malý nedostatok. Nič neobvyklé, ale uistite sa, že komunikujete dobre a vypustite akýkoľvek hnev na svojho manžela. Všetko to vyjde v pravý čas.
životný štýl

To v čom chýbalo minulý rok šťastie sa tohto roku zdvojnásobí. Ak budete tvrdo pracovať a využijete príležitosti, ktoré vám pomôžu, bude to skvelý rok. Jedna vec je istá, je tu veľmi romantický rok. Inšpiráciou bude nová alebo pokračujúca láska! Existuje tiež veľa možností pre rast v kariére. Držte hlavu nahor, zaostrite a zostaňte pozitívni.

prase
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server