Ročný horoskop Tiger

Ročný horoskop Tiger

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára.

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

 

TIGER
Rok narodenia: 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914

 

 
Tigre majú ťažiť z výhod roku potkana, kariéra a vzdelávanie sa budú v nasledujúcich mesiacoch zameriavať najmä na oblasť kariéry a vzdelávania. Buďte si istí svojimi schopnosťami. Využite svoj talent dobre, lojalita a inteligencia vás dostanú ďaleko. Na druhej strane zdravie a vzťahy nebudú mať taký pozitívny výhľad. Ak chcete mať dobrý rok, musíte byť citliví na svoju pohodu a na ostatných.
kariéra

 

Tento rok sa na vás valí povýšenie a odmeny. Napriek tomu, že budete mať dobré vyhliadky, nevynechávajte svoju prácu. Urobte všetko preto, aby ste vyšli nahor.
Dôvera v kanceláriu vás dostane ďaleko, vaši spolupracovníci a nadriadení na vás budú veľmi myslieť.  Udržiavanie dobrých vzťahov na pracovisku je vždy prospešné. Nikdy neviete, ktorý kolega vás môže odporučiť na povýšenie.
Štastné mesiace: marec, jún, september a október.
Nešťastné mesiace: február, apríl, júl, august a november.
zdravie

 

Pretože tigre sú citlivé na zdravotné problémy, je nevyhnutné sa o to zdravie aj starať. Tento rok to bude pre vaše zdravie trochu náročnejšie kvôli stresu. Namiesto ignorovania choroby, keď sa prvýkrát objaví, vynaložte úsilie na vyliečenie príznakov.  Zamerajte sa aj na konzumáciu správnych potravín. Držte sa ďalej od príliš veľkého množstva sladkostí a mastných potravín. Správna životospráva je na mieste.
Neposúvajte vlastné limity. Váš duševný stav je rovnako dôležitý ako vaše fyzické schopnosti. V prípade potreby si urobte prestávku, skúste víkendovú dovolenku a relax v prírode.
vzťahy

 

Horoskop lásky tento rok veľa neprinesie. Žiadne veľké zmeny.
Pre zadaných, bude pre šťastné manželstvo rozhodujúca komunikácia. V náročnom roku  predveďte svojmu partnerovi svoje najlepšie osobnostné vlastnosti. Vernosť a dôvera sú vysoko cenené v každom vzťahu, najmä v romantickom vzťahu. Vyriešte všetky problémy, ktoré máte so svojím manželom, terapia by mohla byť vynikajúcou možnosťou pre vás oboch. Tvrdo pracujte na tom, aby ste sa vrátili na miesto lásky a porozumenia.
životný štýl

 

Rok potkana bude pre tigra požehnaním v roku 2020. Priaznivosť sa ukážu v kancelárii, vo vašom vzdelávaní a vo vašich vzťahoch. Nasmerovanie dôvery vo všetko, čo robíte, prinesie veľký úspech, ale dajte si pozor na arogantnosť. Dajte si pauzy, aby ste sa zamerali na svoje blaho a nielen na svoje fyzické zdravie - je nevyhnutný aj zdravý duševný stav. Poriešte komunikáciu vo svojich vzťahoch. Pamätajte, že ľudia oceňujú skutočný rozhovor, láskavosť a lojalitu. Na zdravie nový rok       a tým lepšie!
 
tygr
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server