Ročný horoskop Tiger

Ročný horoskop Tiger

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

 

TIGER
Rok narodenia: 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914

 

 

2021 Tiger prehľad

Rok 2021 bude zmes vzostupov a pádov. Zažiaria na vás tri šťastné hviezdy a obklopia vás dobrými vibráciami, zatiaľ čo niekoľko zlých hviezd vám zabráni prežiť úžasný rok. Budete pod vplyvom hviezdy Kvetu broskyne, stanete sa celkom populárnymi v práci aj medzi priateľmi. Aj keď to znie ako veľká zábava, hviezda broskyňového kvetu vám môže spôsobiť aj nejaké ťažkosti. Preto sa musíte naučiť používať hviezdu vo svoj prospech v kariére a vzťahu. Ďalšou šťastnou hviezdou je „Tai Yan“, ktorá sedí na dominantnom mieste, vďaka čomu je energia Yan silná a energia Yin slabá, Yan predstavuje muža, preto vám pomôže nejaký mužský priateľ / šéf / spolupracovník.

V tomto roku musíte byť ostražitejší a pripraviť sa na niekoľko výziev, ktoré vás čakajú. Zlé hviezdy vám prinesú prekážky a problémy, ale nebojte sa, dobré hviezdy budú konať vo váš prospech a neutralizujú účinky ostatných zlých hviezd a prinesú vám šťastie a bohatstvo.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú máj, september a október, buďte ostražití počas lunárnych mesiacov apríl a júl.

2021 Tiger láska

Vďaka hviezde Kvetu broskyne bude rok 2021 rokom príležitosti, ale nezaručuje to, že stretnete toho PRAVÉHO/PRAVÚ.

Nezadaní sa s najväčšou pravdepodobnosťou tento rok s niekým stretnete. Partnerom s najväčším potenciálom však môže byť niekto z vášho okruhu priateľov alebo z práce. Majte teda oči otvorené a vždy vyzerajte čo najlepšie.

Pre zadaných je to rokom vhodným pre svadbu. Napriek tomu zadaní môžu byť tento rok v pokušení zvádzania. Udržujte preto svoju vôľu pevnú a nepodľahnite chvíľkovému nutkaniu. Udržujte komunikáciu medzi vami a partnerom otvorenú a príjemnú, uvidíte rozkvet lásky, rešpektujte vernosť partnera.

2021 Tiger financie

Vo všeobecnosti bude vaše finančné šťastie v tomto roku lepšie. Ak máte stále zamestnanie, tento rok zarobíte viac peňazí. Ale pre tých, ktorí pracujú na províziu, ako sú poistenie, nehnuteľnosti, bude vaše podnikanie ovplyvnené celosvetovou recesiou. Vďaka šťastnej hviezde „Tai Yan“ však uvidíte pomocnú ruku, ktorá vám pomáha od muža, ktorému ste nablízku. Môže to byť priateľ, člen rodiny alebo kolega. S pomocou tejto osoby sa veci obrátia k lepšiemu.

Môže sa vyskytnúť nepredvídaná udalosť, ktorá vás bude nútiť minúť / stratiť nejaké peniaze, a preto sa snažte zdržať nákupu luxusných predmetov, ktoré vás tak bavia. Okrem toho dávajte pozor na podvody s cieľom zárobku peňazí. Pamätajte na to, vyhnite sa akejkoľvek riskantnej investícii a nikdy neposlúchajte takzvaných odborníkov, neznámych alebo priateľov a vyhýbajte sa investíciám, pôžičkám a hazardným hrám. Ušetrite čo najviac, budete radi, že ste to urobili.

2021 Tiger kariéra

Z kariérneho hľadiska môžu byť veci v prvej polovici roka trochu ťažké. V druhej polovici roka však pôjde všetko ako po masle. Ak vlastníte firmu, priateľ muž vám z času na čas podá pomocnú ruku.

A ak pracujete pre spoločnosť a váš šéf je muž, potom je dôležité, aby ste tvrdo pracovali a preukázali šéfovi svoj talent. Len čo uvidí, čoho ste schopní, budete mať príležitosť pracovať na dôležitých projektoch, ktoré by vás mohli povýšiť.

Máte sklon snívať. Aj keď to nie je zlá vec, musíte sa naučiť snívať niečo, čo je realizovateľnejšie a praktickejšie.

2021 Tiger zdravie

Vyhliadky na zdravie pre tigrov budú v roku byvola 2021 trochu zlé, ale netreba sa obávať žiadnych závažnejších chorôb, skôr pôjde o zažívacie problémy v tráviacom systéme, v oblasti zubov a sleziny. Vyvarujte sa prílišného prejedania alebo party pitiu. Emocionálne, aj keď vaša popularita stúpa, keď ste sami, môžete sa cítiť trochu na dne a osamelo. Snažte sa tomu nepodliehať a prečítajte si nejakú dobru knihu, ktorá vás posunie osobnostne.

 
tygr
 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server