Ročný horoskop Zajac

Ročný horoskop Zajac

HOROSKOPY 2021 - ROK KOVOVÉHO BYVOLA

Všeobecne ako čítať osobný  horoskop: BAZI zdravie 1

Podľa hodiny narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s vašou vnútornou osobnosťou, smerom, vzťahom k deťom a podriadeným.  Pozor ak ste sa narodili v čase po 23hod. počítajte s tým, že v Čínskom kalendári už bol nasledujúci deň, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. Čítajte ročný horoskop určený pre oblasť lásky pre dané znamenie zverokruhu.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou, s rodinou (mama, otec a súrodenci), kamarátmi a kolegami. Čítajte výklad pre prácu, podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narodenia) a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia). Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocou FENG SHUI KALEDÁRA ...

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad znamenia a zdravie daného znamenia.

KALKULAČKA BAZI HOROSKOP

 

ZAJAC
Rok narodenia: 2011,1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915

 

2021 Zajac prehľad

Zajac v roku byvola 2021 nie je tak významný, ale ani nie zlý. Ak tento rok na obzore nie je žiadna šťastná hviezda, ale štyri zlé hviezdy, musíte byť v strehu ako obvykle. Takže vašou najlepšou stratégiou v roku byvola bude pravdepodobne nerobiť žiadne zásadné zmeny a rozhodnutia, ako je kúpa domu, zmena kariéry alebo začatie vlastného podnikania.

Budete musieť pracovať mimoriadne tvrdo. Musíte sa naučiť, ako byť tímovým hráčom, a venovať viac pozornosti detailom. Medzitým nezabudni dávať pozor na svoj chrbát, pretože by ťa niekto mohol zradiť alebo proti tebe plánovať. Z dôvodu konfliktov môžete chtiac-nechtiac šliapnuť na niekoľko prstov na nohách alebo pomliaždiť niekoľko eg, preto si to všimnite a predtým, ako si dáte šancu na slovo, rozmyslite si to 3x, čo povedať a čo nie.

Zdá sa tiež, že vaša tvrdohlavosť sa tento rok zlepší. Mali by ste sa snažiť byť pružnejší a trénovať a naučiť sa počúvať a komunikovať s ostatnými. Existuje šanca, že môžete prísť o nejaké peniaze, takže ušetrite a sledujte, ako míňate. Okrem toho musíte venovať pozornosť zdraviu starších ľudí v rodine.

Vaše najlepšie lunárne mesiace sú jún a október, buďte ostražití počas lunárnych mesiacov marec, máj, august a november.

2021 Zajac láska

Horoskop pre rok 2021 hovorí, že po minulom roku šťastie vo forme hviezdy Kvetu broskyne – obľúbenosť, nebude tento rok taký, aký ste dúfali.

Pre nezadaných bude sila hviezdy Kvetu broskyne pretrvávať až do konca lunárneho apríla.

Využite teda príležitosť a tieto mesiace dobre využite. Napriek tomu, že možno ešte nestretnete toho PRAVÉHO, alebo svadba nebude tento rok, stále je rok stretnutí  a nových zoznámení prostredníctvom práce, priateľov alebo kurzov / seminárov, ktoré absolvujete.

Ak ste teraz vo vzťahu, niekedy sa bezdôvodne pustíte do boja s partnerom. Musíte pracovať tvrdšie, aby iskry vo vašom vzťahu pokračovali. Musíte tiež viac komunikovať a vyriešiť tak problémy medzi vami dvoma. Tieto problémy neignorujte, pretože ak sa nimi teraz nezaoberáte, môžu byť predzvesťou väčšieho problému.

Ak to zvládnete váš vzťah s partnerom sa bude upevňovať, keď budete spolupracovať na prijatí tejto novej kapitoly vášho života. Môžete dokonca očakávať, že tento rok dorazí nový člen vašej rodiny!

2021 Zajac financie

Váš finančný výhľad v roku byvola 2021 nie je ani zásadný triumf, ani narušenie . Peniaze môžu prichádzať pomaly, ale aspoň budete mať lepší rok ako minulý rok. Ak v priebehu rokov investujete, investujte opatrne a konzervatívne. Pamätajte, že špekulácie sa úplne líšia od investícií, takže nerobte nič, čo budete neskôr ľutovať.

Pretože vo vašich financiách existuje možnosť straty, musíte byť v tomto roku veľmi opatrní a konzervatívni. Držte sa ďaleko od kasína a nehazardujte. Nezabudnite nevyhadzovať peniaze za luxusné predmety. Snažte sa ušetriť čo najviac, budete radi, že ste to urobili.

2021 Zajac kariéra

V  kancelárii sú možné  konflikty a prekážky. Preto sa musíte naučiť sledovať, čo hovoríte, a pripraviť sa na to, aby ste čelili problémom s čistou hlavou a trpezlivosťou.

Dajte si tiež pozor, aby ste sa nepúšťali do politikárčenia v kancelárii, a strážte si chrbát, kedykoľvek to pôjde, pretože niekto číha, aby bodol zozadu. A hoci tento rok budete čeliť všetkým výzvam, bude to pre vás dobrá príležitosť vzdelávať sa a rásť a pripraviť sa na lepší rok v budúcom roku. Aj keď nejde o vážne neúspechy, bude to roku vzostupov a pádov a musíte si dávať pozor na právne záležitosti.

Aj keď tento rok budete musieť tvrdo pracovať, aby ste dosiahli svoje ciele, nebojte sa. Toto úsilie bude stáť za to. Odvahu a sebavedomie.

2021 Zajac zdravie

Z hľadiska zdravia vás musíme upozorniť. Dávajte si pozor na nehody a držte sa ďalej od ostrých predmetov, ako sú nože alebo kovy. Snažte sa viac jazdiť verejnou dopravou a buďte v strehu. 

Mali by ste byť obzvlášť opatrní, aby ste sa vyhli ľahkým úrazom v každodennom živote, ako je porezanie sa pri varení alebo namáhanie členka pri schode. Váš nervový a obehový systém bude pravdepodobne tento rok vyžadovať vašu pozornosť.

Venujte pozornosť seniorom v rodine. Dôsledne ich sledujte a buďte v strehu pri akýchkoľvek malých ochoreniach. Dajte si tiež pozor na pečeň a nepite príliš veľa alkoholu. Snažte sa udržiavať zdravý životný štýl v maximálnej možnej miere udržiavaním vyváženej stravy a každodenným miernym cvičením.

 

 

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server