Ročný horoskop Zajac

Ročný horoskop Zajac

HOROSKOPY 2020 - ROK KOVOVÉHO POTKANA

Všeobecne ako čítať  horoskop: BAZI

Podľa roku narodenia si viete určiť ročné čínske znamenie zverokruhu, toto je zodpovedné za vaše zdravie a aj úspešnosť na cestách, či v komunikácií s úradmi, verejnosťou a aj pracovnom pohovore. Čítajte všeobecný ročný prehľad.

Podľa mesiaca narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s prácou. Čítajte výklad pre prácu podľa vášho mesiaca narodenia, iba tak bude horoskop osobný.
- od 6.1 byvol, od 4.2 tiger, od 6.3 zajac, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kôň, od 7.7 koza, od 8.8 opica, od 8.9 kohút, od 8.10 pes, od 7.11 prasa, od 7.12 potkan (ak ste sa narodili na hrane dvoch dní, tak nás kontaktujte a my vám dátum skontrolujeme podľa kalendára v danom roku narodenia)

Preto ak ste sa napríklad narodili v decembri, podľa kalendára zistíte, že je to mesiac potkana. To znamená, že si budete sledovať priaznivé dni pre potkana, keď si budete chcieť zažiadať o zvýšenie platu , navrhnúť zmeny, nové projekty, otvorenie podnikov, sledujte svoje priaznivé dni pomocouFeng Shui Kalendára..

Podľa dňa narodenia si viete určiť znamenie zverokruhu prepojené s láskou, či vzťahom s obchodným partnerom. V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

 

ZAJAC
Rok narodenia: 2011,1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915

 

Zajace sa tento rok môžu tešiť. Tak ako predchadzajúci rok tak aj tento pokiaľ ide o lásku bude zajac veľmi príťažlivým.

Upokojí sa váš pracovný aj domáci život. Kamarátka vás bude  sprevádzať všetkými bojmi vo vašej kariére. Dajte si však pozor na prípadnú zradu blízkeho priateľa a pripravte sa na problémy duševného zdravia. Snažte sa vyrovnať svoje emócie. 


kariéra

Komunikácia je rozhodujúca pre úspech na pracovisku. Zajace sú tichými jedincami a budú musieť pracovať na svojich sociálnych schopnostiach s kolegami a nadriadenými, aby mohli ťažiť z výhod, ktoré prináša rok potkana. Pozornosť by sa mala venovať udržiavaniu srdečných vzťahov vo všetkých kancelárskych záležitostiach. Vnímajte svojich kolegov a spoločenské interakcie spojené s tvrdou prácou prinesú šťastie. Propagačné a finančné zálohy budú na stole. Je na vás, aby ste si vyrobili svoj úspech.
Pomoc príde od priateľky, poraďte sa. Dajte si však pozor a zradu, údajný priateľ by mohol bodnúť do chrbta. 

Štastné mesiace: január, máj, jún, október a december.
Nešťastné mesiace: marec, apríl, august a november.

zdravie

Zajace sú síce fyzicky zdravé, ale bojujú. Úzkosť a depresia sú bežné choroby. Ak chcete bojovať proti negatívnym myšlienkam a problémom sebavedomia, nájdite niečo, čo vás uvolní a uspokojí. Pomyslite na svoje najlepšie vlastnosti a talent. Zamerajte sa na to, čo vás baví a pridajte sa k podpornej skupine. Ak prehráte bitku s depresiou, čo najskôr navštívte lekára primárnej starostlivosti. Čím skôr budete môcť problém vyriešiť v jeho koreňovom adresári, tým skôr vám bude lepšie.

Pretože stres z práce by vás mohol dostať dole, skúste tráviť viac času vonku. Byť vonku na čerstvom vzduchu je prirodzene upokojujúce. Namiesto toho, aby ste celý deň hľadeli na svoj počítač alebo telefón, choďte na prechádzku, jazdite na bicykli,... Nasiaknite prírodnej kráse sveta.

vzťahy

Romantika bude v plnom kvete. Vrodená láskavosť a súcit zajacovi pritiahne kamarátov z diaľky. Osoba blízka sa na váš bude dívať iným pohľadom. Vo vzťahoch budete zažívať viac potešenia. Užite si romantické rande, pokojné večery na trávniku alebo romantiku doma. Na obzore je šťastný rok lásky. Rok je vhodný pre svadby. 
Avšak pozor u manželských pároch, hrozí aj nevera a žiarlivosť. Ak ste sa narodili v dni zajaca tzn. že ste zajacom vo vzťahoch, tak buďte opatrný v súvislosti neverou, budete atraktvívny pre ostatných viac ako inokedy. Upresnite si prioritu vo svojom srdci.

životný štýl

Zajac nebude mať v roku 2020 veľa starostí. Celkovo to bude rok plný šťastia a lásky. Vzťahom sa bude dariť, vaše štúdium bude úspešné a práca bude spoľahlivá. Aj keď máte veľa dobrých vecí, dajte si pozor na svoj emocionálny stav po celý rok. Konkrétne stres by vás mohli posunúť cez okraj a mohla by nastať depresia. Zamerajte sa na všetky pozitívne požehnania a v prípade potreby vyhľadajte pomoc. Nezabudnite využiť svoj talent vo svoj prospech, ste milí, súcitní a inteligentní.

kralik

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky symbolov pre podporu znamenia zajaca.  

 

Tai Sui alebo GRAND DUKE JUPITER  – sa v roku 2020 nachádza na severe ­ medzi 352.6° - 007.5°. Ide o najobávanejší negatívny vplyv a vždy sa nachádza v sektore vládnuceho zvieraťa toho roku. V Číne je  považovaný za boha roka, uctievajú ho a rešpektujú. Na severe sa odporúča  nevyrušovať tento sektor . Ak smerujú vaše dvere na sever, dávajte si obzvlášť pozor. V priamom konflikte s tai sui je hlavne potkan a kôň a nepriamo aj kohút a zajac , títo by mali  nosiť pri sebe prívesok ochrancu Pi Yaa a do priestoru na severe tiež umiestniť Pi Yaov. Severný sektor sa neodporúča rušiť hlučnou aktivitou, búraním, renováciou,..... inak môže spôsobiť problémy, finančnú stratu a nešťastie. Je lepšie nesedieť a nespať smerom na sever, neaktivovať tento sektor hlukom a prestavbou.
Vplyv Tai Sui však nie je vždy negatívny. Prináša do života zmenu, ktorá buď je pozitívna alebo negatívna.
Ako osobná ochrana sa doporučuje nosiť pri sebe prívesok byvola z jádeitu.
Žltá päťka Wu Wang prichádza v roku 2020 na východe. Prináša stratu, nešťastie a nehody rôzneho druhu. Pozor ak ste sa narodili v roku zajaca a máte na východe vchod alebo spálňu buďte tento rok veľmi opatrní pri veľkých rozhodnutiach, či písomnostiach ale aj na cestách. Preto ak sa vám vaša intuícia prihlási, vnímajte ju a okamžite zastavte čin, ktorý ste sa chystali vykonať.
Ak tu máte dôležitú miestnosť ako vchod alebo spálňu,...ošetrite tieto energie kovom, čím minimalizujete negatívny dopad tejto energie. Ideálne je miestnosť alebo sektor nepoužívať, v mnohých prípadoch to však nie je možné. Preto sa odporúča aspoň minimalizovať svoju prítomnosť na východe, nerobiť hluk, prestavby a udržiavať tu pokoj a ticho . Taktiež v exteriéri v smere na východe sa neodporúča kopať, stavať, likvidovať stromy, pretože tým podporujete a povzbudzujete prichádzajúce energie. Taktiež prestavby a renovácie sa na východe neodporúčajú.
Ošetrením hviezdy 5 je kov, preto hlavne v prípade vchodu sa odporúča k dverám zavesiť 6 rúrkovú celokovovú zvonkohru, pagodu 5 elementov, v ktorej môžete nešťastné zemité energie uzavrieť. Ak máte na východe spálňu, na parapete okna by nemala chýbať kovová Wu Lou tekvica a pagoda. Ohrozený je žalúdok a zažívanie, či nehody spojené s rukami. Pečeň môže tento rok trpieť, vyhnite sa alkoholu a vyprážaným jedlám. V prípade obývačky môžete použiť akékoľvek kovové predmety a dekorácie, napríklad kovový zvonček, zvonkohry, ... V prípade kuchyne na východe odstráňte všetko červené a nepáľte tu sviečky. 
Vyhnite sa červeným a zemitým prvkom a dekoráciám, sviečkam, vhodné sú skôr kovové farby ako biela, strieborná, zlatá, medená,... 
Kritické  mesiace budú marec, máj, júl, október a december 2020. Ošetrenia použite už 10 dní pred začatím daného mesiaca.
 
2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z našej ponuky pre ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server