INTERIÉR A EXTERIÉR

Zrkadlo je nevyhnutný predmet pre domácnosť ale aj všestranným dekoratívnym predmetom. Ako nevyhnutnosť nám zrkadlo ráno pomáha zaistiť, aby sme pred odchodom z domu vyzerali reprezentatívne. Ako dekoratívny predmet v rôznych štýloch nám zabezpečí jednoduchý spôsob, ako urobiť dojem v akejkoľvek miestnosti v dome, vďaka čomu sa bude cítiť väčší, jasnejší a vizuálne zaujímavejšie.

Získanie bohatstva pomocou feng shui bolo jedným z dôvodov, prečo sa západný svet o feng shui začal vôbec zaujímať.

Avšak východný svet vo feng shui vidí viac, ako len budovanie bohatstva. Vďaka feng shui si dokážete vytvoriť kvalitnejší život, zlepšiť si zdravie a pritiahnuť lásku či vybudovať harmóniu vo vzťahoch, vybudovať si úspešnú kariéru,  atď.

SPÁLŇA

V tradičnom feng shui sa hovorí, že farby v interiéry nezohrávajú úlohu a človek si má zvoliť čo sa mu páči. Avšak novodobé feng shui a aj tradičná čínska medicína využíva aj farby pre balanciu človeka. Veď keď si predstavíte oheň. Prinesie pocit tepla a pohodlia, človek sa schúli do seba, kde sa tak trošku akoby hladí a užíva si blahodarné pocity.

Vodné prvky sa vo Feng Shui priraďujú k dobrému šťastie i k peniazom. Umiestnenie čistej vody na správnom mieste dáva príležitosť na vytvorenie pozitívnej CHI, ktorá ovplyvňuje všetkých obyvateľov domu. Naopak nevhodné umiestnenie dokáže zapríčiniť stratu peňazí, šťastie a nových pracovných príležitostí

Existuje niekoľko zásadných vecí, ktorým by ste sa mali pri kúpe domu vyhnúť.Nie je správne ak sa z akýchkoľvek príčin rozhodnete pre nepriaznivý dom so škodlivou energiou a potom sa budete snažiť ho podľa feng shui ošetrovať a chi „prerábať“. Feng shui odporúča investovať do „na prvý pohľad“, energeticky prínosného a šťastného domu a potom dobrú chi zveľaďovať a podporovať.

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2022 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server