FENG SHUI V PRAXI

Príbeh o vyhorení manželov

Oslovila ma klientka p. Valéria so žiadosťou na konzultáciu ohľadom prestavby nového bytu. Dohodli sme si stretnutie v jej dome, ktorý sa pripravoval na predaj. Uvítala ma nádherná vysoká štíhla blond dáma so širokým žiarivým úsmevom a pohodou v srdci. Proste žena s veľkým Ž. Posadili sme sa do kuchyne, kde sme pri príjemnom teplom čaji prebrali detaily v otázke nového bytu. Samozrejme sme zasiahli aj do bazi horoskopu, aby sme to zjednotili a podporili túto dámu na maximum. Pri témach lásky som si ale nemohla nevšimnúť dosť zásadnú vec už v tomto dome.

Bolo mi jasné, že v tomto dome muselo manželstvo prežívať ťažké chvíle vyhorenia. Zaujíma vás čím to bolo?

Vedľa kuchyne mali umiestnenú spálňu. Čo by nevadilo. Avšak jedny z dverí, boli práve medzi spálňou a kuchyňou. Dovŕšilo to umiestnenie postele. Otváranie dverí smerovalo práve na hlavy spiacich manželov. Čo v podstate predstavuje  SHA CHI – zlú chi, zlú energiu, táto je  nositeľom chorôb, nehôd a zlých vecí. Hoc energie nemôžu byť presne / empiricky/ vyjadrené, no ich prítomnosť je skutočná a seriózne vo feng shui zohľadnená. Pri aplikácii feng shui  je dôležité dosiahnuť rovnováhu  energií. Nepomer a prevaha jednej z nich  naruší harmóniu prostredia, ktorá spôsobí  na naše životné ťažkosti.

Polička nad hlavou spiacich moc pokoja nepridala. Ale úplných vrcholom bolo, že v smere týchto dverí a postele  bolo nasmerované aj otváranie rúry. Tzv. ohnivé ústa sa otvárali priamo na manželov v ich inak jinovej čiže pokojnej miestnosti.

Keď som sa spýtala na ich manželstvo, tak to v podstate vystihovalo stav. Manžel v ničom nepomáhal a o nič sa nezaujímal. Jeho dielňa vyzerala ako skladisko, ale bez akéhokoľvek záujmu. Časom ich manželstvo úplne vyhorelo, každý šiel svojou cestou. Manžel je dnes alkoholik a naša klientka Valéria sa odsťahovala do nového prerobeného bytu, kde aj našla svoju vysnívanú lásku. Muža o ktorého sa mohla oprieť.

img_20200804_134222.jpg
nvrh-bez-nzvu.jpg

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server