VZŤAHY

6 feng šuej krokov ako si pritiahnuť lásku

Sektor lásky a partnerstva sa nachádza v juhozápadnej časti bytu, domu, resp. v pravom hornom rohu základnej západnej bagui / východiskový bod hlavné dvere/. Je to zemitá oblasť, čiže podporuje ju všetko z elementu zem a oheň.

 

Pravidelne sa stretávam s ľuďmi, ktorí hľadajú lásku. Preto túto tému mám veľmi rada.

Samozrejme zohľadňujem aj vek človeka, ku ktorému má láska ešte len prísť.
V prípade ľudí, ktorí si už zažili veľkú bolesť z rozchodu, či rozvodu je to už o niečom inom. Skutočne záleží aj na osobnosti človeka a či je dostatočne atraktívny a tým nemyslím vzhľad človeka. Inak vnímame vysmiatu osobu a pesimistickú osobu, ktorá sa stále na niečo sťažuje. Ak si prajete byť atraktívny pre opačné pohlavie, uvedomte si, čo je pre vás atraktívne, čo vás priťahuje. A ak v tom máte už jasno, poďme si spolu začarovať:).

Napíšte si zoznam 10 vecí, ktoré sú pre vás najdôležitejšie u toho pána pravého alebo slečny pravej. A poradie si dajte podľa dôležitosti.

  1. Láska, aby sme sa milovali
  2. Sex
  3. Aby mal rád moje dieťa ako vlastné
  4. Aby so mnou vedel komunikovať
  5. Smiech
  6. Nezadlžený
  7. Podnikateľ
  8. Bohatý , bezdetný , zodpovedný
  9. Cestovateľ
  10. Má mať dobré vzťahy s mojou rodinou, …

Teraz si preberme tento na rýchlo spísaný zoznam . Sex mi je viac ako to, že bude mať rád moje dieťa alebo sex je viac ako komunikácia? U jedného áno a u druhého nie. Takže poďme si teraz vybrať už len 5 najdôležitejších vecí, ktoré má spĺňať naša budúca láska.

Máme:) Super moc sa teším. Popri tomto cvičení si môžete páliť sviečku – kahanec, ktorý necháte dohorieť, nesfúkavať. Viete o čom je z 10 len 5 dôležitých vecí. Je to o nárokoch. My ľudia sme v dnešnom svete neskutočne nároční a hľadáme dokonalosť, ktorá neexistuje. Je to len pojem, ktorý má význam vo svojej veľkosti len u nás samotných. Ako náhle upustíte z nárokov pochopíte, že zrazu sa vám možnosti zväčšia a vy budete vedieť, keď táto osoba príde, že je už pre vás tá pravá a dokonalá. Lebo spĺňa tých 5 najdôležitejších požiadaviek. Áno môže byť požiadaviek aj 6 ak potrebujete pridať ešte jednu či dve.
Takže ak nebude práve variť, či bude nezorganizovaná, tak stále tu máte týchto 5 až 6 splnených požiadaviek, ktoré to prevalcujú, lebo vy už dnes viete, že znamenajú pre vás to najviac.

A teraz sa pozrieme na to ako pomocou feng shui prilákame lásku do svojho života.

Tip 1: Milujte všetko okolo seba a vrátane seba a potom začnú milovať vás tí ostatní.

Tip 2 : Zaplňte si svoje bývanie príjemnými vecami, pozrite si základné odporúčania.

Tip 3: BAGUA

Bagua škola, jedna z najstarších škôl feng shui patrí v súčasnosti k najpoužívanejším.
1. Táto škola je bohužiaľ nie úplne funkčná. Ako východiskový bod sa môžu použiť hlavné dvere do bytu alebo domu. V tomto smere si na pôdorys, najlepšie celého bytu položíte mapku západnej bagui a ukáže sa vám v ktorej časti bytu máte zónu kariéra, lásky, atď.
2. Táto škola je tá, ktorá je logická a aj funkčná. Druhou možnosťou je položiť západnú mapku bagui v smere svetových strán. Je to základ kompasovej školy, kde podľa zameraného severu v byte alebo dome, si mapku otočíte tak, aby kariéra súhlasila so severnou časťou bytu, zdravie s východnou, atď. Druhá možnosť použitia mapky baguiprináša hlbšie a trvalejšie zmeny vo vašom živote, kým tá prvá rýchle, to menej trvalé. Prvá možnosť sa väčšinou využíva pri zariaďovaní a uložení vecí na pracovnom stole .

Sektor lásky a partnerstva sa nachádza v juhozápadnej časti bytu, domu, resp. v pravom hornom rohu základnej západnej bagui / východiskový bod hlavné dvere/. Je to zemitá oblasť, čiže podporuje ju všetko z elementu zem a oheň.

Ak si chce žena získať nového partnera, môže si na bagua alebo iné klasické malé zrkadlo položiť 6 malých krištáľových guľôčok. Ak muž, postačia dve. Tento symbol by mal byť čistý / pozri čistenie krištáľu/ a nabitý slnečnou energiou.
Kúpte si krištáľovú labuť. Ak stretnete lásku a táto sa vám bude pozdávať ako tá pravá dokúpte si druhú labuť. Takto pridávate hodnotu k tomuto symbolu, ktorý sa prepojí s vašimi túžbami. 
Noste na sebe prívesok z Ruženinu.

Tip 4 : V spálni je dôležité, aby sme mali pripravenú posteľ aj pre toho druhého.

To znamená, že ak máte jedno lôžko, tak ťažko k vám príde partner do života. Dokúpte si ešte jedno, alebo rovno vymeňte sa veľkú posteľ s pevným čelom. Prístup k posteli by mal byť z oboch strán vrátane nočných stolíkov a lámp.

Farby spálne odporúčame poradenstvo hľadania ideálnych farieb priamo pre daný dom a pre dané osoby.

Znova pripomínam poriadok a príjemný vzduch poteší každého kto vstúpi. Môžete používať aromatické liečivé oleje či difúzory.

Tip 5 : Umiestnite si v spálni krásny obraz vyjadrujúci lásku. Pozor muž a žena by nemali stáť k sebe chrbtom alebo žena by nemala kľačať pred mužom, či ležať pod ním. Ide o zobrazenie rovnováhy vo vzťahu.

Tip 6 : Starajte sa o svoju spálňu akoby ste tam už svoju lásku mali, tešte sa z nej a užívajte si ju. Budete magnetom na pritiahnutie lásky do vášho života.

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server