VZŤAHY

6 feng šuej krokov ako si pritiahnuť lásku

Ak si prajete byť atraktívny pre opačné pohlavie, uvedomte si, čo je pre vás atraktívne, čo vás priťahuje. Je to pesimistická osoba, ktorá sa stále na niečo sťažuje, alebo naopak vysmiata osoba, ktorá si užíva život? Je dobré uvedomiť si ako nás vnímajú druhí.  A ak v tom máte už jasno, poďme si spolu začarovať:).

 1. Počas pokojného večera, kedy vás nikto nebude rušiť si zapáľte malú sviečku, ktorú necháte dohorieť (nesfukovať).
 2. Napíšte si zoznam desiatich vecí, ktoré sú pre vás najdôležitejšie u pána pravého alebo slečny pravej. A poradie si zoraďte podľa dôležitosti.
 1. Láska, aby sme sa milovali.
 2. Skvelý sex.
 3. Aby mal rád moje dieťa ako vlastné.
 4. Aby nám krásne fungovala komunikácia.
 5. Smiech a humor.
 6. Nezadlženosť.
 7. Podnikateľ.
 8. Bohatý , bezdetný , zodpovedný.
 9. Cestovateľ s dušou dobrodruha.
 10. Má mať dobré vzťahy s mojou rodinou, …
feather-3237961_640.jpg
number-2038277_6401.png

Veľká 5

Teraz si preberme tento váš spísaný zoznam . Skvelý sex mi je viac ako to, že bude mať rád moje dieťa alebo skvelý sex je viac ako obojstranne fungujúca komunikácia? U jedného áno a u druhého nie. Takže poďme si teraz vybrať už len 5 najdôležitejších vecí, ktoré má spĺňať naša budúca láska.

Máme:) Super moc sa teším.

Viete o čom je z 10 len 5 dôležitých vecí. Je to o nárokoch. My ľudia sme v dnešnom svete neskutočne nároční a hľadáme dokonalosť, ktorá neexistuje. Je to len pojem, ktorý má význam vo svojej veľkosti len u nás samotných. Ako náhle upustíte z nárokov pochopíte, že zrazu sa vám možnosti zväčšia a vy budete vedieť, keď táto osoba príde, že je už pre vás tá pravá a dokonalá. Lebo spĺňa tých 5 najdôležitejších požiadaviek. Áno môže byť požiadaviek aj 6 ak potrebujete pridať ešte jednu.


Takže ak vaša nová láska nebude práve variť, či nebude poriadkumilovná, tak stále tu máte týchto 5 až 6 splnených požiadaviek, ktoré to prevalcujú, lebo vy už dnes viete, že znamenajú pre vás to najviac.

A teraz sa pozrieme na to ako pomocou feng shui prilákame lásku do svojho života.

Tip 1: Milujte všetko okolo seba a vrátane seba a potom začnú milovať vás tí ostatní.

Tip 2: Zaplňte si svoje bývanie príjemnými vecami, pozrite si základné odporúčania.

Tip 3: BAGUA

Sektor lásky a partnerstva sa nachádza v juhozápadnej časti bytu, domu.  Je to zemitá oblasť, čiže podporuje ju všetko z elementu zem a oheň. Môžete si sem umiestniť dve keramické vázy ako prvok zeme.

Pozor ak tu máte toaletu alebo kuchyňu, tak neodporúčame si sem nič umiestňovať, naopak aktivujte si JZ roh priamo v spálni.

 

 

FENG SHUI SYMBOL pre lásku:

Ak si chce žena získať nového partnera, môže si na bagua alebo iné klasické malé zrkadlo položiť 6 malých krištáľových guľôčok. Ak muž, postačia dve. Tento symbol by mal byť čistý /pozri čistenie krištáľu/ a nabitý slnečnou energiou.
Kúpte si krištáľovú labuť. Ak stretnete lásku a táto sa vám bude pozdávať ako tá pravá dokúpte si druhú labuť. Takto pridávate hodnotu k tomuto symbolu, ktorý sa prepojí s vašimi túžbami. 
Noste na sebe prívesok, či náramok z ruženinu známy pre podporu sebelásky a lásky. Nosí sa aj prívesok či brošňa labute.

Skvelý symbol sú aj mandarínske kačičky z ruženinu. Tak ako labute tak aj mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah.

Tip 4 : V spálni je dôležité, aby sme mali pripravenú posteľ aj pre toho druhého.

To znamená, že ak máte jedno lôžko, tak k vám príde partner do života ťažšie. Dokúpte si ešte jedno, alebo rovno vymeňte za veľkú posteľ s pevným čelom. Prístup k posteli by mal byť z oboch strán vrátane nočných stolíkov a lámp.

Pre voľbu farby spálne odporúčame poradenstvo hľadania ideálnych farieb priamo pre daný dom a pre dané osoby.

Znova pripomínam poriadok a príjemný vzduch poteší každého kto vstúpi. Môžete používať aromatické liečivé oleje či difúzory.

 

pexels-rachel-claire-5490380.png

Tip 5 : Umiestnite si v spálni krásny obraz vyjadrujúci lásku. Pozor muž a žena by nemali stáť k sebe chrbtom alebo žena by nemala kľačať pred mužom, či ležať pod ním. Ide o zobrazenie rovnováhy vo vzťahu.

Tip 6 : Starajte sa o svoju spálňu akoby ste tam už svoju lásku mali, tešte sa z nej a užívajte si ju. Budete magnetom na pritiahnutie lásky do vášho života.

laska-vyvazenost-ve-vztahu-obrazek.png

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server