ÚSPECH

Energia feng šuej pre bohatstvo

V tradičnom feng shui sa pre získanie hojnosti využívajú možnosti vhodného výberu pozemku pre stavbu domu, správne natočenie domu a správne umiestnenie jednotlivých miestností a určitých prvkov pre jednotlivé osoby.

Avšak už obývanom priestore dokážeme taktiež využiť energie pre nás.

Veľa ľudí hľadá odpoveď ako použiť feng shui pre získanie bohatstva a hojnosti. Avšak musím vás sklamať je v tom trošku viac.

Áno môžeme aktivovať bohatstvo pre danú osobu podľa dátumu narodenia. Ale je potreba, aby táto osoba mala  správne nasmerovaný pracovný stôl a takto sa k nemu dostane dostatočná podpora pre získanie peňazí. Neznamená to ale, že táto osoba sa stane milionárom, ak jej to nie je dané (BAZI-4piliére osudu, čínska astrológia). Dokážeme jej len pomôcť aktivovať prichádzajúce možnosti a aktivity.

V tradičnom feng shui sa pre získanie hojnosti využívajú možnosti vhodného výberu pozemku pre stavbu domu, správne natočenie domu a správne umiestnenie jednotlivých miestností a určitých prvkov pre jednotlivé osoby.

Avšak už obývanom priestore dokážeme taktiež využiť energie pre nás.

Uprataná a dobre zorganizovaná miestnosť je základom. Svetlo a vzduch  je pre prácu nevyhnutné. Ak pracujete v nejakej tmavej miestnosti s minimálnym denným svetlom, začnete sa tak aj cítiť.  V podstate bez energie. Tu je potreba zainvestovať do silného širokospektrálneho osvetlenia, ktoré vám nahradí denné svetlo.

Doplnky ako kvety s guľatými lístkami pomáhajú  nielen dobrému vzduchu ale aj dobrému prúdeniu energie Chi.

Je dôležité vytvoriť v mieste práce kvalitnú energiu. Túto nedosiahnete umiestnením len zvonkohry, krištáľov, trojnohej žaby. Dôležitý je základ a až potom si vyberte dekoráciu, ktorá je vám blízka, ktorá vytvorí spojitosť medzi vami a vašim cieľom.

Jednoduché tipy pre aktiváciu hojnosti.

TIP ČÍSLO 1 PRE PRILÁKANIE HOJNOSTI: VODA

ancient meditation architecture 234541 1199x800

Môžete použiť obrazy s tečúcou čistou vodou, ako sú vodopády, rieky. Osobne odporúčam klientom šetriť obrazovky na počítači vo forme tečúcich prameňov.

Fontánka je ideálna avšak je potreba mať skontrolovaný priestor, aby sme neaktivovali negatívne vplyvy. V takom prípade  nás kontaktujte: poradenstvo pre umiestnenie vodných tokov.

Farebne môžete podporiť miesto JV a V doplnkami modrými a čiernymi vo forme vankúšov či iných dekoračných prvkov.

Ďalej sú to práve zrkadlá. Prečítajte si pravidlá o umiestňovaní zrkadiel a veľkosti zrkadiel.

TIP ČÍSLO 2 PRE PRILÁKANIE HOJNOSTI: BAGUA

 

nature 2332634 1280 1200x800

 

Bagua škola, jedna z najstarších škôl feng shui patrí v súčasnosti k najpoužívanejším. Toto je západná bagua.

  1. Ako východiskový bod sa môžu použiť hlavné dvere do bytu alebo domu. V tomto smere si na pôdorys, najlepšie celého bytu položíte mapku bagui a ukáže sa vám v ktorej časti bytu máte zónu kariéra, lásky, atď.
  2. Druhou možnosťou je položiť mapku bagui v smere svetových strán. Je to základ kompasovej školy, kde podľa zameraného severu v byte alebo dome, si mapku otočíte tak, aby kariéra súhlasila so severnou časťou bytu, zdravie s východnou, atď. Druhá možnosť použitia mapky bagui prináša hlbšie a trvalejšie zmeny vo vašom živote, kým tá prvá rýchle, to menej trvalé. Prvá možnosť sa väčšinou využíva pri zariaďovaní a uložení vecí na pracovnom stole.

BOHATSTVO

Sektor bohatstva sa nachádza v juhovýchodnej časti domu. Je to oblasť dreva, čiže podporia a posilnia ho prvky elementu dreva-kvety a vody, lebo voda drevo-kvety, stromy živí.

Ak sa váš sektor bohatstva nachádza napríklad v kúpeľni alebo v nejakom sklade, nezúfajte. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme miesto, kde účinne aktivujeme bohatstvo vo vašom dome. Môžeme aktivovať váš osobný smer pre bohatstvo alebo podporiť hviezdu prosperity v aktuálnom roku. Neváhajte nás kontaktovať.

Kedy je potrebné sektor bohatstva aktivovať?

Sektor bohatstva sa spája i s úspechom , ak sa človeku nedarí  v práci, nedokáže ani vytvárať prostriedky, nie je ocenený. Bohatstvo to nie sú iba peniaze a hmotné statky. Mnoho ľudí si v prvom rade podporuje túto zónu pretože chcú mať viac peňazí, no podľa mojich skúseností neprináša iba peniaze do domu.  Všetko so všetkým súvisí, ak nie ste zdraví nemôžete ísť do práce a nemôžete zarobiť dostatok peňazí. Ak nemáte šťastie z nebies či už vo forme energie alebo nápomocných priateľov, potom nemáte možnosť dobre sa zamestnať, zarobiť peniaze, byť úspešný a mať radosť zo života. Sektor bohatstva sa spája hlavne so šťastím, úspechom človeka v práci i v osobnom živote.

Ak ste šťastní, v pohode a máte radosť zo života / hoc nemáte na konte milióny/ potom váš sektor bohatstva je v poriadku. Ak sa vám však nedarí, akoby vám stále niekto hádzal polená pod nohy, problémy sa kopia, nemôžete a nedokážete si „vychutnať“ zarobené peniaze, čiže stále musíte do niečoho alebo niekoho investovať, peniaze prídu no hneď aj odídu, váš život sa točí len okolo zarábania  a míňania peňazí .

TIP ČÍSLO 3 PRE PRILÁKANIE HOJNOSTI: OŠETRENIE

ring 226359 1280 1200x800

Umiestnite si v priestore ošetrenie pre aktiváciu bohatstva. Zvoľte si také , ktoré je vám blízke a nebude vám prekážať v dnešnom modernom dizajne. Môže ísť o akvárium, Budhu alebo klasické tradičné dekorácie ako : trojnohá žaba, arowana ryba, stromček šťastia, dračia korytnačka, bambusy vo váze, loď bohatstva, …

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server