MYSTICKÍ OCHRANCOVIA

Tipy kam umiestniť žabu hojnosti.

Žaby sú v Číne považované za symbol dlhovekosti, liečiteľstva ale aj ako nositelia peňazí. Symbolizujú príliv bohatstva a jeho ochranu.

Pomáha aktivitou získať peniaze alebo narovnať dlhy.V Číne a aj v Japonsku sú žaby  uctievané aj ako liečivé stvorenia. Liečili nimi srdcové problémy, ošetrovali zranenia, zaceľovali kožu, či liečili horúčky. A prečo trojnohá žaba? V Číne číslo 4  sa nepovažuje za tak šťastné ako napríklad číslo 3, ktoré predstavuje stabilitu a šťastie. O trojnohej žabe tradujú taoistickí príbehy o nesmrteľnom Liu Haiovi, Hanshan a Shide, kde sa žaba stala symbolom nesmrteľnosti, šťastia a radosti.

Umiestňuje sa väčšinou v interiéry vedľa nejakého nábytku do obývačky, jedálne alebo pracovne. Nie vo voľnom priestore. Vhodné sú rohy naproti vchodovým dverám/ nie hlavným vchodovým dverám/. Pri vchodových dverách sa umiestňuje dívajúc sa smerom do domu a môže byť ukrytá aj v skrini. Nesmie byť umiestnená na záchode, v kúpeľni, v spálni či v kuchyni.

Umiestnite si ju na pracovný stôl, čelom do miestnosti alebo do juhovýchodného rohu kancelárie, k pokladni / pozor, nie ústami otočenú na pokladňu /, v obývacej izbe. Môžete umiestniť žabu v blízkosti vchodových dverí, na nižšej úrovni, ale nie na zemi. Musia byť obrátená smerom do domu, alebo bytu. 

Môže byť schovaná pod nábytkom, v skrini, alebo pod stolom, nemusí byť priamo na očiach. Bdie svojim zrakom nad zvyškom domova.

Kde sa trojnohá žába môže umiestniť

- pri vchode dívajúc sa dovnútra

- mala by byť vo vnútri
- v obývacej izbe JV pre obchodníkov, Sever v pracovnej zóny v obývacej izbe    ak    si  chcete zlepšiť kariéru

- položte ju na stôl, konferenčný stolík alebo niečo na položenie

- v blízkosti vášho stola vo vašej kancelárii

Kde trojnohú žábu neusmiete umiestniť:

- nikdy sa neumiestňuje von / ak máte len 1 žábu/

- nikdy by sa nemala dívať von 

- nesmie sa umiestniť v spálni, kuchyni, kúpelni a toalete

- nikdy ju nedávajte na zem či podlahu

- neumiestňujte ju oproti hlavným dverám alebo vchodu

- žiadne zlomené či obité žáby by ste si nemali ponechávať

- v ich blízkosti by nemal byť neporiadok

 

 

Návod, ako by ste mali aktivovať žabu hojnosti.

Krok 1: Okolo žáby nalepte červenú stuhu; a je aktivovaná.

Krok 2: Ak vám červená stuha  nepáči, potom môžete umiestniť žabu na červený papier.

Krok 3: Ak žaba, ktorú ste si kúpili, má červenú stuhu zviazanú, je už aktivovaná a nie je potrebné ju znovu aktivovať.

Väčšina - takmer všetkých žaby, ktoré uvidíte na trhu bude mať mincu v ústach. Pokiaľ nie je žiadna minca, potom musíte kúpiť samostatnú mincu od predajcu. Musíte si uvedomiť, že minca v ústach žáby je skutočne dôležitá. Symbolizuje peniaze alebo peňažné výhody, ktoré žaba prináša.

Minca musí byť s kameňom hore alebo 4 symboly hore, čínske spisy na spodnej strane.

Koľko žáb môžete mať? Jednu v každom smere / z 9 / v obývacej izbe alebo záhrade vášho domova. 9 bohatých žiab bude predstavovať peniaze prúdiace zo všetkých smerov smerom k vám. Uistite sa, že ich umiestnite diskrétne. Tiež všetky musia čeliť rôznym smerom kompasu. Navyše tá, ktorá je pri vchode, by mala čeliť dovnútra (smerom k domovu), pretože symbolizuje obrovské bohatstvo a peniaze. Ak nemôžete alebo nechcete 9, potom môžete použiť šesť alebo tri žaby tzv. šťastné. Jednoduché 3 "X3" bohatstvo však stačí pre domácu alebo malú kanceláriu.

Trojnohá žába na e-shope.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server