FENG SHUI V PRAXI

Dianka a jej ne-spinkanie

Oslovila nás klientka z Bratislavy s prosbou, či im neporadím so spaním ich dcérky Dianky. Dianka bohužiaľ noc čo noc  nemohla spinkať vo svojej izbe a radšej utekala k rodičom. Čo je asi aj pochopiteľné a veľa detí rado spinká medzi rodičmi do určitého veku. Avšak po vzhliadnutí videa nám bolo hneď všetko  jasné.

Pri pohľade k dverám do detskej izbičky sme uvideli postieľku a vedľa nej rebriny, kde bola umiestnená skutočne veľká hrazda prepojená s  cvičebným zariadením. Takže keď si Dianka večer pred spaním vypočula svoju rozprávku na dobrú noc a rodičia sa s ňou rozlúčili, ocitla sa sama.  Jej pohľad smeroval k dverám, ktoré smerovali do dlhej chodby končiacej dverami na záhradu. Okrem toho mala  vedľa seba tu obriu kovovú obludu, priamo vedľa hlavičky.  Ani sa jej nedivím, že nemohla spinkať.

Odporučili sme postieľku premiestniť do miestnosti, čo najďalej od dverí s pevnou stenou za hlavou. Po dvoch dňoch sme dostali túto správu:

Ďakujem krásne za Váš čas a rady, už 2 noci dcérka dobre spinkala, konečne sme sa všetci po dlhej dobe vyspali. Pevne veríme, že to bude už len lepšie.

Podobných prípadov sme mali už mnoho a odporúčame vždy umiestňujte posteľ čo najďalej od dverí. Ak ide o komplikovanejšiu izbu neváhajte a kontaktuje nás. Pri umiestňovaní postele zohľadňujeme nielen rozvrhnutie miestnosti,  lietajúce hviezdy,  dátum narodenia osoby, ale aj okolité vplyvy domu, či exteriéru. Viac o spálňach sa dočítate tu...

pexels-dhemer-gonalves-2100553.jpg
clanok-sk-detka-postel.png

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server