FENG SHUI V PRAXI

David v dome s geopatogennými zónami

Na našich českých web stránkach nás kontaktoval veľmi nadčasový mladý podnikateľ Dávid s rodinou.

Porozprával nám o tom, ako sa náhodne dočítal  o jednej  kaviarni v Prahe, ktorá je riešená podľa zásad Feng Shui. Kaviarňu aj navštívil a naozaj precitol a potvrdil, že sa tam cítil skvele. Jeho prianím bolo, že by sám rád  takto aj býval a žil. Vysvetlil nám, že má v pláne kúpiť stavbu na kľúč a rád by si overil, či je tento pozemok a projekt dobrý a vhodný pre jeho rodinku.

Po zaslaní vyžiadaných informácií a podkladov sme ale zistili, že sa tu nachádzajú geopatogénne zóny v dôležitých miestnostiach a aj veľmi závažné ochorenia. Preto sme sa snažili ho najskôr presvedčiť, aby skúsil ešte hľadať ďalej a nasmerovali sme ho, čo je rozhodujúce pri výberu pozemku v jeho prípade. Na čo reagoval tým, že o tom vlastne nič nevie, ale pocit z kaviarne si odniesol a tento si praje.  Takže nás požiadal o rýchlu analýzu domu jeho rodičov. Pochopili sme to tak, že si nás chce vyskúšať. Čomu aj rozumieme.

Zistili sme, že v dome sa nachádzajú rovnaké energie ako v dome, ktorý si vybral tento mladý muž pre svoju rodinu. Opatrne sme mu oznámili, že bohužiaľ sú tu závažné ochorenia súvisiace hlavne s otcom rodiny. Vedeli sme, že ochorenia môžu byť natoľko závažné, že skončia smrťou. Ale  nevedeli sme, či otec ešte žije alebo nie. Avšak Dávid so smútkom potvrdil, že otec zomrel na rakovinu. Čo nás spoločne zarmútilo a navyše si uvedomil, že naše vnímanie domu či pozemku má pevné základy. I keď v niektorých prípadoch veľmi smutné.

Napriek tomu trval na tom, že v danej lokalite sa nič nové v tejto cenovej kalkulácii nestavia. Že toto je jediná možnosť ako prísť  k novostavbe za rozumnú cenu. Trval na tom aby sme našli spôsob ako sa vyhnúť tomu, aby sa opakovala história. Ale  na tomto ním už vybranom pozemku a projektu.   Zvolili sme teda cestu najmenšieho zla. Tým, že sme  v časti, ktorá bola zasiahnutá týmito energiami neumiestnili kuchyňu a samotné sedenie v obývacom a jedálenskom priestore. Dávida sme upozornili na jeho slabosti z hľadiska Bazi horoskopu, na čo on sám potvrdil, že do toho pôjde naplno a naozaj sa začal o seba starať. Prešlo 10 rokov, čo už je doba, kedy sa tieto energie prejavia a Dávid s rodinkou je zdravý, čo nás veľmi teší. Síce sa sem tam posťažuje, že by rád to svoje pivko s klobáskou každý piatok s priateľmi. Ale ako sám tvrdí, zdravý dlhý život s rodinkou si vážim viac ako krátkodobé uspokojenie chúťok.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server