FENG SHUI V PRAXI

Príbeh o mužovi, ktorý pomocou FS našiel svoju životnú lásku

Pred rokmi sme sa zoznámili s úspešným architektom v zrelom veku Mirkom. Mirek ma  oslovil so žiadosťou, že by rád ešte zažil lásku a či je možnosť, aby sme to dosiahli pomocou zmien v jeho dome.

Prijala som pozvanie do jeho domu v ktorom žil so svojou už dospelou dcérou. S manželkou sa pred rokmi rozviedli a syn už opustil dom dávnejšie. Pri uvítaní pri vchode som sa náhle ocitla v odraze zrkadla, ktoré bolo nasmerované priamo na vchodové dvere. V podstate odrážalo všetko a všetkých, ktorí vchádzali dnu. Ďalej pri vstupe do domu sa z chodby prešlo do otvoreného obývacieho priestoru, kde bolo krásne veľké akvárium. U akvária je veľmi dôležité správne umiestnenie. Takže už som videla dve záležitosti, ktoré musím riešiť. Vrcholom boli umelecké diela na ktorých bolo povznesenie bohužiaľ učebnicovo nesprávnych zobrazení samotných žien v odmietavých pózach. Obrazy, ktoré poukazovali na obdiv ženskej krásy v ženských dvojiciach a aj samotných. Tých obrazov bolo pomerne dosť. No niekedy stačí aj jeden na to, aby vám zmenil pocit o tom, ako má vyzerať vaša predstava o ženách.  A na záver dom nemal pravidelný tvar. Každý nepravidelný útvar a chýbajúca časť napovedá o problémoch daného sektoru , o chýbajúcej energii. Dom je ako človek, má hlavu, tvár, ruky, nohy, srdce, ...Ak nám chýba ruka už sme hendikepovaní, a ak si aj kúpime protézu, nikdy to nebude originál. Preto, aby sme dosiahli pravidelné prúdenie energií v dome, pôdorys by mal byť pravidelný / štvorec alebo obdĺžnik/. Tým pádom má srdce v strede, má ruky i nohy.

S Mirkom sme tieto veci prebrali a ihneď sa odmietavo  postavil k zmenám u zrkadla a akvária. S obrazmi to pomerne rýchlo spracoval a neprekážalo mu, že ich musí odložiť a aj nahradiť vhodnejšími. Prisľúbil, že si zakúpi nové sošky párov pre podporu lásky. Dohodli sme sa na prvom kroku  s tým, že mu vypracujem rozbor písomne. Po písomnom rozbore a znovu rozobraní celej situácie pristúpil na odstránení zrkadla, ktoré bolo umiestnené naproti vchodu.

Po mesiaci sa mi ozval s tým, že dom sa zmenil a začal akoby žiť. Že tam chodí veľa známych a všetci sa tam dobre cítia. Čomu sa nedivím, dom pôsobil veľmi príjemne a domácky a majiteľ veľmi spoločensky.

Pri opätovnom stretnutí, kedy ma odporučil známemu, sa informoval, či už má všetko ako má byť. Premiestnené zrkadlo, nové sošky párov, obrazy vymenené, posteľ prístupná z oboch strán, ... Na čo som zareagovala, ešte to akvárium. Bohužiaľ toto akvárium z hľadiska lietajúcich hviezd v centre domu podporovalo problémy vo vzťahoch. Načo jeho reakcia bola: „Zaručíte mi, ak toto akvárium odstránim, tak príde aj láska!“ Iba som sa pousmiala a odpovedala: „ Ja ale nie som veštica!“ Ale je to maximum v tej dobe, čo Mirek mohol ovplyvniť zmenami vo svojom dome. Nakoniec na to pristúpil a prisľúbil, že postupne ho odstráni, ale upozornil ma, že to bude proces.

Možno mi neuveríte, ale prešiel mesiac potom, ako toto vodné akvárium s obrovskými rybami zmenil na rastlinnú kompozíciu. Mesiac potom, čo mi oznámil, že už je v jeho živote nová láska. Nemohla som sama uveriť tej rýchlosti. Zblížil sa so svojou dobrou kamarátkou z minulosti, kedy navzájom pochopili, že by si mohli rozumieť aj ako partneri.

Sú to 4 roky a s týmto skvelým párom sme dokončili projekt ich spoločného domu a v lete 2021 majú svadbu.  Čo viac si človek ako poradca môže priať.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server