GRAFY

ČAKRY

Čakry majú schopnosť energie prijímať - pretvárať - a vyžarovať. V tom je ich potenciál a každý svojou vlastnou vôľou a iniciatívou môže prispieť k ich harmonizácii.

Naše telo má navzájom prepojenú sieť kanálov, ktoré sú schopné prijímať a pretvárať životodarnú energiu z okolia, vesmíru, hovorí sa jej napr. Chi, prána. Jednotlivým zásobníkom energie (predstavme si ich, ako lievik kmintajúcich energií v jednotlivých bodoch tela), hovorí sa im čakry.
Každé toto centrum sa otáča a vysiela energiu na určitej frekvencii. Čakry, v ktorých sa sústreďujú naše jemnohmotné energie, tvoria naše energické telo.

Pokiaľ sú čakry v harmónii - sme zdraví, vitálni a cítime sa dobre. Tradične sa uvádza systém 7 hlavných čakier, je ich ale oveľa viac. O tom, kde sa ktorá čakra presne nachádza a ako sa volá či akú farbu má, ktoré orgány v tele ovplyvňuje, si môžete prečítať v knihách či nájsť na internete.

V praktickom živote ide hlavne o to, vedieť si udržiavať tieto centrá v harmónii. Viem, že to nie je vždy jednoduché, pretože nás v živote ovplyvňuje rad negatívnych energií (rôzne situácie, šoky, strachy ..), ktoré cítime vedome alebo nevedome .... niektoré si pripúšťame viac, sme sklamaní, cítime, zlosť, zažívame sklamanie, proste podliehame emóciám. To všetko sa odráža na stave vašich čakier, dochádza k disharmónii, niekedy až k úplnej blokácii čakier.
Ak v "tom" zostávame dlhšie ... má to samozrejme vplyv na naše zdravie a psychiku.

Naopak, keď otvoríme srdce, cítime bezpodmienečnú lásku, radosť a sme spokojní sami so sebou ... sme šťastní ... vysielame krásne vibrácie ... ľudia sa s nami cítia dobre a čo vysielame - sa nám vracia: (máme zdravú a spokojnú rodinu, dobrých kolegov v práci , prichádzajú nám dobré příležitosti..atď.)

Čakry majú schopnosť energie prijímať - pretvárať - a vyžarovať. V tom je ich potenciál a každý svojou vlastnou vôľou a iniciatívou môže prispieť k ich harmonizácii.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa niečo viac o týchto zásobníkoch energie, ktorý majú vplyv na váš duševný a fyzický stav, neváhajte nás kontaktovať ...

Prečítajte si o našej skúsenosti s i9 informovanou čakrovou flašou...

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server