INTERIÉR A EXTERIÉR

Vyberte si najlepšie farby do spálne

SPÁLŇA

V tradičnom feng shui sa hovorí, že farby v interiéry nezohrávajú úlohu a človek si má zvoliť čo sa mu páči. Avšak novodobé feng shui a aj tradičná čínska medicína využíva aj farby pre balanciu človeka. Veď keď si predstavíte oheň. Prinesie pocit tepla a pohodlia, človek sa schúli do seba, kde sa tak trošku akoby hladí a užíva si blahodarné pocity.

Aké pocity máte vy pri jednotlivých farbách?

Samozrejme každý ich máme iné. Je to z viacerých dôvodov. Okrem prenesených naučených vzorcov od rodičov si nesieme pocity v ktorých sa možno, ani tak dobre necítime. Niekto je minimalistický a má rád bielu. Ale z čoho vyplýva tento fakt? Čo ho fascinuje na pocitoch z týchto pojmov? Každý máme a nesieme si to svoje. A dalo by sa o tom hovoriť veľmi dlho.  Vďaka školám feng shui a škole BAZI – 4 piliere osudu dokážeme zistiť kvalitu daného priestoru a hodnoty 5 živlov -“Wu Xing” z dátumu narodenia u danej osoby. Ak má daná osoba dostatok živlu zeme, nie je potreba jej ho pridať v oblečení či v priestore kde žije. Avšak pri nedostatku už vieme vyčítať, že môže prísť nejaký zdravotný problém a vtedy je určite ideálne využiť aj silu farieb pri výbere oblečenia či voľbe správnej farby v užívanej miestnosti.

Neexistuje všeobecný názor na farbu stien v spálni podľa feng shui. A ak to niekto tvrdí, tak nezohľadňuje všetky už dnes dostupné alternatívne postupy pri hľadaní balancie. Preto neváhajte sa poradiť pri výbere farieb určených práve pre vás. Doplňte si živel, ktorého máte málo práve vo forme správnej farby pre vás. Zohľadňujeme elementy miesnosti a energie ovplyvnené Lietajúcimi hviezdami. 

Kontaktujte nás

 

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server