INTERIÉR A EXTERIÉR

Feng šuej v spálni – správne základy

SPÁLŇA

Spálňa je po vchode do domu či bytu druhou najdôležitejšou miestnosťou. Trávime tu veľa času a hoci spíme, energie danej miestnosti vnímame a berieme na seba. Spálňa by sa mala nachádzať v jednom z priaznivých sektorov domu a hlava rodiny by pri  spaní  mala smerovať tiež na jeden z nich.

Niekedy to nie je možné, preto je potrebné hľadať čo najlepšiu pozíciu. Hlava rodiny je ten člen, ktorý rodinu zabezpečuje alebo nosí domov viac peňazí.

Pri manželskej posteli by mal byť prístup k posteli z troch strán, pri deťoch stačia dve strany. Nie je dobré ak nad posteľou je šikmá steny, police, trámy, či dokonca okno …. to všetko môže vyžarovať negatívne sha chi pôsobiace negatívne na vaše zdravie. Ak máte možnosť zistiť geopatogénne zóny pod posteľou, urobte tak. Negatívna geopatogénna zóna vám nedá spokojný spánok, dokonca spôsobí vážne zdravotné problémy. Aj počítač, Tv a elektrické hodiny negatívne ovplyvňujú spánok. Jedným z riešení je odstrániť ich alebo na noc zakryť.

Za hlavou spiacich musí byť celistvá stena, nikdy nie okno.

Ak sa vchod do spálne nachádza oproti hlavnému vchodu, WC, kúpeľne, .. dvere by sa mali zatvárať. Negatívna energia sha chi môže vstúpiť dnu  a spôsobiť problém.

Dôležité fakty o spálni...

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server