INTERIÉR A EXTERIÉR

Pochopenie dobrej dekorácie vo feng šuej

Veľa ľudí si spája feng shui práve s  dekoráciami z Číny. Ak má niekto v byte zvonkohry, fontány, ostatní si myslia, oh áno má dobré feng shui v byte. Lenže veľa ľudí nevie, že skutočné a tradičné feng shui s dekoráciami nemá nič spoločné.

Feng shui má za úlohu ľuďom pomáhať. Zariadiť si byt či dom presne podľa všetkých pravidiel a metód feng shui je veľmi ťažké, obzvlášť pri menších izbách. No výberom farieb, doplnkov, nábytku a umiestnením postele je možné energie využiť tým správnym spôsobom, aby vyhovovali všetkým členom rodiny.

Dekorácie feng shui slúžia pre podporu priestoru a jeho majiteľov. Správna dekorácia v správnej časti bytu má príjemne zapadnúť do celistvosti miestnosti, tak aby nerušila oko človeka. Slúži na dotvorenie živej a harmonicky prúdiacej energie.

Preto je dôležité dodržať teóriu o 5 elementoch a ich prepojení. Ako náhle chápete tento systém je jednoduché ho začať využívať v našich domovoch práve v spojení s dekoráciami.

Veľmi praktickou a účinnou metódou pre umiestňovanie symbolov je práve škola lietajúcich hviezd. Preto doporučujeme rozbor periodických hviezd pre trvalé umiestnenie zvonkohier, krištálov a fontán. Môžete sa tak vyhnúť neustálym hádkam, či chorobám. Pre umiestnenie symbolov sa používajú aj aktuálne ročné energie lietajúcich hviezd.

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server