INTERIÉR A EXTERIÉR

Zrkadla vo Feng Shui

Zrkadla. V Čínštine sa povie - Chuang Tou Zhao Jing, Shen Ti Duo Bing. Posteľ pozerajúca sa na zrkadlo, zdravie veľa chorôb má. Je to jeden z ďalších rýmov alebo mýtov, ktorý sa dostal do Feng Shui v priebehu rokov. Pravdou však je: Zrkadlo môže odrážať v noci svetlo a to môže spôsobovať nepríjemné pocity pri spaní. Takže podľa tradičného Feng Shui teda neprináša zrkadlo v spálni ani nešťastie, ani tretiu osobu. Ale čo na to naša kultúra alebo iné kultúry. Zrkadlá patria k súčastiam nášho života. V prvom rade, ho využívame pre pomoc alebo v domácnosti, ale aj v doprave na automobiloch, ďalekohľadoch, fotoaparátoch, dokonca aj ako zdroj tepelnej energie. Ak sa vrátime do čias našich babičiek, tak si spomenieme, že zrkadla boli umiestnené v skriniach na zámok, kde boli zavesené červené strapce. Tie nás mali ochraňovať pred zlými duchmi alebo mŕtvymi dušami, ktoré tu môžu byť uväznené a podobne. A čo naša prax so zrkadlami v spálni: osobám, ktorým sme odstránili zrkadlo zo spálne sa spalo pokojnejšie. A u párov, kde sme našli zrkadlá v spálni, sme potvrdili nedôveru v ich vzťahu. Názor si utvorte sami.
pexels-polina-kovaleva-5644680.jpg
Zrkadlo je nevyhnutný predmet pre domácnosť ale aj všestranným dekoratívnym predmetom. Ako nevyhnutnosť nám zrkadlo ráno pomáha zaistiť, aby sme pred odchodom z domu vyzerali reprezentatívne. Ako dekoratívny predmet v rôznych štýloch nám zabezpečí jednoduchý spôsob, ako urobiť dojem v akejkoľvek miestnosti v dome, vďaka čomu sa bude cítiť väčší, jasnejší a vizuálne zaujímavejšie. Krásne zrkadlo môže fungovať v celkovej dekoratívnej schéme ako umelecké dielo.
 
Kde sa odporúča umiestniť zrkadla?
 
My  odporúčame umiestňovať zrkadla tak, aby sa v nich neodrážali dvere alebo okno. Vhodné miestnosti sú obývacia izba, jedáleň, pracovňa chodba alebo iné úzke priestory, kde je potreba priestor zväčšiť a presvetliť. Aktivujte si hojnosť tým, že si uvedomíte, čo odráža toto zrkadlo. V pracovni môže odrážať kvety a fontány alebo akvárium. Nie pracujúceho človeka. Takto si podporíte rast vášho úspechu. Vždy je dôležité mať skontrolované prítomné energie  pre tok vody.

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server