MYSTICKÍ OCHRANCOVIA

Ako si s pomocou Ru Yi zvýšiť šťastie v kariére?

Ru yi je mocné žezlo, bývalý nástroj cisárskych úradníkov, učencov a zamestnancov, vo feng šuej je považovaný ako znak vedenia, moci a úcty. V starovekej Číne používali žezlo moci imperiálni zamestnanci, vládni úradníci a cisárovné.

Mocné božstvá ako napríklad Budha, Tua PEH Kong, Fuk Luk Sau a iní sú zobrazovaní práve s žezlom Ru Yi. Ru Yi  väčšinou využili tí, ktorí chceli získať alebo udržať si moc alebo miesto.

Žezlo je vyrobené z drahých klenotov, kovov ako je zlato, nefrit, jadeit a hovorí sa, že poskytuje snahu a šťastie novým podnikom. 

Ak chcete podporiť patriarchálne šťastie a ovládnuť vzdorné deti, umiestnite Ru Yi do severozápadného sektoru vašeho domova. 

Ru Yi doslova znamená „ako si prajete“, známe ako prehlásenie o autorite a rešpekte, ktoré Ru Yi získava od poddaných a obdivovateľov. 

Ru Yi z jadeitu je skvelý darček pre ambicióznych ľudí. Je veľkým prínosom pre riaditeľov, politikov a manažerov.

 

Kam umiestniť Ru Yi:

  • Pre kariéru umiestnite Ru Yi na svoj stôl na prominentné miesto pre vytvorenie pozitívnej chi pre získanie rešpektu a slávy aj od konkurencie. Predpokladá sa, že Ru Yi podporí vplyv na ľudí na vašom pracovisku a autoritu vo vašom obore. Podporí sebadisciplínu pre posilnenie vašej etiky a schopností. Hovorí sa, že vám do rúk dajú "opraty moci", čo je určite prospešný prejav kariérneho šťastia v kancelárii.
  • Ru Yi umiestnené za chrbtom pracovného stola pre podporu udržania a posilnenia manažérskych aktivít. Zvýši to vaše schopnosti prekonať konkurentov a ich úsilie odstrániť vás z cesty.
  • Severný sektor domu (vchod, pracovňa alebo obývací pokoj) pre aktiváciu kariéry, dosiahnutie pracovných cieľov a pokroku.

    Severozápadný sektor domu (vchod, pracovňa alebo obývací pokoj) pre podporu rodičov, ktorí sa snažia získať väčšiu autoritu alebo velenie so svojimi deťmi.

    Juhozápadný sektor domu (vchod, pracovňa alebo obývací pokoj) pre materskú podporu, pre posilnenie schopnosti riadenia detí v období vzdoru.

Aktuálně v predaji na eshope - Ru Yi.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server