MYSTICKÍ OCHRANCOVIA

Tip na darček Wulou - symbol zdravia a dlhovekosti

Tvar tekvice je zobrazením neba a zeme. Vytvára harmóniu medzi nebom, zemou a ľudskosťou. Wu lou tekvica prináša celej rodine šťastie a hlave rodiny dlhý život. 

Čerstvá prírodná tekvica sa v starovekej Číne po usušení používala ako dóza na vodu a aj dóza calabash 827175 640 na uloženie lieku na suchom mieste, čím sa predĺžila jeho trvanlivosť. Preto práve Boh dlhovekosti / Shou/ je často videný s tekvičkou. Wu lou je považovaná za liek na utrpenie a zlepšenie dobrých účinkov pre dlhovekosť a dobré zdravie.  

Wulou tekvica je skvelý darček pre starších ľudí alebo pre ľudí ktorí majú neustále zdravotné problémy. Ale aj priateľov, rodičov, partnerov pre dlhý a zdravý život.

V metóde lietajúcej hviezdy sa wulou používa hlavne kvôli materiálu z ktorého je vyrobená. Mosadz patrí ku kovu a ten najúčinnejšie oslabuje negatívne zemské energie hviezd , hlavne chorobnej hviezdy 2.

Symbol Wulou môžete vidieť v rôznych prevedeniach:

  • 8 nesmrteľných a 8 trigramov na wulou tekvici môžu pomôcť zlepšiť bohatstvo, moc a dlhovekosť. Boh šťastia, Boh prosperity, Boh dlhovekosti a prítomnosť 8 nesmrteľných s mystickými objektmi pomáha zvýšiť silu 8 periódy /roky od 2004 -  do  2023 /. Preto sa táto považuje za šťastný symbol vo feng shui pre ošetrenie a zlepšenie šťastia v mnohých rodinách.

 

  • Z jádeitu - je symbolom čistoty a spojuje sa s čakrou srdca, preto je dobré ak sa nosí najbližšie pri srdci. Ukľudňuje nervy, odstraňuje podráždenosť a prináša harmóniu v srdci. Pôsobí ako čistič orgánov, hlavne obličiek a celého krvného obehu. Pomáha hojiť a udržiavať pomer kyslého a zásaditého prostredia. Zvyšuje plodnosť.

 

  • Zo skla či krištáľu, ktoré prezentuje element kov, taktiež ochranná forma pred zemskými chorobami.

 

  • Wulou s vrchnákom a dutým interiérom je navrhnutá takým spôsobom, že prázdne miesta vo vnútri sa môžu zaplniť pieskom alebo hlinou, ktoré patria k elementu ZEM. Ako náhle sa toto uzavrie do vnútra tejto wulou, znamená to uzamknutie zemskej  lietajúce hviezdy čiernej 2 (choroby). Toto poslúži na potlačenie škodlivého chi. Obsah sa mení až ďalší lunárny nový rok / okolo februára /, s výnimkou, ak sa sťahujete do nového domova.

 

  • Boh Sau (Sau (alebo Shou ) znamená „dlhovekosť“) je typicky zobrazovaný ako múdry starý muž s vysokým čelom a vrúcnym šťastným úsmevom. Často drží palicu, aby ukázal svoju starobu a symbolizoval dlhovekosť. A nosí so sebou Wulou, ktorá sa považuje za symbol mladosti, krásy a nesmrteľnosti.

Účinným miestom je spálňa, vchod alebo jedáleň, vo všeobecnosti na východ. Ďalšou možnosťou pre umiestnenie wu lou tekvice je sektor zdravia podľa Gua čísla, t.z.v. Tien Yi alebo Nebeský Doktor, ktorý podporuje zdravie a vitalitu každého z nás, je účinný hlavne pri chronických chorobách.

wulou symbol zdravia

Wulou tekvica e-shop.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server