ÚSPECH

6 tipov z feng šuej pre dosiahnutie úspechu v kariére

Kariéra v našich životoch predstavuje celoživotnú alebo len určitú časť života. V momente ukončenia štúdia a vstupu na pracovný trh sa snažíme získať si zaslúžilé pracovné miesto. Tým si získavame svoju rolu v spoločnosti. Podľa G. W. F. Hegela  je práca počiatok a podmienka spoločenského života, základ spoločenskej podstaty človeka

Kariéra v našich životoch predstavuje celoživotnú alebo len určitú časť života. V momente ukončenia štúdia a vstupu na pracovný trh sa snažíme získať si zaslúžilé pracovné miesto. Tým si získavame svoju rolu v spoločnosti. Podľa G. W. F. Hegela  je práca počiatok a podmienka spoločenského života, základ spoločenskej podstaty človeka.

Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov aj vo feng shui ako si naštartovať správny tok energie v našej kariére.

 1. CIEĽ.

Dôležité je mať jasno v tom, čo si prajete. Bez toho sa nemôžu spustiť žiadne toky energií. Ak ste zmätení, tak sa nemôžete diviť, že sa vám nedarí nájsť si to po čom túžite. Lebo vy ani neviete čo to presne je. Ak sa neviete rozhodnúť v akej práci môžete vyniknúť, môžete nás osloviť o poradenstvo : Najvhodnejšie pracovné pozície.

Ak máte jasno, tak poďme na to.

 1. KARIÉRA.

Aktivujte si oblasť kariéry podľa Bagua mapy.

Bagua škola, jedna z najstarších škôl feng shui patrí v súčasnosti k najpoužívanejším. Ako východiskový bod sa môžu použiť hlavné dvere do bytu alebo domu. V tomto smere si na pôdorys, najlepšie celého bytu položíte mapku bagui a ukáže sa vám v ktorej časti bytu máte zónu kariéra, lásky, atď.

Druhou možnosťou je položiť mapku bagui v smere svetových strán. Je to základ kompasovej školy, kde podľa zameraného severu v byte alebo dome, si mapku otočíte tak, aby kariéra súhlasila so severnou časťou bytu, zdravie s východnou, atď. Druhá možnosť použitia mapky bagui prináša hlbšie a trvalejšie zmeny vo vašom živote, kým tá prvá rýchle, to menej trvalé. Prvá možnosť sa väčšinou využíva pri zariaďovaní a uložení vecí na pracovnom stole.

Sektor alebo zóna kariéry sa nachádza v severnej časti domu.  Severu prislúcha element vody a podľa vyživovacieho cyklu vodu rodí kov, preto najdôležitejšie elementy v sektore kariéry sú VODA a KOV.

Umiestnite si sem niečo súvisiace s vašou terajšou alebo vysnívanou prácou. Obraz, ktorý súvisí práve s vašou predstavou.

Použite fontánku / vhodné skontrolovať poradenstvom pre vodné toky/ alebo obrázok s tečúcou vodou, vodopádom. Tok vody musí byť vždy čistý , spriechodnený a na sluch vždy len príjemný. Iba tak rozprúdite toky energií. Zrkadlami znásobte tok vody na severe. Znova pripomínam, určite si dajte skontrolovať energie vo vašom priestore pre vodné toky. Zle umiestnená voda môže priniesť aj negatívne udalosti.

 1. PRACOVNÝ STÔL A KANCELÁRIA by mali byť upravené podľa základných pravidiel pre dobrý tok chi.
 • Čistota
 • Dobrá organizácia
 • Denné svetlo
 • Čerstvý vzduch a sviežosť
 • Nasmerovanie sedenia pri práci na svoj priaznivý smer

V kancelárii si umiestnite pozitívne slogany na ktoré dobre uvidíte aj od pracovného stola. Slogany, fotky úspešných ľudí ale aj predmety spojené s úspechom. Toto všetko vám pomôže sa naladiť na vlnu úspechu.

Čítajte: ako si vytvoriť feng shui v kancelárii

Prečítajte si: Feng Shui symboly a lieči prilákať úspech v kariére

 1. UMIESTNITE SI NA SEVER ČIERNO – BIELE FOTOGRAFIE, aktivujú kovové a vodné prvky. Fotograf má na svojej stene úspechu vlastné fotografie. A čo vy, čo je váš úspech alebo čo si prajete? Čo má byť vaším úspechom?
 1. KOVOVÁ ZVONKOHRA.

Kovový zvuk aktivuje tok chi. Skontrolujte si, či tento rok nie je v mieste severe energia hádok, vtedy sa treba vyhnúť zvukovým predmetom. Ponuka našich zvonkohier...

Čítajte: aké dekorácie podporia kariéru

 1. FARBY NA SEVERE.

Vyhnite sa zemitým, ohňovým a zeleným farbám. Vhodné sú biela, zlatá a strieborná a doplnkovo modrá a čierna. Vždy odporúčam klientom rozbor, kde vieme presne stanovať aké energie sú tu prítomne, takže s presnosťou si môžeme byť istý, že nám nehrozia pri použití elementu voda negatívne udalosti.

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server