ÚSPECH

Ako dosiahnuť pracovný úspech s feng šuej

Natočte si stôl na svoj priaznivý smer Sheng Chi (v tabuľke peniaze a úspech) Ak to nie je možné, zvoľte jeden z vašich ďalších priaznivých smerov. Tu je dobré dodržať pravidlá umiestnenia stola podľa metódy foriem.

 

Vo feng shui existuje veľa debát a článkov o tom, ako si správne aktivovať prácu, pracovné miesto, úspechy a podobne.

Zhrnula by som to do toho najdôležitejšieho, čo dokáže aktivovať človeka dnes až na 90%.

  1. Natočte si stôl  na svoj priaznivý smer Sheng Chi (v tabuľke peniaze a úspech) Ak to nie je možné, zvoľte jeden z vašich ďalších priaznivých smerov. Tu je dobré dodržať pravidlá umiestnenia stola podľa metódy foriem
  •  za chrbtom celistvá stena, pred stolom otvorená plocha
  •  ideálne je ak dvere sú na ľavej strane. Táto je jangovou stranou  a vytvára otvorenú cestu pre prichádzajúce   príležitosti, aktivity a príjmy. Ak to možné nie je neriešte to.
  • neseďte medzi oknom a dverami

 

imasge1

  1. Využite metódu lietajúcej hviezdy a umiestnite si kanceláriu do priaznivej časti. V tomto smere je nevyhnuté sa poradiť. Následne sa sledujú ročné a mesačné hviezdy (ročný kalendár), kde vás vieme navigovať či usmerniť v tom čo príde. Či už sebakontrolu pri mesačných hádavých energiách, nepodpisovaním nových projektov alebo opakom.

Samozrejme nie je nič nad tvrdú a vytrvalú prácu s pozitívnym prístupom a postojom. Ak toto dokážete skombinovať s feng shui, čoskoro uvidíte nový silnejší rast na ceste za úspechom.

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server