ÚSPECH

Numerológia

Základy súčasnej numerológie sa pripisujú kabalistom - príslušníkom tajného židovského hnutia, ktoré zahŕňalo aj niektoré prvky kresťanského a islamského učenia. Základom je tzv. Strom života, čiže sefirotický strom, ktorý je súčasťou zložitého diagramového systému kabaly a znázorňuje vzťah medzi Bohom a človekom.

 

Numerológia nepredpovedá budúcnosť, ale predstavuje celkove zhodnotenie vášho životného profilu vrátane energetických potenciálov, zvláštnych schopnosti, intuície, vzťahu k partnerovi, vzťahu k duchovným hodnotám i k financiám. Na základe numero logickej prognostiky sa budete vedieť lepšie orientovať v živote , urobiť ľahšie rozhodnutia a následne nápravu v životných situáciách.

Rovnaké čísla - rovnaké osudy? Neexistujú šťastné, alebo nešťastné čísla. Každé číslo poskytuje iný potenciál . Osobnosť každého z nás je ovplyvnená zhruba z jednej tretiny genetickou informáciou, druhú tretinu predstavuje prostredie, v ktorom sa formuje, a nakoniec z poslednej tretiny Karmou, ktorú si zvolil v čase pred narodením. A práve tá je vyjadrená dátumom narodenia, ktorý vám vieme podľa numerológie prečítať.

Cena 20,-EUR

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server