ÚSPECH

Výber vhodného dňa

Číňania sa často obracajú na správny výber vhodného dátumu na dôležité životné udalosti. A neboli to vždy len oni. Zmienky o výbere správnej energie dňa už zaznamenali Indiáni, Gréci i Mayovia. Dnešná moderná doba je veľmi rýchla, podpisovanie dôležitých kontraktov, svadby, sťahovanie

sa do nového domu, sú dôležité životné udalosti, mnohé človek plánuje urobiť len raz v živote. Preto je dôležité vybrať si správny deň a čas, aby energie daného dňa podporovali samotného človeka i činnosť ktorú plánuje urobiť. Podľa čoho vieme, ktorý deň je pre nás najvhodnejší? Myšlienka urobiť správnu vec a v správny čas je základom metódy Výberu dňa. Podľa energie daného dňa vieme našu aktivitu prispôsobiť, čím podporíme svoje šťastie a úspech.

 

Metóda správneho výberu dňa klasifikuje nevhodné a vhodné dni v roku pre vykonanie a začatie dôležitých udalostí. Niektoré dni sú priaznivé iba pre konkrétneho človeka, nakoľko vychádzajú z kombinácie energií narodenia osoby s energiami daného dňa. Preto je pre správny výber potrebné poznať BAZI horoskop danej osoby, spojiť ju s energiou dňa a s činnosťou, ktorú plánuje. Energie by mali byť v harmónii aby podporili človeka a jeho ďalší pokrok. Hlavnou úlohou výberu vhodného dňa je vyhnúť sa negatívnym dňom v roku. Existujú všeobecne negatívne dni v roku pre každého z nás, vtedy sa neodporúča urobiť dôležité rozhodnutie, obchod, prácu, vzťah, operáciu,...Existujú však aj dni nevhodné pre konkrétneho človeka. Zosúladenie týchto všetkých energií nám umožňuje naplánovať si dôležité činnosti ako svadba, otvorenie obchodu a prevádzky, podpisovanie zmlúv a kontraktov, rozvod, sťahovanie sa, začatie diéty alebo ukončenie zlých návykov /fajčenie, pitie,.../ operácie a dôležité zdravotné vyšetrenia, cestovanie za obchodom, ukončenie vzťahu v partnerstve, výpoveď v práci, ukončenie obchodnej zmluvy,...na ten najvhodnejší deň pre vás .

Okrem vhodného dátumu vieme vypočítať aj najvhodnejšiu hodinu v dni , kedy energie nielen dňa ale aj hodiny budú pracovať pre vás. Priaznivý deň však nezaručí na 1OO % úspech vášho rozhodnutia. No je to veľmi dobrý začiatok pre vykonanie zmeny v životnom období, povzbudenie a viera v lepší a šťastnejší život.

Cena poradenstva je 30 EUR.

Rozbor zahŕňa astrológiu podľa kua čísla, tri najvhodnejšie dátumy vo vami zvolenom období s rozborom dňa a jeho vplyvom na vašu osobu a činnosť. Potrebné údaje k poradenstvu sú dátumy narodenia /najlepšie aj s hodinou/, činnosť ktorú plánujete urobiť a časové rozmedzie /rok, obdobie, mesiac,.../

V prípade záujmu sa ozvite na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server