ÚSPECH

Ako si aktivovať financie podľa feng šuej

Hovorí sa, že každá budova, obydlie sú  ovplyvňované okolím vo forme štyroch symbolických zvierat.

Ak si prajeme mať aktívne pracovné príležitosti, komunikáciu a financie, tak je potrebné, aby ľavá strana domu v exteriéri bola vyššia ako pravá. Ľavá strana draka, to je dračí dych. Dračia strana je jangová a strana tigra jinová.

Ak je drak vyšší ako tiger, potom jinová, stála, nehybná energia bieleho tigra je potláčaná a  nič naše pracovné aktivity nezastaví. V prípade vyššieho tigra, nastávajú problémy s financiami, nakopenie sa negatívnych udalostí až bankrot.

Ak je tiger vyšší ako drak, riešením je umiestnenie lampy svietiacej nahor na stranu draka. Oheň energie povýši, čím sa jin a jang dostane do rovnováhy.

V kancelárii dvere po ľavej strane pracujúcej osoby, sú považované za aktiváciu jang. Samozrejme musia byť dodržané zásady správneho sedenia pri pracovnom stole.

POZOR v prípade podnikateľských priestorov, ak je dračia strana nižšia ako strana tigra a navyše na dračej strane vedie pod zemou aj odpadový kanál, čo znamená, že jangové energie sú znečistené a skalené, vtedy tu nie je dobrá perspektíva pre oblasť financií. Vtedy je vhodnejšie prehodnotiť presťahovanie firmy.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server