ÚSPECH

2021 Rok kovového byvola

Vitajte v roku kovového byvola 2021.

Rok 2021 je symbolizovaný jinovým kovom a byvolom.
Keďže byvol – zem tvorí kov v produkčnom cykle 5 elementov, na prvý pohľad nám to napovedá o harmonickejšom vzťahu a aj pokojnejšom roku.


Avšak musíme si uvedomiť vlastnosti jinového kovu. Síce tento sa porovnáva s jemný a krásnym šperkom, charakter jinového kovu je chladný a tvrdý. Hovorí sa: „Vonku krásne, ale vo vnútri drsné.“ Byvol sa považuje za „zimnú zem“ bez tepla. Byvol obsahuje tri skryté elementy – zem, kov a vodu. Na podporu zeme úplne chýba oheň. Kedykoľvek je element zeme v nerovnováhe, spúšťa katastrofy súvisiace so zemou, ako sú zemetrasenia, zosuvy pôdy, lavíny a sopečné erupcie. Aj dopravné vážnejšie nehody autom ale aj vlakové nehody. Môže ísť aj o vodné katastrofy, povodne, silné dažde a dokonca aj tsunami. Z dôvodu úplnej absencie požiarneho prvku bude silný vodný prvok od roku 2020 pokračovať do roku 2021. To spôsobí ďalšie katastrofy vo vode (na mori) a v ohni (vzduch). Znie to negatívne, ale celosvetovo sa tieto udalosti dejú už roky. Keď spojíte tieto studené prvky byvola a jinový kov, pochopíte, prečo sa výhľad a sentiment roku 2021 budú javiť dosť pochmúrne, strašidelné a dokonca nebezpečne.
Ale rok jinového kovového byvola priniesol v minulosti významný pokrok v oblasti prieskumu vesmíru.

Globálne

Do roku 2021 bude silný vplyv vody vrhať na celý svet temný tieň strachu. Atmosféra bude pôsobiť nudne, chladne a šedo. Neustály pokles ekonomického rastu prinúti investorov k väčšej konzervatívnosti a zníženie výdavkov verejnosti (dopyt klesne).

Všeobecne je jinový kovový byvol v tomto roku symbolom drsnej a chladnej atmosféry, ktorá podnecuje disharmóniu, konflikty, atentáty a terorizmus. Keď bude svetová ekonomika stále upadať, atmosféra nedôvery povedie k ďalším sociálnym nepokojom, politickým bojom, medzinárodnému napätiu, vraždám, rozvratom a prevratom.

Navyše, s drastickou a extrémnou povahou jinového kovu, bude brutálna sila a chladnokrvné zabíjanie častejšie v správach čo zvýši emocionálnu intenzitu roka. Ľudia sa môžu pri dosahovaní svojej ideológie uchýliť k násiliu a vyvolať ďalšie protesty, demonštrácie a protivládne nálady.

Akciový trh a ekonomický výhľad

Strašná energia cyklu vodných prvkov prevezme a prevládne počas roku. Začne pesimizmus, cynizmus a zúfalstvo, ktoré prispejú k ekonomickému úpadku. Akékoľvek činnosti tiež povedú k dlhodobejším neúspechom a dôjde k ďalším hospodárskym krízam. Pretože oheň je stratený do roku 2025, môžeme očakávať dlhší medvedí trh.

Ohnivé odvetvia budú prosperovať – energetika, výroba energie, reštaurácie a zábava. Ďalej to sú odvetvia zeme – nehnuteľnosti, reality, poisťovníctvo, potravinársky priemysel, predaj umenia,..
Kovopriemysel bude tento rok čeliť vážnej konkurencii. Zahŕňajú automobily, strojárstvo, bankovníctvo a stroje. Vodný priemysel nebude tento rok zarábať peniaze - lodná doprava, preprava, komunikácia a nápoje. Vyhliadky peňazí pre drevársky priemysel sú tiež slabé - móda, médiá, knihy, nábytok, bylinky, reklama, dizajn, vzdelávanie, kultúrna činnosť,...

Stručne povedané, odvetvia patriace k prvkom ohňa a zeme budú prosperovať a dosahovať pokrok.

 

Moje odporúčanie... nezapodievajte sa tak správami a užívajte si svoj rodinný život viac ako inokedy. Obklopte sa ľuďmi, ktorí robia to isté a nešíria okolo seba negativitu a strach. Viete o tom, ale neznamená to, že sa musíte tým nechať unášať. Každý si tvoríme ten svoj svet okolo seba sami. Urobte si ho taký, aby vám vyčaroval každý deň úsmev na tvári a aby ste aj vy dokázali rozdávať úsmev a radosť. A ako na to? Postačí pokora a vďačnosť za lásku, ktorou ste obklopení, lebo to je ten najväčší dar.

 

Ľudia narodení v roku byvola (1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009) údajne „urážajú Veľkovojvodu“. Znamená to, že urážate energiu roka. Preto sa odporúča nosiť jádeitový prívesok potkana, aby sa znížil negatívny vplyv.

Ak ste sa narodili v roku kozy (1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015), ste v priamom strete s rokom. Strety prinesú turbulencie, pohyby, nehody alebo veľké zmeny. Môžete predvídať viac príležitostí na cestovanie a je to dobrý rok na zmenu zamestnania alebo presťahovanie kancelárií či domov. Pre ochranu musíte nosiť prívesok potkana. Aj keď je cestovanie ideálne na uspokojenie stretu, neodporúča sa cestovať priamo smerom k Veľkovojvodovi, ktorý je tento rok na severovýchode. Musíte byť mimoriadne opatrní a zdržať sa účasti na rizikových športoch, ako je jazda v rýchlych autách, pilotovanie lietadiel, parašutizmus.

Pozor aj pre tých, ktorí sa narodili v dni Kozy. Zrážka je ešte závažnejšia a mohli by ste čeliť náročnému roku. Tento stret môže tiež nepriaznivo ovplyvniť váš vzťah s manželom alebo opačným pohlavím. Buďte zvlášť opatrní.

Harmóniu všeobecne pocítia znamenia potkan, kohút a had. Avšak je potrebná osobná analýza BAZI pre rok 2021.

 

Pre tých, ktorí sa narodili v deň alebo rok jangového dreva, jangovej zeme alebo jangového kovu alebo ak ste sa narodili v rokoch končiacich sa 4, 8 a 0, napríklad 1954(rok začal až 3.2.1954-24.1.1955), 1968(rok začal až 30.1.1968 -17.2.1969) alebo 1980(rok začal až 16.2.1980-5.2.1981) pôjde o rok s hviezdou Šľachtica. Šľachtic znamená, že z neba prichádzajú anjeli, aby ponúkli záchranu a podporu. Šľachtická hviezda často prináša riešenie prekážok a nebezpečenstiev, tzn. pokračujte a využite príležitosť na rozvoj nových projektov.

 

Zdravie

V tradičnej čínskej medicíne (TCM) predstavuje kovový prvok dýchacie orgány vrátane pľúc, nosa a kože. Pretože kov potrebuje, aby ho oheň pretavil do užitočných nástrojov, ale ak prvok oheň chýba, kovový prvok sa stáva nevyváženým a nezdravým. Pandémia COVID-19 do roku 2020 by preto mohla byť vinníkom slabosti kovového elementu alebo pľúc. V roku 2021 budeme tento zdravotný trend naďalej sledovať, vrátane prevládajúcich prípadov chrípky a vírusových infekcií ovplyvňujúcich dýchacie orgány ľudí (pľúca, nos, koža).

Ďalej, pretože oheň úplne chýba, je zemský prvok byvol veľmi slabý a prispieva k slabosti žalúdka, ako sú zažívacie ťažkosti a cukrovka. Slabosť ohňa znamená, že sú ovplyvnené aj srdce, krvný obeh a celkovú vitalitu tela. Nadmerné množstvo vody v tomto roku by mohlo spôsobiť katastrofu v močovom systéme, obličkách a reprodukčných orgánoch.

Najväčším vinníkom je tu slabosť ohňa. Pre dosiahnutie rovnováhy je možné zvážiť užívanie určitých doplnkov výživy, ako sú antioxidanty a koenzým Q10 (CoQ10). U ľudí, ktorí už berú nejaké lieky, je vhodné poradiť sa so svojim doktorom a nechať si schváliť tieto doplnky.

 

Feng-šuej

Na prvý pohľad graf lietajúcich hviezd v roku 2021 vyvoláva určitý optimizmus, hviezda strát zmizla z centra našich domovov, naopak vymenila ju hviezda Šťastia, táto naznačuje požehnanie z neba. Využite tieto energie a aktivujte si ich umiestnením krištáľu v centre domu. Používa sa aj obrázok alebo nejaký symbol 8 nesmrteľných.

Skvelou správou je, že domy orientované na východ alebo západ získavajú hviezdy poznania a prosperity, ktoré prichádzajú v dobe zdravotných a hospodárskych nepokojov. Aktivujte si energie symbolmi bohatstva, tieto prichádzajúce zisky môžu trvať dlho.
Zemské domy orientované na SV a JZ sa budú tešiť prosperite, ale hlavne úspechom pri budovaní do budúcnosti. Odporúčajú sa symboly pre lietajúcu hviezdu 9 – Prosperitu budúcnosti, symboly s byvolom.
Tohtoročné znamenie byvola predpovedá, aby sme naďalej postupovali opatrne aj v oblasti zdravia a aj budúcnosti. Vstupujeme do nového obdobia a musíme sa prispôsobiť meniacim sa okolnostiam. Je potreba sa vyhnúť nástrahám a naopak podporiť aktivitu na správnych miestach.

Na JV bude prebývať zlá energia zvaná „Päť žltých“ (alebo Hviezda 5) symbolizujúca prekážky a nešťastie. Umiestnite si sem 6 rúrkovú celokovovú zvonkohru.
Každé znamenie má inú predpoveď, preto neváhajte a prečítajte si ročné horoskopy. Najhoršie mesiace budú v apríli, októbri a januári 2021.

Hviezda 2 je ďalšou zlou hviezdou, ktorá prináša choroby a starosti, a bude sa zdržiavať na severe. Tradičnou metódou je použitie kovové zvonkohry.

Veľkovojvoda je tento rok na severovýchode, takže je lepšie „nehýbať zemou“ alebo podstatným spôsobom stavať týmto smerom. Taktiež sa neodporúča sedieť chrbtom na východ. V opačnom prípade budete sedieť proti nepriaznivej energii zvanej „Tri ostria“ alebo „Tri zabíjania“, čo môže priniesť smolu. Juhozápad je ďalej v strete s veľkovojvodom, čo nie je priaznivé.

Hviezda 3 sa týka konfliktov a lúpeží a bude na juhozápade. Aby ste minimalizovali tento negatívny vplyv je potreba odstrániť odtiaľto kvety a veci vydávajúce zvuk – zvonkohry, tikajúce hodiny, rádio, TV. Ak tu máte vchod, neodporúčajú sa akékoľvek prestavby tento rok.
Hviezdy 6 a 7 môžu tiež vytvárať právne problémy a škandály. Tradičným riešením je umiestniť tri bambusové stonky do vázy z číreho skla v pozíciách centra a SZ.

Podrobne lietajúce hviezdy v roku 2021

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server