VZŤAHY

Feng šuej magnet na lásku a príťažlivosť.

Vedeli ste, že existuje možnosť prilákať si lásku vďaka HVIEZDE broskyňového kvetu. V starej Číne je broskyňový kvet symbol romantickej lásky. Táto prináša ako magnet atraktivitu v očiach ostatných. Môže to byť aj na priateľskej úrovni. Je to najvhodnejší spôsob ako aktivovať magnet pre osobnú príťažlivosť alebo pre nájdenie si vážneho vzťahu.

pexels-matheus-bertelli-573299.jpg

Tajomstvo hviezdy BAZI –  ,,Broskyňový kvet ”

Ako nájsť svoju hviezdu broskyňového kvetu?

Nájdite si znamenie zverokruhu v dni narodenia. Prečo deň a nie rok? Rok narodenia z hľadiska čínskej astrológie alebo aj 4 – pilierov osudu - BAZI považuje rok narodenia za vrstvu či oblasť života človeka určenú pre obecnú verejnosť, prarodičov a zdravie. Ako vidíte, nie je tu vôbec spomenutá osobná láska. Preto ak si umiestnite symbol pre lásku podľa roku narodenia, aktivujete si obecnú verejnosť. Toto je vhodné pre ľudí pôsobiacich pre verejnú spoločnosť.

Ale ak chceme aktivovať osobnú lásku, musíme zistiť  znamenie zverokruhu  v  dni narodenia. Práve deň narodenia sa spája s partnerom a vlastnou osobnosťou.

Využite tabuľku podľa ktorej si určíte miesto vo svojom byte, či dome na umiestnenie symbolu pre získanie lásky a príťažlivosti. Použite najvhodnejší prvok drevo – živý kvet s guľatými lístkami.

Vaše znamenie v deň narodenia je spojené so znamením, ktoré je prepojené so svetovou stranou,  kde sa má umiestniť živý kvet (tabuľka). Pozor, nie na stred tejto svetovej strany, ide o tzv. mŕtve body, ale o pár stupňov na jednu alebo druhú stranu. Napríklad: potkan má svoju hviezdu broskyňového kvetu v znamení kohút, ktorý je prepojený so svetovou stranou západ. Stred západu je presne na 270 stupňoch na kompase. Postačí kvet posunúť na 265 alebo 275 stupňov. To platí pre každú svetovú stranu.  Ak sa tento smer nachádza na toalete alebo v kuchyni, nájdite si tento smer vo svojej spálni.

nvrh-bez-nzvu-27.jpg
blue-and-green-minimal-lines-gradient-daily-standup-agenda-presentation-1.png
2-2.jpg

Pre všetky svetové smery je najvhodnejší symbol labute 1kus alebo pár mandarínskych kačíc. Pozor, keď spoznáte svojho vyvoleného alebo vyvolenú, je potrebné tieto symboly presunúť do spálne. Inak  hrozí, že táto osoba ako prišla tak aj odíde.  Preto labuť doplňte druhou labuťou, aby už vytvorili pár. Poprípade si vyberte labute, ktoré sú už umiestnené na jednom liste, čím si podporíte spoločnú budúcnosť. Samostatnú labuť posuňte ďalej alebo odstráňte zo svojho života. Nekupujte tieto symboly dopredu. Všetko má svoj čas, preto ho rešpektujte a doprajte si čas aj  pre seba.

Prvok zeme si môžete tiež aktivovať v podobe keramických alebo porcelánových váz. Tieto si môžete vybrať z našej aktuálnej ponuky dvojíc. Po stretnutí svojej lásky si tieto symboly presuňte do všeobecného smeru partnerstva na JZ. Ak sa tu nachádza toaleta alebo kuchyňa, tak využite JZ roh v spálni alebo časť na nočný stolík.

Prvok oheň si podporte pálením sviečky.

Prvok kov umiestnite si sem tikajúce hodiny alebo zvonkohru vydávajúcu zvuk.

moonxrmevhh4hzqda_600x600.jpg

A na záver vám ponúkame symbol partnerstva v podobe rámčeka s výmennými obrázkami lásky, ktorý si viete meniť podľa svojich pocitov. Tento odporúčame aj ako skvelý originálny darček.

 

Je jasné, že táto metodika nemusí fungovať pre každého v daný čas. Na všetko je ten správny čas. Ale z praxe zisťujem, že tí čo chcú a urobia pre to viac, títo sú aj pripravení prijímať lásku. Všetkým pripraveným:)

nvrh-bez-nzvu-30.jpg

finalSSGABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server