VZŤAHY

Feng šuej magnet na lásku a príťažlivosť.

Vedeli ste, že existuje možnosť aktivovať si lásku podľa vášho dňa narodenia. Táto metóda sa nazýva HVIEZDA broskyňového kvetu. V starej Číne je broskyňový kvet symbol romantickej lásky. Táto prináša ako magnet atraktivitu v očiach ostatných. Môže to byť aj na priateľskej úrovni. Je to najvhodnejší spôsob ako aktivovať magnet pre osobnú príťažlivosť alebo pre nájdenie si vážneho vzťahu.

Tajomstvo hviezdy BAZI –  ,,Broskyňový kvet ”

Ako nájsť svoju hviezdu broskyňového kvetu?

Nájdite si znamenie zverokruhu v dni narodenia. Prečo deň a nie rok? Rok narodenia z hľadiska čínskej astrológie alebo aj 4 – pilierov osudu - BAZI považuje rok narodenia za vrstvu či oblasť života človeka určenú pre obecnú verejnosť, prarodičov a zdravie. Ako vidíte, nie je tu vôbec spomenutá osobná láska. Preto ak si umiestnite symbol pre lásku podľa roku narodenia, aktivujete si obecnú verejnosť. Toto je vhodné pre ľudí pôsobiacich pre verejnú spoločnosť.

Ale ak chceme aktivovať osobnú lásku, musíme zistiť  znamenie zverokruhu  v  dni narodenia. Práve deň narodenia sa spája s partnerom a vlastnou osobnosťou.

Tabuľka podľa ktorej si určíte miesto vo svojom byte, či dome pre umiestnenie symbolu pre získanie lásky a príťažlivosti. Najvhodnejší symbol je práve element drevo  – živý kvet. Umiestnenie si nájdete podľa tabuľky. Vaše znamenie v dni narodenia je spojené so svetovou stranou, kde sa má umiestniť živý kvet. Pozor nie na presný stred tejto svetovej strany, ide o tzv. mŕtve body, ale o pár stupňov na jednu alebo druhú stranu. Takže napríklad potkan má svetovú stranu západ, ktorá je presne na 270 stupňoch na kompase. Postačí posunúť tento kvet na 265 alebo 275 stupňov. Toto platí pri každej svetovej strane.

Tabuľka broskyňového kvetu:

 
ZNAMENIE

DEŇ NARODENIA

SVETOVÁ STRANABROSKÝŇOVÝ KVETELEMENTYFARBY
POTKAN, DRAK, OPICA

Rat, Dragon, Monkey

ZÁPAD KOHÚT kov alebo zem biela, zlatá, strieborná alebo zemské odtiene
PES, KÔŇ, TIGER

Dog, Horse, Tiger

VÝCHOD ZAJAC drevo alebo voda zelená, hnedá alebo modrá, čierna
KOHÚT, BYVOL, HAD

Rooster, Ox, Snake

JUH KÔŇ oheň alebo drevo červená, zemité odtiene – oranžová, žltá, ružová

alebo zelená a hnedá

KOZA, ZAJAC, PRASA

Sheep, Rabbit, Pig

SEVER POTKAN voda alebo kov modrá, čierna alebo biela, zlatá, strieborná

Tu je link pre určenie dňa narodenia. Zadajte si tu údaje narodenia a nájdite si vaše znamenie vládnuce v deň vášho narodenia. Texty sú v angličtine:

  • HODINA : HOUR
  • DEŇ : DAY
  • MESIAC: MONTH
  • ROK: YEAR
  • Zadajte si M pre muža, F pre ženu
  • Zadajte si letný alebo zimný čas v čase narodenia ( skontrolujte si roky zmeny času )
  • Zadajte CALCULATE: VYPOČÍTAŤ .

Znamenie, ktoré máte v DAY, čiže deň si nájdite v hore uvedenej tabuľke v prvom stĺpci. Prislúchajúca svetové strana sa spája s broskyňovým kvetom a znamením zverokruhu.  Nájdite si doma túto svetovú stranu a aktivujte si ju pridaním symbolov určených pre hľadanie lásky, či aktiváciu príťažlivosti.

Tabuľka vyzerá takto:

  1. Príklad: Adam sa narodil 23.12.1980 o 15:30 na Slovensku v Bratislave.
  2. kde bol čas GMT / Greenwich Mean Time/ v tom čase GMT + 1, zimný čas. Ak by sme mali letný, skontrolujte si rok, či sa menil alebo nemenil miestny čas.
  3. Do údaju – longitude (zemepisná dĺžka) si zadajte zemepisnú dĺžku miesta narodenia

4. Zadali sme M pre muža (F-žena, M-muž) a dali sme vypočítať – CALCULATE.

Z tohto obrovského množstva informácii nás pre tento údaj zaujíma len znamenie zverokruhu v dni narodenia. Tzn. 23 /decembra 1980/ vládlo znamenie horse – koň. Pre koňa je hviezdou broskyňového kvetu znamenie /viď horná tabuľka  broskyňového kvetu /:  zajac a tomu prislúcha svetová strana východ. Preto si aktivujeme smer východ v našom domove elementom drevo alebo voda. Najvhodnejšie je vždy drevo, ako jediné z elementov rastie. Pozor akonáhle sa objaví vhodný partner či partnerka, je dôležité tento kvet z tohto miesta premiestniť inde.

Môžete si sem umiestniť drevené mandarínske kačičky, zdravý kvet s guľatými lístkami, fotografia alebo maľba šťastného páru pre aktiváciu lásky : osobná maľba prianí, atď.

Aktivujte si svoje pocity ešte viac…

 

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server