VZŤAHY

Feng šuej – otehotnenie

Myšlienka je ako kvet, ktorý rastie. Ak je pozitívna rastie krásny ľúbezný kvet, ktorý keď rozkvitne poteší nejeden zmysel ľudského bytia. To je myšlienka pozitívna. A čo tá negatívna. Dokáže rásť? Áno, verte, že áno. Preto premýšľajte o tom, na čo myslíte,

 

ako dlho a s akou intenzitou. Ak prestaneme v niečo , nejakú túžbu, prianie či požiadavku veriť, je nám vyhovené a to bez toho, aby sme si uvedomili, že to bolo v celej svojej podstate naše vlastné rozhodnutie.

 

Feng shui som sa venovala už dostatočne dlho a  napriek otázkam mojich známych, či som aj ja využila vedomosti  feng shui  pre príchod dieťatka, som si vždy uvedomila, že som to doteraz neurobila. Nenašla som si  vhodný čas.  Prešli už dva roky a my obaja sme boli zdraví, no stále som neotehotnela.

Pamätám si to ako dnes. Pracovala som v tom čase vo večerných hodinách v turistickej oblasti Španielska. Každý večer som bola obklopená pozitívne naladenými ľuďmi ako to pri dovolenkách bývava. Kolega z vedľajšieho obchodíku dostal  tovar určený práve pre detičky. Moment, kedy som dospela k rozhodnutiu, áno už je na čase. Aktivovať zónu na podporu otehotnenia a pridať do svojej domácnosti niečo, čo tam doteraz nebolo.

Pýtate sa čo to bolo? Detská hračka. Detská hračka, bolo to  jediné, čo mi chýbalo v byte na aktiváciu otehotnenia.

Presne po mesiaci som zistila, že som tehotná. Znie to až neuveriteľne.

Zavesila som si dreveného koníka do západného okna našej spálne, kde sa rozhúpal pri každom otváraní a zatváraní okna.

Samozrejme  som mala aktivované aj ostatné oblasti na vzťah, lásku, nápomocné sily a rodinu. A táto hračka to celé spustila. Dnes máme krásne zdravé dievčatko. Ďakujem.

Blízka priateľka nemohla otehotnieť už skoro 5 rokov napriek tomu, že obaja partneri boli zdraví. Po analýze bytu sme zistili, že im chýba severozápadná časť bytu. Byt nebol pravidelného štvorcového alebo obdlžníkového tvaru, ako sa odporúča. Aktivovali sme zónu doplnením symbolov typických pre ňu a ver never presne po 3 mesiacoch mi oznámili, že čakajú svoj prvý prírastok do rodiny. Ďakujem.

Pre aktiváciu zón na podporu otehotnenia podľa Feng Shui sa odporúča následovné:

Aktivácia

Severozápad a Nápomocní priatelia podporíte elementmi zemou a kovom. Soška alebo obrázok toho v čo človek verí a uznáva….Budha, Ježiš Kristus, Panna Mária, Anjel,… Ďalej 6 rúrková celokovová zvonkohra na rozprúdenie energií. Túto použite až v roku 2017. Rok 2016 sa neodporúča. Tento rok môžete nahradiť 6 krištáľmi.

Západ pre deti a vlastnú tvorivosť. Soška poprípade obrázok Budha s deťmi  alebo  Ježiš s deťmi, detská tvorba a závesná hračka, ktorá rozprúdi energie.

Juhozápad pre lásku a manželstvo. Fotky páru, obrázky zvierat v páre, bežne sa používajú mandarínske kačičky, dve keramické alebo porcelánové vázy, dva kamienky na podporu zeme na JZ, dve červené sviečky na podporu ohňa na JZ, obrázok s dvoma rozkvitnutými leknami,..

Východ  patrí rodine a zdraviu. Elementom je drevo –  živá rastlinka a podporuje ho voda, ktorá ho zavlažuje. Na podporu tohto sektora sa používa fotografia rodiny, kvet s okruhlými listami, napríklad fikus alebo malý bonsaj. Ak kvietok vyschne, treba ho vymeniť za živý a krásny. Aby vaše zdravie nevyzeralo ako tá zoschlá kvetinka. Ďalej to môžu byť obrázky z prírody s jazerami. Keďže bez analýzy priestoru sa nedá určiť energia tzv. periodických lietajúcich hviezd, odporúčam vodu len vo forme krištáľov. Modrý krištáľ nahradí vodu alebo zelený krištáľ  očistí a zenergetizuje priestor. Jádeitový prívesok – kameň veľkého šťastia.

Ak vlastníte akvárium alebo fontánu a dlhodobo pociťujete zdravotné problémy, skúste sa s nami poradiť, kde ich správne umiestniť.

Okrem spomínaných sektorov je dôležitý aj hlavný vchod. Veľmi dôležité, aby k vám do bytu alebo domu nesmerovala tzv. zlá energia SHA CHI. Táto vám môže priniesť choroby, nehody, disharmóniu a nešťastie všetkým obyvateľom, ktorí daný priestor obývajú. Hoci sha chi nemôžeme vidieť, vieme ju identifikovať a ochrániť sa pred ňou.

Taktiež ak vidíte zo svojej spálne vysoký komín alebo kostolnú vežu, cintorín,… energia vchádzajúca do spálne je sha chi.  Ak máte záujem o ošetrenie takýchto energií neváhajte nás kontaktovať.

Prosíme všetkých, ktorí sa rozhodnú aktivovať svoj príbytok pre počatie podľa Feng Shui, aby podporili svoju myšlienku a túžbu, vďačnosťou a venovaním 6 anjelských eur pre Vami vybrané detské centrum  alebo nadáciu.

Autor: Gabriela Horáčková Voštináková

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server