ZDRAVIE

Naše TIPY pre pitný režim a hydratáciu tela

Na tému vody sa toho už napísalo veľa. To ako nevnímame potrebu piť, to bohužiaľ počúvam denne. Ja sama s tým mám problémy už od nepamäti. Aplikácie na pitný režim zo skúsenosti fungujú chvíľu.


Nebudem vám tu popisovať prečo všetko je voda dôležitá a čo spôsobuje, keď nepijeme. Ale pocit smädu a sucho v hrdle je signálom, že trpia obličky, močový systém a srdce, cítime sa unavení, bolí nás hlava, naša pokožka je suchá a vyzerá nezdravo alebo máme problémy s výkyvmi krvného tlaku.  Nedostatok vody spôsobuje aj zvýšenú tvorbu vrások na koži, ochabovanie svalstva a napomáha k zvyšovaniu hmotnosti a ukladaniu tukov.

pexels-daria-shevtsova-1458671.jpg

VEDELI STE, ŽE VODA je aj "mazivo" pre kĺby? Ja nie, ale teraz všetci po 35tke by mali spozornieť.

Poviem vám čo pomohlo nám zmeniť pocit vnímania smädu.

Asi všetci sme sa už stretli s filtrovanou vodou. Ale nie je filter ako filter. Filter s ktorým sme sa stretli nielen filtruje vodu ale ju aj alkalizuje. Zbavuje vodu chlóru, príp. zápachu, nečistôt a škodlivých látok (vodný kameň, hrdzu, kaly, usadeniny z potrubia a ďalšie ťažké kovy vyplavené z trubiek) alkalizuje kyslú vodu na zásaditú a udržuje filtrovanú vodu po celú dobu v kanvici na hodnotách pH 8 - 9,5 pH. (Vyššie pH závisí na kvalite filtrovanej vody). Cena filtračnej alkalickú kanvice s filtrom 38,40eur. 1 filter 11,90eur alebo 4+1ZDARMA.

1L filtrovanej alkalickej vody = 0,039EUR

1L filtrovanej alkalickej vody = 0,039EUR

TIP č. 1 - Pite filtrovanú alkalickú vodu

Konečne môžeme víťazoslávne povedať: „ Áno dodržiavam pitný režim a je mi skvele “. Pokožka sa nám zlepšila, vrásky sa zjemnili ale čo je dôležité, nie sme tak unavení. Preto sme sa rozhodli propagovať túto značku filtrov, vyskúšajte si to sami.

TIP č. 2 - Vyskúšajte si pitie vody z farebných pohárov

My sme si túto skúsenosť  doplnili. Objednali sme si farebné poháre a každý z nás si zvolil ten, ktorý ho lákal najviac. 

A zašli sme ešte ďalej v našom skúmaní. Podľa dátumov narodenia a BAZI sme si overili, ktoré orgány máme v súčasnosti najslabšie. Výsledok? Skutočne sme si podvedome vybrali farby, ktoré sú podľa čakrového systému prepojené s daným orgánom.

291-1_snimek-obrazovky-2020-09-28-v--10-01-08-1.jpg

Vyberte si ten, ktorý vás priťahuje najviac. Dajte si ho na pracovný stôl a popíjajte si, keď sa vám to bude pýtať.  Ak vám bude chutnať a vy naozaj budete piť viac ako doteraz, tak sa nebojte a pokojne si objednajte farebnú i9 čakrovú fľašu. Zvoľte si farbu podľa pohára, ktorý vás nútil viac piť.

Ak ešte stále váhate, napíšte nám svoj dátum a hodinu narodenia a pozrieme sa, či vnímate svoje telo dobre vo zvolenej farbe.

TIP č. 3 - Pite vodu z i9 informovanej fľaše

I9 čakrové fľaše prečo sa  nazývajú informované fľaše?

V každej i9 fľaši sa nachádza jedinečný štítok, ktorý umožňuje vložiť do vody pozitívnu informáciu a tým nastoliť rovnováhu a podporiť životné procesy.

befunky-collage-4.jpg

Na fotkách je možné vidieť krásne pravidelné kryštály vody vystavenej slovám LÁSKA a ĎAKUJEM a proti tomu rozbitú štruktúru rovnakej vody vystavenej slovám NEZNÁŠAM ŤA.

Pozrite si zaujímavé video doktora Masaru Emota, ktorý robil výskum zmeny štruktúry vody pomocou myšlienok.

Z vedeckého pohľadu:

Technológia TP je súčasťou vedeckej oblasti, ktorá bola označená ako „technológia tretieho tisícročia“. Technológia TP Poznik pracuje s oblasťami fyzikálnej medicíny a informačných technológií, ktoré prichádzajú z kvantovej fyziky. Prostredníctvom presnej implementácie TP technológie sa dajú špecifické informácie o energii (vibrácie) vybrať, zväčšiť, alebo odtlačiť. Informácie sú vytlačené v číslach, pričom každé číslo obsahuje stovky informácií. Technológia TP dokáže ovplyvniť látku (vodu, vzduch ...) tak, aby prinášala prospech v oblastiach našej pohody, nálady a zdravia. Informačný proces neutralizuje negatívnu radiáciu a informačnú kontamináciu, ktorá je na rozdiel od kvantifikovateľného chemického znečistenia ešte nevnímateľná.  https://www.poznik.com/awards-medals-and-prizes

E-shop

VEDELI STE: že dodržiavanie pitného režimu pomáha pri chudnutí, pretože sa zlepšuje trávenie vďaka urýchleniu metabolických procesov v organizme. Telo vodu nezadržiava a tým sa postupne zbavuje odpadových látok a toxínov.

DOPORUČENIE: Do celkového objemu prijatých tekutín sa nezapočítava mlieko, káva, pivo, ani voda skonzumovaná vo forme polievok. Deti a starší ľudia majú tendenciu byť dehydrovaní, nakoľko majú zníženú schopnosť pociťovať smäd.

Keďže na každý kilogram váhy by mal dospelý človek vypiť asi 35 mililitrov vody, vynásobte svoju celkovú váhu koeficientom 0,035. Človek s váhou 60 kilogramov by tak mal denne vypiť minimálne 2,1 litra vody. Pozor, ak cvičíte, je pravdepodobné, že sa viac potíte, čím, samozrejme, voda vychádza z tela von. Odborníci preto odporúčajú za každých 45 – 60 minút fyzickej aktivity vypiť minimálne liter vody navyše. Ale všetko s mierou, nepite viac ako je doporučené. Preťažujete tým orgány.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server